2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bi de benim böyle boyum uzarcasına bacaklarım ağrouor. Acaba kalsiyum eksiliğim mi var da ondan ağrıyor

Amiiin insallah cıkmaz. Diplomayı nereden almıs gercekten merak ettim carsamba günü önce sonuclarımı alıp ardından direk o hastanedeyim sikayetse sikayet gerekirse dava bile acarım baska kimselerin canı yanmasın diye. Hersey elimde ispatlı tüm belgeleri saklıyorum
Geçmiş olsun canım yaa tertemiz çıkar sonuçların Iyi bir doktora rastlamak çok zorlaştı malesef :KK43:

Kacinci haftadasinnn canimm...insallah atar dualarim seninlee canimmmo_O
7+6 haftadayiz canim
BeyazOrkidem BeyazOrkidem cok gecmis olsun, insallah bir sonrakinde ilerleme gorulur. Doktor mu progesteronu kes dedi? Allahtan umit kesilmez, durumu iyiye giderse, doktor diyene kadar devam et ilacina. Kolay gelsin, bekleme surecinde sabir dilerim.
canim dr demedi birak die kendim biraktim lekelenmelerim vardi 15 gunu gecti leke bitmisti
Iki gundur biraktim bakalim beklmek zor tabi
Her iki drumdada Rabbim kolaylik versin insAllah

Gunaydinlar :) sabah doktora gittik, 7+1 olarak gorundu, kalp atisini duyduk cok sukur :) hersey yolunda, ilk 3ay et-süt diye diretmiyoruz anneye dedi, uzun yolculuklar ucakla yapilacak,dnlenmek onemli, ilk uc ay sac boyamayi onermiyor,istahim acildigi icin yiyeceklerde secici davran izgara haslama ye dedi :KK66: 3hafta sonra cagirdi, simdilik bu kadar :)

Gunaydinlar :) sabah doktora gittik, 7+1 olarak gorundu, kalp atisini duyduk cok sukur :) hersey yolunda, ilk 3ay et-süt diye diretmiyoruz anneye dedi, uzun yolculuklar ucakla yapilacak,dnlenmek onemli, ilk uc ay sac boyamayi onermiyor,istahim acildigi icin yiyeceklerde secici davran izgara haslama ye dedi :KK66: 3hafta sonra cagirdi, simdilik bu kadar :)
ayy canım tebrik ederim ne güzel maşallah benimde bugn 1 de randevum var inşallah duyarız çok heycanlıyım korkuyorum

Amiiin insallah cıkmaz. Diplomayı nereden almıs gercekten merak ettim carsamba günü önce sonuclarımı alıp ardından direk o hastanedeyim sikayetse sikayet gerekirse dava bile acarım baska kimselerin canı yanmasın diye. Hersey elimde ispatlı tüm belgeleri saklıyorum

Hem geçmiş olsun hemde gözün aydın olsun canım, Allah korusun bebeklerimizi, hangi hastane hangi doktor olduğunu bizimlede paylaş canım belki ona giden birileri vardır da tedbir alırlar ..

kızlar bir şey dicem söylemesi ayıp dün manavda çilek gördüm çok güzel görünüyordu aldım evde yıkadım falan bir iki yedim annemle telefonda konuşurken çilek yıkıyorum işte pek güzeller dedim ayy elini biyerine sürme dikkat et falan dedi ben hiç anlamam böyle şeylerden yaa okadar çok şey varmış ki internetten araştırdım hangibirine dikkat etcez napcaz bilemedim valla ben arada hamile olduğumu bile unutuyırum :))

Tesekkur ederim :) insallah sen de duyarsin ama duyamasanda panik olma ben gecen hafta gittigimde duymamistim bu hafta hemen net bi sekilde duyduk :) guzel haberler bekliyoruz.. :)
inşallah canım benim zaten normalde ağustos 5 kendi doktorumla randevum ama başka bir doktor daha denemk istedim bugün ona gitcem ikisi arasında seçimimi yapcam :)

Ben hala doktora gidemedim,çalıştığım için izin sıkıntı biraz.Ve hala hangi doktorla devam edeceğim bilmiyorum.İstanbullular sizde hiç yardımcı olmuyorsunuz ama :63:

Hem geçmiş olsun hemde gözün aydın olsun canım, Allah korusun bebeklerimizi, hangi hastane hangi doktor olduğunu bizimlede paylaş canım belki ona giden birileri vardır da tedbir alırlar ..

Cok tesekkür ederim canım Batı Bahat Hastanesi, Gürkan Agralı bunları söyleyen. Oysaki internette dr hakkinda yazilanlardan sonra gitmeye karar vermistim. Evimede hayli uzaktaydi demek ki herseye inanmicakmisim. Simdi doktorum Medicanada Duzgun Bey. En dogru karari verdigime yurekten eminim. Zaten eski doktorum.

Cok tesekkür ederim canım Batı Bahat Hastanesi, Gürkan Agralı bunları söyleyen. Oysaki internette dr hakkinda yazilanlardan sonra gitmeye karar vermistim. Evimede hayli uzaktaydi demek ki herseye inanmicakmisim. Simdi doktorum Medicanada Duzgun Bey. En dogru karari verdigime yurekten eminim. Zaten eski doktorum.
Sizinle doğum tarihlerimiz aynı sanırım.İlk mi olucak sizin?

X