2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Harika cnm çok sevindim bak demiştim sana boşa endişe etme diye

Ay cok sukur canim benim minigimin yine kalp atisini duydum 3 gundur iyi alistim :) 3 hafta nasil beklicem

Kizamikcik canim kan testiyle cikiyo hic kafani karistirma arastirma sakin ama testi muhakkak yaptir dun geceden beri esimle bi saat bile uyuyamadik neler neler dediler gerizekalilar dava acsam kazanirim

Gozun aydin cnm.normal karindan ultrasonla bakildi degilmo

Evet canim ama bu dediklerime kan testiyle bakiliyor

Dr da moralini yüksek tut pozitif düşün dedi ama gelde stres yapma zırlamam yeni kesildi hayırlısı artık

Kızlarr doktora gittik, kalp atış seslerini dinledik pit pit pit pit Allahım herkese tattırsın inşaAllahh... Gözlerimiz doldu ağladm .. İlk gebeliğim nisan ayında düşük olmuştu ve kalbi hiç atmamıştı. Bu kez de hafif kanama gözüktü ultrasonda lekelerim de ondanmış. İstirat verdi işe gitmicem bi süre. Bu arada bizim evimiz de pislendi dağıldı zerre umrumda değil Ev bu kirlenir de hemencik temizlenir de ama bebişler daha kıymetli... Eşim yardımcı oluyor Allah ondan razı olsun. Allah tüm bekleyenlere de hayırlı haberler versin inşaAllah, olumsuz haber alan arkadaşlarımız da şükür ve sabıra sığınsınlar Allah büyüktür

Ben fizyoterapistim bi de nasıl yapacağım bilmiyorum hiç

Kizlarrr size guzel haberlerim var doktor kontrolune gittik bugün doktor kontolumuz vardi ilk kontrol bebek gayet saglikli 6+1di sata gore ultrasonda 6+3 gorundu boyutu 0.61 cm dedi kesede saglikliymis veeee kalp atisini duyduk
Ay gözün aydın canım darısı başımıza

Gecmis olsun canim.hayirlisi olsun kismetimiz boyleymis.en azindan kurtaja gerek kalmayacak olmasi bile teselli.ben olmak zorunda kaldim rabbim kimseye vermesin boyle zorluk

Canim benim doktorum ihlamur hariç tum bitkilerden uzak dur dedi ihlamur da haftada bir iki bardak sadece

Anladim canim çok sağol. Ben geçenlerde Dr uma sormustum birşey olmaz dedi ama içim rahat etmedi sizlere de sorayim dedim . cunku karanfil için internette birşey yazmiyor ama karanfil yagi düşüğe neden olabilir yaziyor.

Gecmis olsun canim.hayirlisi olsun kismetimiz boyleymis.en azindan kurtaja gerek kalmayacak olmasi bile teselli.ben olmak zorunda kaldim rabbim kimseye vermesin boyle zorluk
Sgol canim gercekten cok zor ben 6 haftalik bebegime kiyamiyorum neler var hayatta dogumdan 1 gun once kaybeden dogumda kaybeden dogumdan hemen somra kaybeden yada karninda bebegini hissedim kalbinin atisini duyup kaybeden
Yada sehit anneleri...
Zorrr rabbim evlat acisini tattirmasin bir daha

Allah sbir versin canim tez zamanda tekrar yasriz sagliklisindan ama bu defa insllah

Aminn canım .Rabbim sabirlar versin evlat acisi çeken annelere . umarim sende tekrar kkisa zamanda tadarsin bu duyguyu.

Arkadaslar merhaba burayı cok uzun zamandır takip ettim ve hep dedimki hamile kaldıgımda burada paylasacagım :) ilk olarak aralıkta bir kimyasal tecrübem oldu malesef kısa sürdü 1 hafta içinde kendi kendine düştü :-( hazirana kadar aralıklarla denedik ve artık olmuyor diye düşünmeye basladıgım an tesadüf eseri çift çizgiyi gördüm şuan 6+4 haftalık hamileyimm hersey şükür yolunda kalp atışınıda duyduk inşallah böylle devam eder ayrıca hepinizide cok tebrik ediyorum inşallah mart ayında bebişlerimize kavusuruz

Kizlar selam epeydir yazmiyorum. Cok yorgunluk var gebelikten oturu, onun disinda hicbir belirtim yok sanki gebe degil gibiyim. Geceleri de oglum pek uyutmuyor, simdi onu sutten kesmeye ugrasiyorum dün gece basladim. Dua edin kizlar cocugumu cok yipratmadan tiksindirmek zorunda kalmadan sutten keseyim

BENDE DE KÜÇÜK Bİ AÇIKLIK VAR.TEMİZ KANLA KİRLİ KAN BİRBİRİNE KARIŞIYO VE DOĞUMDA EMBOLİ ATMA RİSKİ VAR O YÜZDEN MECBURİ SEZERYAN OLMUŞTUM İLK ÇOCUĞUMDA...

Bende de çökmeden dolayı karışıyor.kan tamamen temizlenmiyor yani o Yüzden nefesi etkiliyor.ben de sezeryan oldum ama bu Yüzden değil korkumdan :))

İyi akşamlar kızlar. .. Bugün doktor randevu vardı maalesef kalp atışı duyamadik 6. Haftada gelişimi durmuş dedi beklesekte bu saatten sonra hiç bir degisiklik olmaz dedi haftaya kürtaj için çağırdı; (( Allah herkesè bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin ...

Gülüm kalb atsi alinmismiydi nasil anlafi gelisimi durdu kalb atsi slknmadiysa daha beklemesi gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…