2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

off kotu haberler geldikce benim canim skliyor..allahim.en kisa zamanda tekrar nasip etsin..bende daha doktora gitmedik korkuyorum.acikcasi:KK17:

Canım benim aklıma hiç gelmemişti.
Kalpten sıkıntım vardı zaten ona bağlıyordum ama ablam hatırlattı bana.
Bende ciddi boyutta nefes darlığı yapmıştı folik asit tetikliyor olabilir dedi.
2 gündür içmiyorum iyiyim.
Mevcutta var zaten nefes darlığı bir de folik asit tetikliyorsa bu durumu ben çok fena oluyorum.
Sanki göğsüme biri oturmuş gibi derin nefes alamıyorum.
Canım varya resmen sorunuma çözüm buldun iki gündür çatlayacak gibiyim nefes alıyorum ama sanki ciğerlerimi doldurmuyor ve buda beni deli ediyor. Folik asitten olabileceğini düşünmemiştim ben zaten folik asit kullanamıyorum allerji yapıyor mercimek çorbası yapmıştım onda çok var folik asit ondan oldu sanırım. Kafayı yemek üzereydim ya rahatladım biraz Allah razı olsun arkadaşım :)

Merhaba kızlar bir kötü haberde benden bugün dr kalp atışları yavaş demişti kahverengi lekenme oldu bugün sonra kanamaya dönüşdü biraz önce kendi kendine düştü hayırlısı böyleymiş demekki rabbim sizi bebişlerinize kavuştursun

Son durumun ne canım kanama butto mı test yaptırdım mı yenıden
Kanamam yok bugun kontrole gittim kesenin etrafinda kanama biraz uzaklasmis . Pazara igne 10 gün sonra kontrol progestana devam dedi. Risk dwvam ediyir dwdi. Anlayamadigim ultrasondan bugün bebegim i göremedi tekaslandim cok korktum alttan ultrasondan bakti cok şükür iyiydi melegim: (

Merhaba kızlar bir kötü haberde benden bugün dr kalp atışları yavaş demişti kahverengi lekenme oldu bugün sonra kanamaya dönüşdü biraz önce kendi kendine düştü hayırlısı böyleymiş demekki rabbim sizi bebişlerinize kavuştursun
gecmış olsun melegın fazla yormamıs senı bır adet bekleyıp yenıden basla canım saglıcakla kavus kuzuna

Kanamam yok bugun kontrole gittim kesenin etrafinda kanama biraz uzaklasmis . Pazara igne 10 gün sonra kontrol progestana devam dedi. Risk dwvam ediyir dwdi. Anlayamadigim ultrasondan bugün bebegim i göremedi tekaslandim cok korktum alttan ultrasondan bakti cok şükür iyiydi melegim: (
Kac haftalıksın cnm kalb atsını gördunmu

İyi akşamlar kızlar. .. Bugün doktor randevu vardı maalesef kalp atışı duyamadik :KK43: 6. Haftada gelişimi durmuş dedi beklesekte bu saatten sonra hiç bir degisiklik olmaz dedi haftaya kürtaj için çağırdı; (( Allah herkesè bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin ...
Canım bekle derım sana bende aynı durumdayım cunku dr bekleyelım dedı

Central hospital kozyatagindaydi galiba degil mi? Hic gitmedim fikrim yok acikcasi.. Ama medical park oldukca donanimli ve tam degerimtesekkullu bu hastane. Benim bundan 4.5 ay once dusugum oldu kromozomal problem vardi. Malesef 15 haftalikken kaybetmistim oglumu. Cok iyi takip edildi fakat amnniyosentez sonucunu almadan kendiliginden gitti kuzum. Gerci sonucu alsaydik doktor olumsuz konusacakti ve aldirmamizi isteyecekti. Biz bu karari veremezdik o yuzden Allah korudu ki biz vermedik o karari kendiliginden öldü. Umarim bu hamileligim saglikla ve hayirlisiyla devam eder. Sıkı ve yakin takip sart.. Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun ve guzel bi hamileligimiz gecsin ins.
Ewet canım kozyatağında...bi önceki bebeğin içinde üzüldüm ama senin dediğin gibi kromozal bi sorun varsa zaten size seçim sunulcktı Rabbim ve bebişin seni daha zor durumda bırakmamış vardır onda da bi hayır ki bak yeniden meleğin gelmiş Allah bu bebiline sağlıklı bi ömür versin herşey güzel gitsin inşallah

Çok geçmiş olsun canim.. Umarim En kisa zamanda tekrar bi meleğin olur.. Onun daha cennette isleri varmis tamamlamadigi demekki.. Rabbim hayirli ve saglikli bi gebelik nasip etsin inşallah..

X