2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canm hayırlı olsun oncelıkle folık asıt cok cok onemlı hatta hamıle kalmadan ta 3 ay once kullanılıyor. gercı bende hamıle oldugumu ogrendıgım andan ıtıbaren dr werdı

ewet cnm bende ılk keseyı gordum bebek yotu cok sukur ıkı hafta sonrasında bebısımı gordum

Suan sut icemiyorum ishal yapiyo gaz bombasi gibi dolasiyorum bi iki gundur bende icmiyorum yumurtayida iki gunde bi yiyorum sicakta midem almiyo
tatlım asırı sıcakta cok mıde bulantısı yapıyor. guduzlerı bakıyorum artık fenalık gecırcek gıbı oluyorum klımayı acıyorum bulantıda gecıyor uzerımdekı halsızlıkte.

Benim doktor iliski yok dedi...ertesi hafta doktora kocam sizi duymamis ben duymadim dedi iliskiye girfi sakincasi var mi dedim oda 15 gun tedbir amacli istemiyoruz dedi cok sik olmamak kaydiyla bende sikinti yok

ben de kalp atislaeini duymasan iliskiden korkuyorumm zaten rahatimmm esimde anlayisli bu konudaaa

Başından beri yavaş mı arttı canım ?
Ilk kez 21inde ogrendim zaten o zaman 378 cikti. yani 6gun sonra bugun 451 cikti. Daha oncesini bilemiyorum o yuzden. Bir de bugune kadar hicbir belirtim olmadi gogsumde,karnimda vs. Ama bugun ilk kez ara ara sol kasik tarafimda batisma ve gerginlik hissettim

canm 6 hafta kalp atısı ıcın erken degılmı zaten

Kızlar haftaya eşimin memleketinde olacagiZ doğum gününde de randevu aldım ordaki devlet hastanesinden umarım mutlu haberler alırız sevinçli bi dönüş yaparız eve doğum gününde
aksini düşünmek bile istemiyorum

Bennnn. Bayılırım instagrama. Ben de nur10_

Dün belim çok ağrıdı kahverngi leke geldi bugün doktora gittim plesantada kanama var dedi progestan verdi bu durumla ilgili bilgisi olan varmı çok korktum

Başlarda yavaş artabiliyomuş öyle şeyler okumuştum aslında. Sol kasık ağrısı şu an bende de var. Bakalım ne çıkacak. Hayırlısı olsun canım umarım bi sıkıntı yoktur.

Bende progestan kullanıyorum geçen hafta dr rahimde kesenin ilersinde kanama alanı biraz var dedi psikolojim bozuldu resmen kanamam yok kendine dikkat et sarsılma ağır kaldırma temizlik yapma keyfine bak dedi eşime bir müddet el bebek gül bebek davranalım dedi sağolsun adam işe gidiyo birde eve geliyo çamaşır bulaşık yıkıyo cuma dr gitcem iple çekiyom salı gününden beri korkudan dışarı çıkmıyom eve hapsettim resmen kendimi

San
ırım düşük riskini göze almamak için yapıyorlar canım bişey olmaz inş beni plesantada olması korkuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…