2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar... hepinizin gozuaydın..
ben gecen hafta carsamba gitim doktorum gebelik var demişti vebi sonraki gecen persembe gel demişti gititm ve keseyi buyumus olarak gordum onceki gittigimde ben keseyi gormemiştim bu sefr buyumus olarak gordum kalp atısı için haftayagel dedi aranızda bole olan varmıı... ben adet tarihinide hatırlamıyorum doktorum persembe gunu altı haftalık dedi ssizler..daha once doktora gitmişmiydin bide adetiniz kac gun gecince hamile oldugunu ogrendiniz..
Hayırlı olsun canım,sana sağlıcakla geçireceğin bir hamilelik diliyorum.Ben aşılama yoluyla hamile kaldığım için sorularına yanıt veremiyorum malesef,bilenler yanıtlasa daha faydalı olur.Aramıza hoşgeldin

Kızlar aranız da bebe asprini kullanan var mi? Doktor son muayenede hızlıca asprin kullan dedi,ben de bebe asprini mi deyince evet dedi.Günde 1 kez mi alınıyor? Sormayı unuttum

Kizlar kafaniza takmayin hersey olacagina variyor yasadiginiz stres yaniniza kar kaliyor
3 düsük var septum rahim perdesi yuzunden amaliyat sonrasi hamile kaldim pozitifi gördükten bir hafta sonra kanama basladi kimyasal gebelik gecirdim
1.5 yil sonra hamile kaldim sevinemedim acaba duracakmiydi
Ve haberler pekte umutlu degil 12 haftamda olmam gerekirken su an 8. haftamdayim beklenen adet tarihinden itibaren 35 gun lekelenme oldu progestan kullandim yaklasik 12 gunu gecti lekelenme bitti bu seferde hala kalb atisi alamadik gelisimi cok yavas doktor düser dedi bir hafta sonra yine kontrole gidicem prosgestani biraktim 3 gündür
Agrim sancim yok hamile degil gibiyim sadece bir mucize bekliyorum ve dua ediyorum umuduzluk ve umut aradindayim
Kafaniza cok takmayin takdiri Allaha birakin
Kafaya takinca birseylere engel olamiyorsunuz malesef olacagin önüne gecilmiyor
Sadece Yaradana havale edin o bizim icin en hayirli olani biliyor
En guzeli teslimiyet kizlar

Kizlar bu göğüs hassasiyeti göğüs agrisi azalan var mi.benim 5+3 gebelik haftam carsamba keseyi gormustuk.göğüs agrim azaldi hissediyorum.onun disinda bulantim felanda olmayinca belirtisiz kaldim sanki.ben mi evham yapiyorum benim gibi olan var mi ?
ben de öyleyim,hassasiyet cok azaldı şu an, ultrasonda gördük emin olduk çok şükür bebeğimiz var :) inşallah rahatsızlanmadan hastalanmadan atlatırız,,daha tatil yapıcaz çalışıcaz güç lazım bize :)
Rabbim herkese en hayırlısını en doğru zamanda versin inşallah,kayıpları olanlar üzülmesin inşallah daha sağlıklı daha güzel bi hamilelik geçirip bebeklerine kavuşurlar..

BeyazOrkidem BeyazOrkidem yazılarının hepsini okudum,Allah kimseye kaldırabileceğinden fazla yük vermezmiş,sen çok güçlüsün maşallah,Allah gönlüne göre versin,bir an önce sağlıkla herşey yoluna girer inşallah :KK66:
Allah razi olsun bir insanin yasabilecegi herseyi ögrentim Rabbim imtihan etti
ElhamdülillAllah binlerxe kez sükürler olsun
Rabbim sevdigine verior derdi
Biliyorumki sabrin sonu selamet
Hem dunyalik hemde ahiretlik.
Kazananlardan olalim insAllah

ben de öyleyim,hassasiyet cok azaldı şu an, ultrasonda gördük emin olduk çok şükür bebeğimiz var :) inşallah rahatsızlanmadan hastalanmadan atlatırız,,daha tatil yapıcaz çalışıcaz güç lazım bize :)
Rabbim herkese en hayırlısını en doğru zamanda versin inşallah,kayıpları olanlar üzülmesin inşallah daha sağlıklı daha güzel bi hamilelik geçirip bebeklerine kavuşurlar..
Boyle örnekleri duyunca icim rahatlıyor canım. Yoksa saliya kadar catlarim ben ne oluyor diye :) oyle ki midem bulansin da belirti olsun konumuna geldim nerdeyse :KK16:

Kizlar kafaniza takmayin hersey olacagina variyor yasadiginiz stres yaniniza kar kaliyor
3 düsük var septum rahim perdesi yuzunden amaliyat sonrasi hamile kaldim pozitifi gördükten bir hafta sonra kanama basladi kimyasal gebelik gecirdim
1.5 yil sonra hamile kaldim sevinemedim acaba duracakmiydi
Ve haberler pekte umutlu degil 12 haftamda olmam gerekirken su an 8. haftamdayim beklenen adet tarihinden itibaren 35 gun lekelenme oldu progestan kullandim yaklasik 12 gunu gecti lekelenme bitti bu seferde hala kalb atisi alamadik gelisimi cok yavas doktor düser dedi bir hafta sonra yine kontrole gidicem prosgestani biraktim 3 gündür
Agrim sancim yok hamile degil gibiyim sadece bir mucize bekliyorum ve dua ediyorum umuduzluk ve umut aradindayim
Kafaniza cok takmayin takdiri Allaha birakin
Kafaya takinca birseylere engel olamiyorsunuz malesef olacagin önüne gecilmiyor
Sadece Yaradana havale edin o bizim icin en hayirli olani biliyor
En guzeli teslimiyet kizlar
Dogru diyorsun aslinda canım. Biz ne kadar evham da yapsak streslensek de her sey olacagina variyor.karnimizda yeni olusan o bebisin yiyecek ekmegi varsa ne olursa olsun tutunuyor.yoksa da istedigin kadar dikkat et düşüyor. Bende ne gelirse Allahtan başım üstüne derim her zaman ama bazen evhamlara yenik düşüyoruz korkularimizla beraber.

merhaba kızlar... hepinizin gozuaydın..
ben gecen hafta carsamba gitim doktorum gebelik var demişti vebi sonraki gecen persembe gel demişti gititm ve keseyi buyumus olarak gordum onceki gittigimde ben keseyi gormemiştim bu sefr buyumus olarak gordum kalp atısı için haftayagel dedi aranızda bole olan varmıı... ben adet tarihinide hatırlamıyorum doktorum persembe gunu altı haftalık dedi ssizler..daha once doktora gitmişmiydin bide adetiniz kac gun gecince hamile oldugunu ogrendiniz..

Merhaba canim hayirli, ugurlu olsun. Ben bebek istemiyordum 1 defa korunmadik. Korkuyordum o yuzden adetim gecikmeden ogrendim canim tam gununde hastalanmayinca test yaptim pozitif cikti hemen doktora gittim. Beta degerlerimde 804.1 cikti. Keseyi gittigim o dr o gun goremedi ama baska dr kesemide gordu bostu tabi 6+5 ken dr 2. Muayeneye cagirdi bebiste yerlesmisti cok sukur kalp atisinida duyduk. Bugun 7+2dayim

Hayırlı olsun canım,sana sağlıcakla geçireceğin bir hamilelik diliyorum.Ben aşılama yoluyla hamile kaldığım için sorularına yanıt veremiyorum malesef,bilenler yanıtlasa daha faydalı olur.Aramıza hoşgeldin
saol canım cumlemize ... tesekkurler
Merhaba canim hayirli, ugurlu olsun. Ben bebek istemiyordum 1 defa korunmadik. Korkuyordum o yuzden adetim gecikmeden ogrendim canim tam gununde hastalanmayinca test yaptim pozitif cikti hemen doktora gittim. Beta degerlerimde 804.1 cikti. Keseyi gittigim o dr o gun goremedi ama baska dr kesemide gordu bostu tabi 6+5 ken dr 2. Muayeneye cagirdi bebiste yerlesmisti cok sukur kalp atisinida duyduk. Bugun 7+2dayim
saol canım doktor bişey soylemiyo işte.. haftaya gel dedi simdi bekliyecem mecbur ama gunler gecmek bilmiyoo ben daha once iki defa keybettigim için endisem cok fazla acaba tupbebekle normal gebelikte fark varmıı...

kızlar bir şey dicem söylemesi ayıp dün manavda çilek gördüm çok güzel görünüyordu aldım evde yıkadım falan bir iki yedim annemle telefonda konuşurken çilek yıkıyorum işte pek güzeller dedim ayy elini biyerine sürme dikkat et falan dedi ben hiç anlamam böyle şeylerden yaa okadar çok şey varmış ki internetten araştırdım hangibirine dikkat etcez napcaz bilemedim valla ben arada hamile olduğumu bile unutuyırum :))
Ben kızımda Çilek yemiştim farketmeden sok bacağıma sürmüştüm elimi Kızımın bacağında Çilek var şimdi dikkat edin yüzünüze gözünüze sürmeyin

Ben kızımda Çilek yemiştim farketmeden sok bacağıma sürmüştüm elimi Kızımın bacağında Çilek var şimdi dikkat edin yüzünüze gözünüze sürmeyin

Peki bu yalnız çileğe özgü bir durummu, Allahtan çilek sevmiyorum :) başka yiyeceklerde de oluyor mu bilelim de ona göre davranalım bari

ben bunları batıl sanıyorum ya gerçekten mi oluyo, denk gelmiştir belki... ben yıkıyorum yiyorum ama hiç dikkat etmedim elimle biyere dokundum mu...inşallah tesadüftür sadece bunlar :KK66:

Peki bu yalnız çileğe özgü bir durummu, Allahtan çilek sevmiyorum :) başka yiyeceklerde de oluyor mu bilelim de ona göre davranalım bari
ciğer de leke yaparmış yani bilin de gerisi teferruat
ben bunları batıl sanıyorum ya gerçekten mi oluyo, denk gelmiştir belki... ben yıkıyorum yiyorum ama hiç dikkat etmedim elimle biyere dokundum mu...inşallah tesadüftür sadece bunlar :KK66:
Batıl değil tesadüf hiç değil yıllardır süre gelen bişey Çilek çiğer leke yapıyor

X