2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benımde oyle tatlım hatta esım dalga gecıyor senınle ava cıkalım dıye :)
Ben zaten eskiden de iyi koku alirdim simdi tam bir tazi oldum. Bunun içgüdüsel bi nedeni varmış. Dogum oncesi anne olarak yediklerini iyi koklayabilsin, bozulmus yiyeceklerden kendini korusun diye. Dogum sonrasi bebeginin altini degisirme zamanini hissedebilsin diye.

Bennnn. Bayılırım instagrama. Ben de nur10_
Takipleşelim o zaman

Iyigeceler kızlar Son zamanlarda Hergün şehit verir olduk psikolojim darmaduman ben de asker eşiyim Antep'te görev yapıyoruz gölgemizden Şüphe eder olduk sizden ricam hamilelerin Duası kabul olurmuş bir dua edip yollar mısınız bir kızım var 6 Yaşında ikincisi yolda kısmetse çok korkuyorum aklıma kötü şey bile getirmek istemiyorum eşimi kaybetmekten çok korkuyorum bize ve herkese dua edermisiniz?
Allah Razı olsun şimdiden hepimizi korusun mevlam

San

ırım düşük riskini göze almamak için yapıyorlar canım bişey olmaz inş beni plesantada olması korkuttu

Bir arkadaşımın temizlik yaptıktan sonra biraz kanaması olmuştu dr plesantanın biraz yırtıldığını çok fazla düşme riskinin olduğunu söylemişti progestan kullandı sürekli dinlendi yormadı kendini iyileşti kese çocuğuda doğdu allah nasip ettiyse olur ne olursa olsun

Rabbim huzur versin ulkemize ve besislerimizi huzurlu bir ulkede büyütmeyi nasip etsin hepimize

Evet canim bende cok uzuluyorum cikti yine pislikler Allahm sen dahil butun askerleri korusun ailesine bagislasin hepsini

Ahh canım üzme kendini öncelikle tatlı kızın hisseder bunu sonrada karnındaki bebişin Ülke olarak cook zor zamsnlardan geciyoruz evet Allah ülkemize bayrağımıza askerimize zeval vermesin gönlünü ferah tut iyi düşün iyiyi çağır hamiş hamiş daraltma bu kadar yüreğini Rabbim korusun eşini ve tüm askerlerimizi...

evet bende cok uzuluyorummm..allah sana.sabir versi esini basinizdan eksik etmesin canimm

kızlar ya ıkı gundur kasıkmı desem yumurtalık mı desem tam o kısımda bır agrı var yururken felan sankı orda bır ıp warmısta cekıyolarmıs gıbı oluyor. onemlı bırsey warmıdır bılemedım dr a gıtsemmı acaba warmı boyle agrısı olan

canım geçen hafta tam kan sayımı, açlık kan şekeri, toksoplazma,rubella,cmv,idrar sayımı, idrar kültürü,tsh aklıma gelenler bunlar bunları yaptırdım

Kızlar günaydıın. Bu rubella ne testi oluyo tam olarak
kızamıkla ilgili bişeydi sanırım kızlar testte iki değer bakılıyor biri pozitif igg ve img ben birisi pozitif çıktı diye oturup ağladım meğer o pozitif bağışıklığın olduğu anlamınaa geliyormuş ne olur ne olmaz benim gibi korkup ağlamayın diye yazdım :)

Evet bağışıklığın olması güzel bi şey hamilelikte gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…