2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende söyledim geç döllenme olabilir mi diye doktor da kese büyümüş 8. Haftaya uyumlu kesenin büyüklüğü dedi benim 6. Haftada görmem lazımdı kaLP atışını dedi

Canimm çok geçmiş olsun kesin mi başka Dr a da gidip baktirsaydin..

ultrasonda kese ne zaman göründü arkadaşlar kalp atışlarını filan ne zaman duydunuz beni önümüzdeki hafta sonu çağırdı doktor ama yarın gitsem erken mi olur

Canimm çok geçmiş olsun kesin mi başka Dr a da gidip baktirsaydin..
geçen hafta başka doktora gitmiştim o da ben yanılma sorunlu boş gebelik bu demişti kizmistim hatta ona ordan başka doktora gittim o da bir hafta daha bekle yolk saç oluşmuş demişti bugün de kendi doktorum gelisme durmuş dedi yolk saç var dedi bir de CRL 0.35cm yazıyordu resimde embriyo da oluşmuş galiba ama kalp atışı yok vajinal de baktı duyamadik ultrasonografi ye gönderdi o da 7+3 de dedi ne yapply bilmiyorum bnm kanıMDA genetik olarak pıhtılaşma sorunu var o yüzden adetin geciktirici günden beri kan sulandiri iğne birde corasprin kullanıYrdm onları bırak 3 4 gün sonra gel dedi

Anladim canim benim.. O zaman 3 Dr görmüş ve kesinleşmiş yani.. Nolur üzüp yipratma kendini kolay birşey değildir elbette ancak her zaman sabir etmeliyiz Rabbime duadan vazgecmemeliyiz.. Umarim en kisa zamanda yeni bi melek yuva yapar karnina..

Kizlar acayip cin biberi istiyor can~m...evde olanlari bitirdim esime soyluycem aksam gene alsin diye aci ama cok tatli...gebelikten once pekde yemezdim...icinizde boyle olan var mi?
benım canmda nasıl boyle eksımsı acımsı tursu suyu cekıyor anlatamammmm tursu yıyorum ama bastırmıyor ıllana tursu suyu olucakkk

geçmiş olsun canım yine de başka bir doktora da görün bence bi de ilaç verip kendiliğindeen düşüremiyor mu bazıları öyle yapıyor

Kizlar bu arada sabahtan beri başım çatliyor ağridan parol içsem mi ne yapsam bilemedim dayanamıyorum artik

Gözünüz aydın kalp atışına çağırmadı mi doktor ben dayanamam bir ay comb değil mi

Gözün aydın arkadaşım bu çok güzel haber

Kizlarrr size guzel haberlerim var doktor kontrolune gittik bugün doktor kontolumuz vardi ilk kontrol bebek gayet saglikli 6+1di sata gore ultrasonda 6+3 gorundu boyutu 0.61 cm dedi kesede saglikliymis veeee kalp atisini duyduk
Gözün aydın sabrinn sonu selamet ben iki kere gittim sen ilk kes gidene kadar bi sonraki kontrol ne zaman

Kizlar bu arada sabahtan beri başım çatliyor ağridan parol içsem mi ne yapsam bilemedim dayanamıyorum artik
Geçmiş olsun benimde bir kaç gün önce çok ağrıdı hatta midem bulandı ağrıdan ama içmedim sakıncası yok diyorlar ama.isim yoktu yattım dinlendim geçmiş olsun size de

ultrasonda kese ne zaman göründü arkadaşlar kalp atışlarını filan ne zaman duydunuz beni önümüzdeki hafta sonu çağırdı doktor ama yarın gitsem erken mi olur
Kese 5. Haftada belli oluyor ama geçen hafta gittiğimde 1 kese görmüştü doktor. Kalp atışını ise canım bugün duydum ben.7+0 dayım.Ve 1 yerine 2 kese gördük.Sen daha iyi bilirsin ama bence doktorunu dinle,erken gidip duymayınca strese girebilirsin.Daha erken duyan var mi bilmiyorum

Hoşgeldin canım..Tebrik ediyorum seni taze annecik:)

Kizlar öncelikle kayip yasayanlara cok gecmis olsun Rabbim tekrar saglikli evlat versin. Nerdeyse hergun burda ķötü bi haber aliyoruz yanlis anlamayin rahatsiz falan olmuyorm aksine cok üzülüyorm ama ben de korkuyorm acaba bisey mi olck diye en cok korktugum sey bebegimin kalp atisini duyduktan sonra o kalbin durmasi bu en cok yasanilan düsükmüs kotu düsünmeyim rahat oluyum diyorm ama aklimdan bu düsünceler gitmiyo kan pihtilasmasi falan diyolar böyle bisey varsa biz bunu anlama sansimiz yok mu neden bu testi hamileyken yapmiyolar

Bende central hospital figen hanıma gidiyorum canım ama heran fikrim değişebilir
Central hospital kozyatagindaydi galiba degil mi? Hic gitmedim fikrim yok acikcasi.. Ama medical park oldukca donanimli ve tam tesekkullu bu hastane. Benim bundan 4.5 ay once dusugum oldu kromozomal problem vardi. Malesef 15 haftalikken kaybetmistim oglumu. Cok iyi takip edildi fakat amnniyosentez sonucunu almadan kendiliginden gitti kuzum. Gerci sonucu alsaydik doktor olumsuz konusacakti ve aldirmamizi isteyecekti. Biz bu karari veremezdik o yuzden Allah korudu ki biz vermedik o karari kendiliginden öldü. Umarim bu hamileligim saglikla ve hayirlisiyla devam eder. Sıkı ve yakin takip sart.. Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun ve guzel bi hamileligimiz gecsin ins.

pazartesi gittim doktor çok küçük keseye benziyo ama görünmüyo filan dedi bizde haliyle heyecanlanıyoruz,merak ediyoruz ama doğru söylüyosunuz bi hafta daha bekleyeyim. teşekkür ediyorum

Geçmiş olsun benimde bir kaç gün önce çok ağrıdı hatta midem bulandı ağrıdan ama içmedim sakıncası yok diyorlar ama.isim yoktu yattım dinlendim geçmiş olsun size de

Tesekkur ederim. Bnde bütün gün direndim icmeyecegim diye, yattim dediginiz gibi ancak geçmedi. bi kirk dk kadar önce içtim sanirsam ama yine tam olarak geçmedi. Bu saatten sonra bi daha da içmem herhalde faydasi olmadi zaten baksaniza ayriyeten Midem de bulanmaya basladi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…