2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy tirstimm bian dogum korkusu basladi simdiden
İşte ilk kalkış 6 saat sora zorlanıyorsun baya ben kadın doğum servisinde hemşirelikte yaptm gaz problemi oluyo zaten gaz çıkışı olmadan taburcu olamıyorsun pansuman falan oluyo keseye işte ilk 10 gün kadar dikkat ediyorsun dikişler mikrop kapmasın bazen bir dikiş yıllarca iltihap yapabiliyor bi sprey var pansuman yaparken onu sıkarlarsa yarayı kapatmıyorlar o konuyucu bir tabaka oluşturuyor onun sayesinde rahat duş alabiliyorsun altına şu geçmiyor yaranın falan filan böyle :)

Hiç korkma hiç bir şey hissetmiyorsun ama sonrası biraz zor oluyor
Sonrasi da zor olur ama hele ki normal dogum olursa o sanci nasil cekilcek yaa bi yerde okudum insan vucudu en fazla 48 del e kadar aci cekermis ama dogum esnasindaki sanci 58 delmis bi adet sancisina dayanamiyrm ona nasil dayancm bilmiyorm Allah hepimizin yardimcisi olsun

Kızlar benim dün 2 damla sulu toz pembe çok az bir akıntım oldu, onu da peçeteyle yoklayınca fark ettim. Sonra bşr daha olmadı. Var mı böyle bir durum yaşayan, neden olabilir ki?

Bi kadının doğumuna girmiştim gerçekten zor bir doğum du kadın artık kes al şunu diyordu Dr a ama sezeryan a dönemez bebek doğum kanalında baya sancı çekti neyse bebiş doğdu kadın bebeği görünce kurban olurum sana dedi sanki az önce onun yüzünden acı ćekmemiş gibi anne oluyorsun o ćok güçlü bir acı olsada yavrusu görünce hepsi dinliyor işte :)

Off sezeryan da olursa o ameliyat masasina nasil yatcm kaskati kesilirim yaa off daha 7.5 ay var Ama hemen gecer gunler hic bisey de bilmiyorum tecrubesizim o yuzden bu kadar telasliyim herald

Evet canim haklisin o ani yasayana kadar da bendeki korku gitmicek

Off sezeryan da olursa o ameliyat masasina nasil yatcm kaskati kesilirim yaa off daha 7.5 ay var Ama hemen gecer gunler hic bisey de bilmiyorum tecrubesizim o yuzden bu kadar telasliyim herald
Derin bir nefes alırsın ve kendini Rabbine teslim edersin sonra gözünü bi açarsın evin en küçük Ferdi bütün aileyle tanışmış bile

Canim keseyi ve bebegi vajinal ultrasonlami gordunuz yoksa normal karindan ultrasonlami

Kızlar benim dün 2 damla sulu toz pembe çok az bir akıntım oldu, onu da peçeteyle yoklayınca fark ettim. Sonra bşr daha olmadı. Var mı böyle bir durum yaşayan, neden olabilir ki?

Ben hamileligimi daha ogrenmeden ayni sekilde leke geldi acik renkte.hasta oldugumu dusundum.ama daha sonrasinda bise olmadi.Ama bi onceki hamileligimde bebegi ogrendikten bi iki hafta sonra gene o sekilde leke gelmisti.doktora gitmistim ve ultrasonda bana bebegin cok asagida oldugunu surekli yatio dinlenmem gerektigini solemisti.sende icini ferah tut ama dikkat et kendine agir kaldirma doktora gidene kadar esinle birlikte olma mumkun olduginca yat dinlen cnm.umarim hersey yolundadir.

Şu an yaptığım tek şey neredeyse 24 saat yatmak, ilk gebeliğimde düşük yapmıştım o yüzden en ufak şeyden panik oluyorum.

Şu an yaptığım tek şey neredeyse 24 saat yatmak, ilk gebeliğimde düşük yapmıştım o yüzden en ufak şeyden panik oluyorum.
Bende ayni sekilde ilk gebeligim 2.5 aylik sonlandi.umarim bh sefer allahin izniyle bebeklerimizi saglicakla kucagimiza aliriz.dusukten ne kadar zaman sonra hamile kaldin cnm

kizlarr korkmayinn uaaa ben ilk gebeligimde normal dogum yaotimmm agri cekiyorsun ama bebeginin sesini duyunca hersey bitiyorrrrr allah nasip etsin hepinizeee ilk dogumum rahatti insallah ikincisi de rahat gecer..

Bende ayni sekilde ilk gebeligim 2.5 aylik sonlandi.umarim bh sefer allahin izniyle bebeklerimizi saglicakla kucagimiza aliriz.dusukten ne kadar zaman sonra hamile kaldin cnm
Geçen sene haziran sonuydu düşüğüm. Tam 1 sene ve tüp bebekti. 1 yıl sonra Allah doğal yolla verdi çok şükür. 1 yıl hiç korunmadım inancımı da hiç yitirmedim. Allah sonumuzu mutlu kılsın inşallah hepimizin.

Merhaba kızlar şöyle bi yazdıklarınıza bakayım dedim ne kadar çabuk doğum stresine sokmuşsunuz kendinizi akışına bırakıp düşünmeyin benim 2 gebeliğim ilkini normal doğurdum allah izin verirse bunuda normal istiyorum herşey bebek çıkana kadar sonrası çok rahat bebeğinle çok rahat ilgileniyorsunuz daha ne önemli olanda sonrası rahatlık zaten herhangi sağlık probleminiz olmazsa kesinlikle normal yapın

Benim de tüp bebek ve ikiz. Hayırlı olsun senin de çok güzel artmış. Ikiz olabilir belki.
senibulduğuma sevindim senın değerlerın kaçtı kaçıncı haftada gördün keseleri benim 5+3 oldu son adet tarıhıme göre. ikiz olursa da sevinirim hakımızda hayırlısı olsun ama nasıl büyüturum bilmiyorum çok tecrübesizim ve de çalışıyorum senin de ılk gebeliğin galiba

cok hoş buldum hiç aklımda yoktu ama ben bile battaniye başlamak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…