2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah cnm çok sağol..Rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısı..Ben ilkini kaybettim 9. haftada Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin..
Başın sağolsun canım Sağlık herşeyden önemli tabiki canım Aminnn

Senin de başın sağolsun canım çok zor bişey Allah kimseye yaşatmasın düşmanıma bile.. İnşallah şimdiki yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Tabiki herşey Allah'tan o ne derse doğru der ama bu çok tuhaf bi duyguymuş tüm bunları bilmeme rağmen kimle konuşsam hayırlıysa duyulsun atışlar değilse zaten duyulmasın diye diye konuşurken bilinç, bilinçaltımın hiç böyle düşünmediğini biliyoruım malesef Allah affetsin beni uykuya daldığım anda zıplayarak kalktım tüm gece ağlayarak uyandım 2 saat ağladım sonra hıçkıra hıçkıra kendime engel olamadım eşim kalktı bak böyle yapma daha kötü olcak diye teselli etmeye çalıştı yüzümü yıkadı ben tirttir titrerken bi türlü susturamadım kendimi elimde değildi Allahım ne kadar zor bişeymiş şüphesi bile Demekki insan 2ayda bile alışıyomuş annelik duygusuna çok tuhaf gerçekten hiç böyle olucağını düşünmemiştim çok şaşkınım Ama tabiki de herşey Allah'tan bu duyguyu bizlere böylesine kuvvetli veren büyük Allahım inşallah hiçbirimizin ellerini boş bırakmasın..en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde hepimizi evlatlarına kavuştursun..

merhabalar bende yeni katıldım 10.06.2015 son adet tarihim ilk öğrendiğim gün evlilik yıl dönümümüz 07.07. dydi ve 178 çıkmıştı değerim sonra 682 13.07. de ise 2732 çıktı tam 5. haftamda 15.07. de keseyi gördüm çok şükür ve 22.07 de kalp atışlarını duydum 7+2 deyim bugün yine doktora gideceğim şimdiye kadar 6 kere doktora gittim ve 4ü başka doktordu:)) bugün gideceğim doktor inş sürekli doktorum olacak ve hiçbir gebelik belirtim yok sadece karnım şiş ve 5 aylık hamile gibiyim:)

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ben de çok ağladım. Çok direnmek istedim. Ne var ki insanın elinden hiçbir şey gelmiyor. Ondan sonra rabbim bana güç verdi. daha büyük dert vermesin diye dualar ettim. Şu an mutluyum. Sanırdım ki hiç iyi olamayacağım. Ama çok şükür atlattım. Hepimiz iyi olacağız. Bu da bizim sınavımız. Her zaman yanındayım...

Hoşgeldin aramıza canım gözün aydın buarada neden o kadar sık dr a gittin:)

Bugün 14:15 de ilk doktor kontrolümüz var Hayırlısı olsun inşallah ama heyecanlıyım
Hayırlı haberlerle gelin inşallah. Ilk kontrolüm benim de haftaya şu an 5+1 im. Pıtpıtları duyarsınız inşallah
Günaydın tüm mart anneleriii
Günaydın
Günaydın güzel anneler...Nasipse ben de mart annesi olcam İnşallah..Dün doktor kontrolüm vardı çok şükür duyduk kalp atışımızı.Tüm bekleyenlere de nasip etsin Rabbim
günaydın darısı başımıza inşallah

Eşim de kadın alalım diyor ben çok tez canlıyım kadın gelirse duramam iş yaparım gene riskli durumum olmasa hiç affetmem ama napiim idare edicez artık
merhaba hayırlı olsun doktor önemli. Şiştik malesef bende de var

Hoşgeldin aramıza canım gözün aydın buarada neden o kadar sık dr a gittin:)
ayy ne bilim çok pinpirikliyim ondan:)) sürekli gitmek de istiyorum zaten merak ediyorum bebeğimi noldu naptı kese varmı kalp atışı var mı off çok zor günler geçirdim:) ilk hamileliğim zaten 22 haziranda korunmayı bırakmıştık ilk ay oldu bide olmasaydı kendimi düşenemiyorum Allah sabır versin bi kaç bekleyenlere felan çok zormuş anladım

Eşime de kıyamıyorum bu sıcakta çalışıyor zaten amaaaan napiim bebeğim iyi olsun da evim pis olsun bi süre
Aynen bnada dr ım öyle demişti 3ay öyle herseyi ince eleyip sık dokumak yok zaten gün içinde biçok sey yapıyoruz bırak bebiş olsunda biraz dağınık kalsın evin sabır az kaldı tehlikeli dönemler geçsin daha yürüyüşere cıkıcaz

ne kadar bi şişkinlik sizin ki benim gerçekten hamileliğim 5. ayında gibi Bugün doktora gidecem soracam aslında bulantı kusma yorgunluk uyuma hiçbir belirti olmadığından sadece göbeğimle hamile olduğuma kendimi inanadıyorum:)

Saol canım çok teşekkür ederim

Benim de ilk bnde kendime pimpirikli diyodım ben 3kez gttm aadece ayy cok hoşsın 6kere duyunca güldüm ilahi arkadasım:)gerçi hiç cok görmüyorum oyy oyy bunun daha bisürü ayları testleri vs leri var biraz kendimefe söylüyorum biraz rahat olmazsak zor gecer onca ay artık burda rahatltcz birbirimizitekrar hoşgeldincanım

bu arada lütfen fazla eleştirmeden cevap yazarsanız sevinirim... Ben 29 yaşımdayım ve ve 18 yaşımdan beri sigara kullanıyorum günde bir paket içiyordum şimdi bıraktım sayılır ancak akşamları yarım sigara içmezsem çok fazla gergin ve asabi oluyorum sizler sigarayı tam olarak bırakabildiniz mi? Ben içtiğimde vicdan azabı çekiyorum hemde çok çekiyorum ama içmezsemde yaapamıyorum benim gibi olan var mı?

valla al bendende okadar ama ben dayanamıyorum akşam gelince yemek yapıyorum evi bir kat süpürüyorum zaten dip köşe bi kadınım var o geliyor yapıyor sürekli olmasada idare ediyoruz ama çalışmak çok çok zor şuanda uyuklamaya saniyeler kaldı progestan aldım gebercem şimdi :) yarında doktora gidiyorum dua edin bana

ayyy evet iş arkdaşlarım da diyor doktor seni 15 gün sonra çağırdı 15 gün bekle yok bekleyemiyorum başka doktora gidiyorum o kızar diye sonra devlet hastanesine gitmiştim 6. haftamda kalp atışını duymayınca hemen aynı gün özele gittim ve duydum devlet hastanesinde ultrasonlar kalite değilmiş ve 15 gün sonra gel burda ancak duyarız demişti.Ben eskişehirdeyim burdaki devlet hastanesinde bi arkadaşım doğum yapacaktı 41. haftasına geldiği için normal riskli ve ilk gebelikte sezaryan yapamayız deyip üniversite hastanesine sevk ettiler devlet hastanesine giden arkdaşlar muhakak bu konuyu araştırmalı

Bi kaç gün önce eşim bana 5 aylık hamile gibi görünüyorsun dedi Biraz göbüşüm vardı önceden şimdi iyice şiştim öyle aşırı yemek de yemiyorum bol su içmeye çalışıyorum sadece

canım eleştirilcek bişey yok ki hatta tebrik edebilirim günde bi paket içerken sadece akşamları yarım içmen de bi başarı bunu başaramauıp sürekli içen biçok hamilede var içmeyen bilemez ben seni okadar iyi anlıyorumki bnde hamile kalmadan önce kullanıyodum sonra bıraktım dr a da sordum stres yapıyosa günde bi tane iç ama önermiyorum onuda fakat sadece stresde bebeğe zarar dedi bnde vicdan yapıyorum içim gitsede yinede içmiyorum Ama seni çık ii anlıyor ve tebrik ediyorum. Umarım kendiliğinden o stresi asar o yarımıda içmezsin inşallah canım zamanla tabi

benimde aynen ama yok kansızlık için üzüm yiyeyim yok ceviz fındık badem yok yoğurt yiyeyim meyvede yemem lazım die sürekli bişi yiyorum ve şimdiden hepsinden bıktım sütten yumurtadan kuruyemişlerden

inş inş inan çok istiyorum bebeğime canıma zarar vermek istermiyim tabiki istemem ama gerçekten dayanamıyorum akşam sigara içecem nasılsa deyip rahatlatıyorum kendimi hergün yarımda değil bazen eşimden iki üç nefes çekiyorum mide bulantım yok tiksinme yok aşerme yok dua ediyorum Allaha bana sigaradan tiksinme versin burda bırakanlar hep tiksinmiş kokusuna bile tahammül edememiş keşke bende öle olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…