2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım Allah sabır versin senin Cennetin olur inşallah!!!

Çok sağol canım ınşallah. Bu arada inşallah hepınız sağlıcakla bebeklerınızı kucagınıza alırsınız.Ve sakın şımarıklık yapıp aşırı gereksız şeyler tuketmeyın tansıyon takıbınızıde cok ıyı yapın kızlar tedbırımızı alıp gerısını Allah a bırakıp bol bol dua edelım hele su sıralar bol bol dua edın bu haftalarda anne karnında meleklerınızın kaderı yazılıyor

Hayırlı olsun hamileliğiniz.Kendinizi üzmeyin bu kadar,bence 8.hafta gidecek olmanız isabetli bir karar,bende sadece keseyi gördüm ve beklemedeyim.Kalp atışı için bende 8.haftada gitmiş olucam sanırım.
Tesekkur ederim.Evet burda 8 haftaya kadar vajinal ultrasonu biraz tehlikeli buluyorlar Sorun olmadigi muddetce bakmiyolar Zaten sorun olusmadigi muddetce ben beklerim Hem kalp atisini hem keseyi herbiseyi goruruz insallah

maşallah inş hep normal olur herşeyimiz ;-) aynen ilk 3 ay sıkıntı sonrası biraz daha rahat olur inş.. ceviz, badem,balık,süt ihmal etmememiz gereken yiyecekler ama zorunlu olunca yiyemiyorum ben :-D

:)) İçinemi dogdu canım. doktor kese gormedı ama kan testı yaptık yıne aslında korunuyorum eylul ekım gıbı korunmayı bırakmayı dusunuyorum hayırlısı olsun
valla olabilir bende hamileliğimi nasıl öğrendim biliyor musun? abimin eşi hamile ruyasında beni görüyor ve ona bende mart sonu gibi doğurucam demişim.bizde bu ruyayı anlattı eşim test almış gelmiş nolur yapalım diye ben istemedim bak üzüleceksin falan dediysemde dinletemedim testi yaptık pozitif çıktı hemde bat a daha 1 hafta varken :):)

benim eşimde söyledi, annelerde yakınlara tabi...bana kalsa bende söylemezdim Allah korusun nazarlardan

Ne güzel burada aslında hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz ama bir bağ oluşuyor aramızda. Aynı heyecan, aynı stres, aynı merak... Ve hamilelerin duaları kabul olur derler. Hepimiz birbirimiz için dua edelim inşaAllah. En sevdiğim dua da
" Hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle, gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle" Aminnnn

inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini canım :)

maşallah inş hep normal olur herşeyimiz ;-) aynen ilk 3 ay sıkıntı sonrası biraz daha rahat olur inş.. ceviz, badem,balık,süt ihmal etmememiz gereken yiyecekler ama zorunlu olunca yiyemiyorum ben :-D
valla ben iş yerinde can sıkıntısından tüm gün ceviz, badem , fındık, kuru üzüm ne bulsam yiyorum . sabahları bir kaşık pekmez yiyorum. akşam yatmadan da süt içiyorum büyük bir bardak. onun dışında normal beslenmem eskisi gibi. şu gebelikte beslenme ile ilgili bir günde yenilmesi gerekneler listesi çok abartı geliyor ben nasıl yiyim o kadar şeyi ki bulantım olmadığı halde

Gercekten mi kusmazsan vermiyor mu ilac ben sabah kalkiyorum aksam yatana kadar midem bulaniyor ama kusmuyorum yemek yiyemiyorum ancak ekmek cubuk artik onlarda bogazimdan gecmiyor tiksiniyorum herseyden herseydenn.. Cok sıkıldım artık mide bulantısından ve kokulardan tiksinmekten.... Kontrolumde yarın aksam kalp atısına gidicez

Hoşgeldin canım,hayırlı olsun hamileliğin.Röntgen konusuna çok kafayı takma,ben de ameliyat olmuştum.Gerçi 6 ay geçtikten sonra tedavi ile hamile kaldım ama doktora sorduğumda 1 ay beklemen yeterli demişti.Bundan sonrası önemli,tekrardan hoşgeldin

Güzel anneler ben bugun kalp atışını duymaya gittim çok güzeldi anlatamam bu arada mide bulantilarim basladi doktor bir tane bitkisel ilac verdi mide bulantisi icin ama vitaminli folukasit b12 felan var icinde adi premesis bir arastirin kizlar birkac saatliginede olsa iyi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…