2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende de olmadı ne bilim genelde oluyor ya ne zamn gidiyrsn dr a bekleyemeyecegim sanki o kadar gün ya cok korkuyrm ya duyamazsak ya bos gebelikse diyr

Persembe gidiyorum. Ben aklıma kötü seyler getirmek istemiyorum sende öyle yap Allah korusun iyi düsün iyi olsun canım

herkesde belirti olmaya biliyormuş canım sorun değil yani

Bhcg testi yaptır hastanede 2gün arayla yükselirse bir sorun yok gebelik devam ediyordur canım
Kızlar iyi geceler 3 gün arayla test yaptım ikisi de silik çıktı. Adetim 3 gün geçti bir sorun olabilir mi sizce?

Bunu ben de farkettim pit diye ses duysam sıçrar oldum yüreğim hemen ağdı ne gelir oldu bağlantı var mi sizce

Gözünüz aydın inş kucağınıza alırsınız

Aramıza yeni katılanlar hoşgeldiniizzz :) Allah hepimizin kucağına sağlıkla slmayı nasip etsin yavrularımızı :))

Valla ben bayramdan beri geziyorum yaklaşıl yaptığım 2500-3000 km bide haftaya karadeniz turuna gidicem ohooo doktora sordum denize havuza girebilirsin dedi turada izin verdi hatta midem bulanırsa diye bi tanede hap verdi :) ama boncuğum bazen ben çok gezince sinirlenip ağrı yapıyo sol kasığımda ama sadece gezince değil gece filanda oluyor normal dedi doktor ama korkuyorum ben kanamam hiç olmadı çok şükür.. Bende eskişehirliyim ama ankara polatlıda yaşıyorum burda özel hastaneye gidiyorum doktorum iyi rahat bi adam :))

ben hem şeker ilaçları hem tiroid için Euthyrox 50 kullanıyordum yeni bıraktım 1 hafta sonra kontrole gittiğimde değerlere tekrar bakıp ilaca gerek var mı karar verilecek
Geçmiş olsun canım öncelikle.Ben çarşambadan bu yana euthyrox 75 kullanıyorum.Değerim epey yuksek (11)çıktı.Bebeğe birşey olmaz dedi doktor ama yine de benimle ayni durumda olan anne adaylarına sormak istedim.

Tatil gibisi yok..Bu arada ben de Ankara'dayim:) Moral önemli,ee Karadeniz desen moral,temiz hava,doğal çevre her yönden harika.Güzel vakit gecirmeni diliyorum şimdiden:)

sana da geçmiş olsun canım umarım aradığın cevapları bulursun. hepimiz yeni annelik heycanıyla bebeklerimize bir şey olmasın diye endişeleniyoruz cevaplar arıyoruz

Benim de tüp bebek ve ikiz. Hayırlı olsun senin de çok güzel artmış. Ikiz olabilir belki.

sana da geçmiş olsun canım umarım aradığın cevapları bulursun. hepimiz yeni annelik heycanıyla bebeklerimize bir şey olmasın diye endişeleniyoruz cevaplar arıyoruz
Canım çok sağol.Öğrenir öğrenmez özel bir doktora gittim ilaç kullandığında zaten bebek ihtiyacı olan tiroidi kan yoluyla almış olacak,zarara gelince elbette en başından yani gebelik öncesi tedavi olsaydın 0 riskle başlamış olacaktın ama su aşamada endişelenmeye gerek yok şeklinde konuştu.Kadın doğumcuma sordum o da benzer şekilde konuştu.Daha ortada çocuk yok dedi,yeni oluşmaya başlamış bir çocuktan bahsediyoruz vb..Ama öte yandan birçok doktor farklı konuşuyor.Bilemedim,kendimi suçladım.Daha bilinçli olmaliydim, araştırmalıydım kontrolü doktorun ellerine bırakınca önemsememiş.Neyse su aşamada dua etmek ve üzerime düşeni yapmaktan başka çarem yok. Allah çaresiz dert vermesin hic kimseye.

Bende senin kadaar anliyorum ama dut ipten bebek battaniyesi yaz internete oda kolay ondan baslamak istiyorum

Bende senin kadaar anliyorum ama dut ipten bebek battaniyesi yaz internete oda kolay ondan baslamak istiyorum
Evet canim benim ordugum battaniye de duz orup gidiyosun ipin adi aklimda degil ama baya kalin ebruli renkler var icinde yesil pembe beyaz simdilik kolaylari orelim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…