2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar kanamam var hastanedeyiz kan sonuçlarını bekliyiruz
Canım geçmiş olsun sonuç ne nasılsın bende aşırı karın ağrısı ve azda olsa kanama şikayetiyle gittim Dr büyük ihtimal düşük dedi umarım sen yaşamassın böyle bir durumu Allah yardımcın olsun KıZLAR DiKkaT dayanılmaz karın ağrınız olursa hemen acile gidin Sak'ın ihmal etmeyin hepimiz annelik duygusunu yaşarız inşallah!!!

Tahlil sonuclarini aldik ultrasondan bakilacak

merhaba kızlar aranıza yenı katıldım dun hamıle oldugumu ogrendım bugun randevu alıp doktora gıdıcez bu sabah fecı bır bas donmesı yasadım cok panıkledım ılk hamılelıgım oldugu ıcın annemı daha cok yenı kaybettıgım ıcın en buyuk destekcım ablam hemen ona sorup danısıyorum

Hayırlı olsun cnm . Allah kucağına almayı nasip etsin

günaydın arkadaşlar umarım sorunsuz, ağrısız, bulantısız ve en önemlisi kayıpsız bir gün geçiririz
günaydın canım amin inşallah güzel güzel haberler alırız.. bende sadece aşırı halsizlik ve iştahsızlık var onun dışında bulantım yok acaba daha erken mi kendimden şüphe duymaya başladım :)

aynı tereddüt bende de var işin kötüsü bende halsizlik iştahsızlık da yok bazen süphe ediyorum kendımden acaba hamile değilmiyim diye tek belirti adet olmamam :/

Kızlar bu kalp atışını ne zaman göreceğiz ya bugün gittim dr a yok birsey sat 11 haziran 6+6 normal mi sizce

aynı tereddüt bende de var işin kötüsü bende halsizlik iştahsızlık da yok bazen süphe ediyorum kendımden acaba hamile değilmiyim diye tek belirti adet olmamam :/
bende çalışıyorum sabah git akşam gel halsizlik belkide ondandır :) ama ciddi anlamda kafama takmaya başladım cumartesi günü yeni bir doktor randevusu aldım gitcem bakalım inşallah güzel haberler alırım hatta alırız.. çevremdekiler sorup duruyor canın bir şey istiyor mu bulantın var mı die yok valla gayet iyiyim diyorum

Kızlar bu kalp atışını ne zaman göreceğiz ya bugün gittim dr a yok birsey sat 11 haziran 6+6 normal mi sizce

peki bebeği görebildin mi? bende cuma günü gideicem doktora 6+2 oluyor bebeği görmeyi ve kalp atışını duymayı çok istiyorum:/

bende cuma günü gidicem doktora ilk kez bakalım inş her şey yolundadır.

Seninle aynıyız yumiti benimde sat 11 haziran,Bat 8 temmuzdu.Benim doktor 30 temmuza verdi randevuyu.Bence bünyeye göre değişiyor kalp atışını duyma tarihi.Kimisi 5.hafta bile duyuyor nasıl oluyorsa ,ama bende oğlumu 8.haftaya doğru ancak duymuştum.O yüzden doktorun daha iyi tahlil eder durumunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…