2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Antep te olan arkadaşlar var sanirim doktora nereye gidiyorsunuz memnun musunuz ?
Merhaba benim Antep'te yaşayan Primer hastanesi Sedat baylara gittim ilk kontrolüm idi.bende Tavsiye üzerine Seçtim doktor iyi fakat ben hastaneden hiç haz almadım değiştircem sanırım

Merhaba benim Antep'te yaşayan Primer hastanesi Sedat baylara gittim ilk kontrolüm idi.bende Tavsiye üzerine Seçtim doktor iyi fakat ben hastaneden hiç haz almadım değiştircem sanırım
ben Antepliyim Urfanın bir ilçesinde görev yapıyorum Antepte de düzenli gittiğim iyi bir doktor olsun istiyorum ama ben de kararsızım primer-hatem hep kalabalık sanko işi ticarete dökmüş deniyor insan karar veremiyor ilk konrtolleri burda ilçede yaptırdım ama doktora pek güvenmiyorum

Sizin de kese görünmemiş galiba en son ne zaman göründünüz doktora Ben cuma gittim görünmedi Yarın tekrar gideceğim sanırım geç döllenme bizimkiler

daha önce Urfa merkez de tayin gördük 3sene neresindesiniz? Primer çok basık geldi aynen kalabalık bir de.kayıt kan alma da çalışanlar çok ukala doktor teste yolladı kan alan bayan kolumu mosmor yaptı darp raporu almaya gitsem saniyede verirler o derece Hatem de doktor önerisi duydum ona gidecem bidahakine konukoğlu var bir de ama ordan doktor önerisi almadım daha

Yo benim kesem göründü haftamla da doğru orantı da ölçümü cuma gittim bende
Sizin de kese görünmemiş galiba en son ne zaman göründünüz doktora Ben cuma gittim görünmedi Yarın tekrar gideceğim sanırım geç döllenme bizimkiler

Ay geçmiş olsun cok fena yapmislar ya ben c.pinardayim urfaya da giderim gerek oldukça ama nasip olursa doğum antep düşünüyorum hatemde yilmaz gencoyu cok duydum ama bayanda daha rahat olurum gibime de geliyor, primerde de yurdanur hanimi duymuştum

Ben takip edemedim galiba düzgün bi şekilde kusra bakmayın inş bende görürüm de içim rahatlar

Bebeğiniz ne kadarlık acaba.

Gecmis olsun ne oldu kolunuza

Ben takip edemedim galiba düzgün bi şekilde kusra bakmayın inş bende görürüm de içim rahatlar

B buteoys tşkr ilk kontrolümde doktor tahlil için kan alma ya yolladı kan alan bayan iğneyi damarımda sağ sok oynattı o gün damarım şişti ve morardı bir de özel hastane

I ISIK27 kızımın doğumunu Urfa'da Yaptım jine park kadın doğum merkezi vardı orada Orhan yanar a gittim ilk aylar ancak küvez olmadığını duyunca bırakmak zorunda kaldım olur ya ihtiyaç olsa doğumdan sonra bebeğim rezil olacaktı daha sonra özel dünya hastanesi vardı şimdilerde ismi Değişti orda bir erkek doktora gittim o yaptı Doğumu çok memnun kalmıştım ismini hatırlayamıyorum ama Hatem de bir tane daha erkek doğumcu var bana onu önerdiler
Nedense bayan doktor da ben Endişeli oluyorum o Yüzden bayan hic düşünmüyorum

Zehrayenihayat önemli değil merak etmeyin görürsünüz inşallah

I ISIK27 kızımın doğumunu Urfa'da Yaptım jine park kadın doğum merkezi vardı orada Orhan yanar a gittim ilk aylar ancak küvez olmadığını duyunca bırakmak zorunda kaldım olur ya ihtiyaç olsa doğumdan sonra bebeğim rezil olacaktı daha sonra özel dünya hastanesi vardı şimdilerde ismi Değişti orda bir erkek doktora gittim o yaptı Doğumu çok memnun kalmıştım ismini hatırlayamıyorum ama Hatem de bir tane daha erkek doğumcu var bana onu önerdiler

Evet bahsettiginiz doktor da iyiymis arkadaş im orda o dktra sezaryen yaptırdı erkrn doğum oldu kuvozde bebek insan herseyi düşünmeli demek siz soyleyince aklı ma geldi aslinda kuvoz olmasi da onemli nolur nolmaz umarım en hayirli hastane ve en iyi doktorlarla saglikla kucagimiza alırız yavrularimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…