2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kızımda hic hamilelik belirtileri yaşamamıştım nerdeyse bunda daha etkin belirtiler hiç belirtimiz yok diyen Arkadaşlara ithafen olsun bence keyfinizi çıkarın

Ben kızımda hic hamilelik belirtileri yaşamamıştım nerdeyse bunda daha etkin belirtiler hiç belirtimiz yok diyen Arkadaşlara ithafen olsun bence keyfinizi çıkarın
peki o zaman hiç endişelenmişmiydin yolunda gitmeyen bir şey mi acaba diye yada ben mi evham yapıyorum bilemedim

Hem tshyi sordum hem folikasit yazdirdim canim tsh normal kendini korkutma dedi 2.5 diye sinirlama yok hamilelikte 5 gecmedigi surece sikintin olmasin dedi folik asit yazdi bebe bakti ama nasil bakmak iki saniyede milim falan vermedi 7ci haftadasin dedi gecti sinir oldum ben 9.haftanin icindeyim

doktoruna danış ama bende ilk hamileliğimde çok rahatsızdım reflüden gaviscon kullandım.ama benim ilk 3 ayda yoktu sonra bebek büyüdükçe olmuştu...
AYY TATLIM KONUSTUM DA MIDE KORUYUCU WWERMDEDI ISTE SADECE GAVISCON WERDI.

Anladim canim bazilari oyle bastan saviyo bosver bi daha ki randevuna kendi doktoruna git ama devlete giris cikis yaptirdigin bi taraftanda iyi olmus bende öyle yapcam mesela Allah korusun erken dogum yada riskli dogum oldugunda özelde yapmiyolar cünku cogunda kuvez falan yok devlete sevk ediyolar bazilari bizim hastamiz degil diye bakmiyolarmis ama bi kere bile giris yaptirsan bi sorun cikmiyo bende sirf giris yaptirmak icin gitcem belki begenirsem devam ederim begenmezsem özele gecerim tekrar

korkma canım benımde karından kese gozukmedı ılk gıttıgım zaman wajınal baktı anca oyle gordu ıkı hafta sonrasında ıse bebegımı gordum cok sukur

korkma canım benımde karından kese gozukmedı ılk gıttıgım zaman wajınal baktı anca oyle gordu ıkı hafta sonrasında ıse bebegımı gordum cok sukur
Canım bugün gittim vajinal de alamadı kalp atışını ve şu an 7+3 deyim ama 5+6 gözüküyo dedi büyük ihtimalle gelişimi durmuş p.tesi son bi kez bakıcak olmazsa alınıcak

Vajinalde baktılar mi sana ben iki dr gittim ikiside aynı şeyi söyledi yarın bir dr daha gideceğim sonrada pazartesi bekliyecegim bakslim nasip
ewt baktılar canım benim de yolk kesesi baya büyük ama bebek küçük bu kese büyük olunca sorun var demektir dedi bu gittiğim ikinci doktor ve çok iyi bi doktor.. Allahtan ümit kesilmez tabi ama ben biraz ümitsizim.. hakkımızda hayırlısı olsun Allah hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Canım bugün gittim vajinal de alamadı kalp atışını ve şu an 7+3 deyim ama 5+6 gözüküyo dedi büyük ihtimalle gelişimi durmuş p.tesi son bi kez bakıcak olmazsa alınıcak
cnm umutsuzlanma bence..Rabbim büyük en doğrusunu o bilir..Belki geç döllenme olmuştur..Benim senle aynı sanırım günüm 6 haftalık dedi doktor bugün..Takvime göre 7. haftanın içinde olmamız gerekiyor..İnşallah düzelir umutsuzluğa kapılma ve bekle bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…