2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ah canım, cok gecmiss olsun cok cok cok üzüldüm.. İnsallah bir daha yasamazsın.. Sabret Allah eminim mükafatlandıracaktır senide senin durumunda olan arkadaslarımızıda
Çok teşekkür ederim herkese inşallah siz de sağlıkla alırsınız kucağıniza sen gittin mi dr

Bende bugün dr gittim vajinalde de baktı ama kalp atışı yok benimde yolk kesesi büyümüş ama bebek yok kürtaj onerdiler ne yapsam ki

Karnım çok gergin,ve hazımsızlık yaşıyorum ve birde kabızlık problemi var.Ne yesem sindiremiyorum sanki.

35 hafta boyunca bulantıı çektin.. ne kadar zor bi durum. inşallah bu sefer öyle olmaz. mahfolursun.. belirtileri olmayan arkadaşlar halimize şükredelim bence:)

Kizlar merhaba oncelikle hamileliginde sıkıntı yasaynlar cok cok gecmis olsun kayip yasayanlara da Allahm sabir versin tez zamanda Rabbim tekrar sevindirsin ins. Yaaa benim bulantim cok az var beni etkilemiyo ama şu yorgunluk surekli uyku beni mahvediyo kafam resmen yastiktan kalkmiyoo bunu gecirmenin bi yolu yok mu canim sıkıntısı ve iç daralmasi da var napcam bilmiyorumm

Karnım çok gergin,ve hazımsızlık yaşıyorum ve birde kabızlık problemi var.Ne yesem sindiremiyorum sanki.
Canim bnde 2 gündür yasiyordum kabizlik problemi geçti çok şükür . formülü de 1 yemek kaşigi zeytinyağina bolca limon sıkıp içtim geceden sabaha işe yaradi.. Bi de sabah taze kayisi yedim 3-4tane

canm banada zofran verdı hatta artık recete odemıyormus felan zor bulunur dedı. almadım bende cubuk kraker bırAZ ETKI EDIYOR AMA ODA ICIMI ALEV ALEV YAKIYORR

Yaptırcam canım düşük oldu ama kanda hala değer sıfırlanmadı dr Değerler sıfırlansın ünv araştırmaya göndericem dedi detaylı kan testi yaptırtıcam dedi rahim filmide çekilcem bakalım canım neyse çıkar zaten hayırlısı olsun ...

O nasıl bir doktormuş canım öyle :) kusman falan yoksa içme tabiki ama kusura bakmasın dr sürekli sıvı kaybı olup besleneneyen anne ilaç alan anneden daha fazla tehlikededir ..

Benim kendi doktorum degildi dun aksam kasıklarım dayanılmaz agrıyınca acile gittm ama bu tavrını sevdim aslında.. İlaca basvurmuyor hemen. Benim kusmam yok ama sürekli bir bulantım var sabahtan aksama kadar sürekli midem bulanıyor. İlk 3 ay bebek depodan besleniyor dedi bol bol su iç yeter dedi

Ayyy canım benim senin cok zormuss insallah gecer hemen birsey yiyemiyorum ancak ekmek ve cubuk arada da meyve yiyorum hepsi yok günlerdir normal yemek yemedim ama ilac almayı bende düsünmüyorum pek bırde bu aksam kendi doktoruma gidicem bakalım o ne dicek.

Çok teşekkür ederim herkese inşallah siz de sağlıkla alırsınız kucağıniza sen gittin mi dr

Dün kasıklarım cok agrıdı acile gittim canım masallah kalp atısınıda duyduk bebegide gördük su an hersey normal

walla kızlar o hazımsızlıgı gelınde bana sorun bırde reflum war zaten bırde gebelık reflusu dıye bırsey war. su ıcsem mıdem eksıyor gaz cıkıyor. doktor gavıscon verdı ıcıyorum ama mıde haplarım gıbı degıl tabıkı odaaa

Ilgisiz doktorlardan nefret ediyorum girmemle cikmam bir oldu 7ci haftadasin kalbi atiyo dedi ilac yazdi yolladi ama ben 8+2yim bidaha devlet hastanesimi asla ozeldeki doktorum daha iyiydi

ilk gebeliğin mi arkadaşım.. şimdiden mide yanmaların varsa, 6 aydan sonra seni çok zor günler bekliyor. bende de hafif düzyede reflü var, 6. aydan sonra oturarak uyumuştum resmen.. gavisconu kafama dikip geziyordum. zor günler bizi bekliyor

ayy senin ne güzel ikinci bebek Allah gönlüne göre versin inşallah:):)
aslında bu dördüncü hamileliğim.ilk hamileliğimden oğluşum geldi hayatımıza.ikinci hamileliğimde boş kese oldu bebek olmadı.üçüncü hamileliğimde de bebeğin kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım.bakalım bu sefer nasıl olcak.rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin meleklerini inşallah....

ewet canım ya. dedıgım gıbı zaten reflusu olan bır ınsanım ben mıde koruyucu gavısconu felan kullanıyordum bu folık asıt bıle benım mıdeyı ucuruyor :)

Ilgisiz doktorlardan nefret ediyorum girmemle cikmam bir oldu 7ci haftadasin kalbi atiyo dedi ilac yazdi yolladi ama ben 8+2yim bidaha devlet hastanesimi asla ozeldeki doktorum daha iyiydi
Canim ne ilaci yazdirdin bende bi daha ki randevuma devlete gitmeyi düsünüyodum hatta agustosun ikinci haftasi gidicm devletten de korkuyorm ama daha yeni dogum yapmis bi komsumuz var devlette yapmis cok iyi ilgilendiler özel sirf para icin sezeryana aliyo dedi gercekten de kimi duyduysam ozelde hepsi sezeryan bilmiyorm valla cok kararsizim

yani bos gebelikden mi supheleniyolar bence baska doktorlarada git ole karar ver kurtaja

ewet canım ya. dedıgım gıbı zaten reflusu olan bır ınsanım ben mıde koruyucu gavısconu felan kullanıyordum bu folık asıt bıle benım mıdeyı ucuruyor :)
doktoruna danış ama bende ilk hamileliğimde çok rahatsızdım reflüden gaviscon kullandım.ama benim ilk 3 ayda yoktu sonra bebek büyüdükçe olmuştu...

benimde bugun 11 de randavum vardi kalp atisini duyduk minigimin artik kanaat getirdim bende hamileyim 7+3 haftalik gelisimi gayet iyi kalp atis hizi 164 bu kalp atis hizi erkek bebeklerde daha az oluyo diye biisi duymustum olemi kizlarrr

Gözünaydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…