2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim benim cook gecmis olsun yaa, cook zor donemler atlatmissin.ama umarim hepsi geride kalmistir ve bu gebeligini hic bir problemsiz tamamlar ve yavrunu saglikli bi sekilde kucagina alirsin..allahim isteyen herkese nasip etsin insallah.ve en kisa zamanda kalp atislarini da duyarsin insallah bebisinin..insallah bende 3 gun sonra duyabilirim..buarada dusuklerini kac aylikken yapmistin canim..benimde ilk hamileligim ya bi sorunum var mi yokmu bilmiyorum..dusukler genelde ilk 3 ay icerisinde oluyo dimi ? Allahim butun anne adaylarindan uzak etsinde :KK43:
Canim benimkiler 7 haftayi gecemiyorlardi buyuyup gelisemeyince kanama basliyordu rahim perdesi buyumesine izin vermedi arastirma yapabilmeleri icin en az üc düsük olmasi gerekiyordu arastirma sonucu rahim perdesi oldugu ortaya cikti isvicrede amaliyat oldum turkiyede yesim yercok a gittim amaliyatin olmadigini yeniden yapacagini söledi ikinci kez amaliyat oldum 1.5 yıl sonra Rabbımın dılemesıyle nasıp oldu cok sukur...
Kimisin de kan pihtilasmasi
Kimisinde
Kromozon bozuklugu
Cesit cesit sorunlar

Kisiden kisiye degisir cnm ilk iki gebelikte hem bulanti he kusma oldu
3. grbelikte sadece bas dönmesi oldu
Bundada bas dönmesi var yattigin yerde bile dönüo

ben halk arasında üstüne görme dedikleri gibi olduğum hafif kahve akıntım olduğu için düşük tehlikesine karşı progestan verdi doktor. baş dönmesi yapabilir dedi. gerçektende 2 gündür başım döndü ama bugün kesildi baş dönmesi . heralde bünyem alıştı ilaca da

ben halk arasında üstüne görme dedikleri gibi olduğum hafif kahve akıntım olduğu için düşük tehlikesine karşı progestan verdi doktor. baş dönmesi yapabilir dedi. gerçektende 2 gündür başım döndü ama bugün kesildi baş dönmesi . heralde bünyem alıştı ilaca da
Canım ben 29 hazırandan bu yana alıyorum vajınal
Yan etkısı yoktu su son 4-5 gündur bas dönmesı oluyor
Gebelık belırtısı sanırım

Kızlar iyi geceler.. 3 gün arayla test yaptım ikisi de silik çıktı adetim 3 gün geçti. Büyük ihtimal hamileyim ama bu problemli bir durum mudur kafam çok karışık

Bu arada kizlar benim garip bi problemim var..bugun 6. Haftam biticek ve ben toplam 1 kilo almisim ama isin ilginc yani oyle bi gobegim ciktiki sanki 4 5 aylik hamile gibiyim..normalde cok az gobegim vardi.ama suan gobegimi saklamak mumkun degil..bu durum bana cok anormal geldi..bu gobek sisligi neyin nesidir boyle daha 6 haftada ?? Sizde de boyle bi durum varmi ??

Bn iki buçuk Kilo aldım şimdiden düşük korkusuyla uzanmaktan.
Al benden de o kadar :))) turşuyla hariboyu aynı anda yiyebildigim bi donem de uzerine yatınca habire, sonuc malum. :)) olsun saglıklı olsunlarda biz zayıflarız..

ben hala hiçbir belirti yaşamadım. ne göğüs şişliği, ne bulantı, ne ağrı... ilk hamileliğim. herkese göre değişiyor sanırım. hatta normal hayatta çok bulantı yaşayan biriyimdir son 1 aydır hiç bulantım olmadı
Bende bulantı 8. Haftada basladı...

Kızlar iyi geceler 3 gün arayla test yaptım ikisi de silik çıktı. Adetim 3 gün geçti bir sorun olabilir mi sizce?

Cook sagol canim..yaa insan ister istemez korkuyo yani evde yaptigim testlerde hamileyim adetimde gecti tabiki ama acaba dis gebelik olmasin sakin diyorum..bi gorsem ultrasonda rahat edicem..muhtemal dogum tarihimize gore aramizda 5 gun var :) benimde 19 mart gosteriyo.sen kendinde bi degisiklik hissediyomusun :)
Hayırlı olsun, saglıkla kucagına al insallah.

Benim iki haftadir 5 kusur dendi sonraki iki hafta 6 kusur dendi embrio gorundu kalb atisi yok su an 6+6 catsamba kalb atisi umud ediyorum Rabbim bu sevinci yasatsin bize hepimize
Kalp arışını duymak cok duygusallastırıyo, emin ol muhtesem hissedeceksin :)

Merhaba kizlarr..hepimizin hamileligi hayirli olsun.insallah hamileligimizi en rahat ve sorunsuz sekilde atlatiriz ve saglikli bebislerimizi kucagimiza alirizz.. mart anneleri olarak daha yolun cook basindayiz..sahsen ben daha doktora bile gitmedim.benim hesaplamama gore bugun tam 6 haftalik hamileyim..3 gun sonra doktora gidip bebegimizi gorucez insallah..suan hamile olduguma hala inanamiyorum.ve cok korkuyorum yolunda gitmeyen biseyler varsa diye.
Ben 6. Haftada ilk kontrolume gitmiştim, içinde sıkıntı yaratma bence canım bi randevu al doktorla gorus için rahatlasın

Folik asit için doktoru beklemeyin ben hamilelik düşünmeye başladığımda eczaneden kendim almıştım, doktor sadece devam etmemi söylemişti -ki benim ablam da doktor- hiç düşünmeyin Alıp başlayın en kısa zamanda
Evet folik asit vitamin zaten receteli bi ilaç degil ki dimi ...

Yok canım neden problemli olsun kötü seyler düsünme hemen belkide gec döllenme olmustur betahcg daha dusuktur o yuzden silik cıkmıstır kan testi yaptır hemen hayırlı olsun :) Aydeli Aydeli

Bende 6+2deyim :) kelebek126 kelebek126 bugun karnımın sisliginin resmini ceksem 5 aylık hamile dersiniz :)

Esim is icin sehir dısında.. Az önce aradı konustuk yavrumuz nasıl diyor senden cok onu düsünüyorum diyor ay belki bir babada istenen birsey böyle ilgili düsünceli olması ama benimde hormonlarım degisiyo yani bi iki güzel söz söyleseydi :) sanki birazcık içerledim hahahaah

Kızlar iyi geceler 3 gün arayla test yaptım ikisi de silik çıktı. Adetim 3 gün geçti bir sorun olabilir mi sizce?
Gec döllenmedir adetin 10. gunu benimde silikti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 63
X