2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım msjına çok duygulandım,Allahım bütün askerlerimizi polislerimizi korusun.Lütfen eşine söyle hep temkinli olsun , tehlikeyi gördüğü an tam alnının çatısından vursun hain şerefsizleri!!!Yeter artık polisimizin askerimizin elini kolunu bağladıkları.Adam molotof atıyor bizimkiler biber gazı sıkıyor,vursana alnın çatından !!!!Kahpe içeride oldumu kapı kilit tutmazmış.Bu hainler TC vatandaşı birde,yuh olsun size ekmek yedirenlere....

aynı tereddüt bende de var işin kötüsü bende halsizlik iştahsızlık da yok bazen süphe ediyorum kendımden acaba hamile değilmiyim diye tek belirti adet olmamam :/

bence sukredın bulantı olmamasına ben bulantı ıcın gıttım doktora o sekılde ogrendım hamıle oldugumu uyku bıle uyuyamıyorum daha sımdıden

Selam kızlar bende mart annesi olacağım inşallah.
hoşgeldiniz kızlar

Fatos3458 amin canım kahpece arkadan sinsice değil direk karşısına çıksalar leşlerini çıkartırlarda adiler Kökleri kurusun inşallah diyecem ama okumuşu doktoru onu bunuda var sempati duyan bunlara

hosgeldin basin sagolsun cnm mekani cennet olsun
Kızlar bu kalp atışını ne zaman göreceğiz ya bugün gittim dr a yok birsey sat 11 haziran 6+6 normal mi sizce
bu hafta 7+3 üz insAllah kalb atisini görmeyi umud ediyorum kiiden kisiye degisio cnm 5.hafta da duyan var 9.haftada duyan var

Canim bat benimde 8 temmuzdü yolk kesesini de gördü haftaya pazartesi gel dedi 6+3 dedi haftasına da

bence sukredın bulantı olmamasına ben bulantı ıcın gıttım doktora o sekılde ogrendım hamıle oldugumu uyku bıle uyuyamıyorum daha sımdıden
yaa ama hamileliği hissedemiyorsun işte o açıdan kötü oluyor ama çok bide bulantısıda hayatını mahveder tabi

yaa ama hamileliği hissedemiyorsun işte o açıdan kötü oluyor ama çok bide bulantısıda hayatını mahveder tabi

valla benım bulantılarım cok fena kg almakdan korkuyorum dıye tuzlu leblebı aldı esım oda kabızlık yapar dıye korkuyorum doktora randevu aldım cumartesı gunu gorunucem olmazsa bulantı ılacı ıstıcem cok uykusuz kalıyorum gece 4 e kadar uyuyamadım

cok gecmıs olsun canım yaa sabahları hıc yataktan kalkmadan sekerlı su, tuzlu kraker falan denedın mı? işe yarar diye duymuştum:/

cok gecmıs olsun canım yaa sabahları hıc yataktan kalkmadan sekerlı su, tuzlu kraker falan denedın mı? işe yarar diye duymuştum:/

sekerlı bırseyler yıyemıyorum ya mıdem eksıyor yada bulanıyor daha fazla en guzelı zeytın ekmek tuzlu leblebı kesıo

canım geçen hafta tam kan sayımı, açlık kan şekeri, toksoplazma,rubella,cmv,idrar sayımı, idrar kültürü,tsh aklıma gelenler bunlar bunları yaptırdım

Aa ben idrar Testi yaptırmadım persembe günü sorayım dr a benim zaten kronik sistitim var bu arada akıntımda var muhakkak isteyecegim.

geçmiş olsun canım yaa bizde mide bulantımız yok die dert yanıyoruz kişiden kişiye değişiyor işte ama kendimden niye şüphe duyuyorum anlamdım korkuyorum sanırım annelik iç güdüsü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…