2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hadi yaa ben afyonda yabancıyım çok bilmiyorum o yüzden tavsiye üzerine gittim bir kaç arkadaş gitti çok memnun kaldılar bilmiyorum ..bide parkta çalışan bir arkadaşım teleğe gidiyor mesela beni oda çok etkiledi neyse hayırlsıı olsun bakalım en azından doktorumdan memnunum şuanda

ben 44 kiloydum doktora gittiğimde dün tartıldım 44.600 geldim tartıda yanlışlık yoksa eğer :)
kıs bacım maşşallah tığ gibi yazsan biz anlardık valla boy kaç ki senin bende 54kg boy 1,70 :) ilk hamileliğimdede sadece göbişim vardı umarım bundada öyle olur

Canım eğer hamilelikte bir sorun yoksa cinsel ilişki zarar vermez aşırıya kaçılmadikça

:))
kıs bacım maşşallah tığ gibi yazsan biz anlardık valla boy kaç ki senin bende 54kg boy 1,70 :) ilk hamileliğimdede sadece göbişim vardı umarım bundada öyle olur
ayy canım güldürdün beni boyum kısa ama yaa 1.60 inşallah benimde göbüşüm olur :)

Arkadaslar dikkat ettimde burada kimse kimseyi pek takmıyo.. Yeni gelen birine soru sorana hiç cvp yok. Belli kişiler belli kişilerle sohbet ediyor o kadar. 2012 mayıs annelerindeydim ben daha önce hiç böyle değildi .. Yanlışsam öZür dilerim

ee normal diilmi yeni yeni tanışıyoruz yeni gelen annelerede mesajlarını gördükçe tecrube sahibi olanlar veriyo cevaplarını bende daha yeniyim :) forma yeni yeni alışmaya çalışısyorum bide hoşgeldiin

Kizlarr ben de Son adet tarihime göre 25 martta falan dogurcam hayırlısıyla. . Ama değerlerimden yola çıkarak nisana da atabilir. Çok heycanliyim. Koç burcu olacak sanirsam:))) nasıl acaba koç çocukları.
Hayırlısı olsun canım. Allah tamamına erdirsin ( benimki de nisana kayabilir. Kısmet tabii. Daha kese görcem kalp atışı duycam vesaire ohoo :) kardeşim koç. Çok fena sayılmaz :) en son beta değerin kaçtı ki senin?

Evet 2 gün önce yaptım silik çizgi çıktı kutuda böyle bir sonuçta pozitif değerlendirilir yazıyordu. Yarın sabah tekrar yapmayı düşünüyorum
Ben de silik çizgiden sonra kan testi yaptırmıştım. Bence hemen kan testi yaptır. Önemli olan o canım. En azından artışın falan farkında olursun

Hayirli olsun canim Allahm saglikla kucagina almayi nasip etsin ins bende alisamadim daha annem kizim sen anne mi olcn diyo tuhaf oluyorum karnimiz cikmaya basladiginda tam idrak etcz herald
Sağolasın canım.bende tatildeyim ailemle.aileye henüz söylemedik kalp atışını duymadık diye.bazen unutuyorum onlarla hoplayıp zıplıyorum denizin içinde falan.hatta bababın ısrarıyla plaj voleybolu bile oynadım.oyunda da kendimi kaptırıp bikaç kez kendimi yere atmışlığım var.hep unutuyorum sonradan aklıma geliyor.umarım bişey olmaz diyorummm

Sağol canim benim:)) adetim den 2 gün önce baktirdim 128 di adetim 2 gün geçince baktirdim 822 di. İlk gittiğimde daha çok çok yeni bir gebelik demişti doktor ondan dedim ama kısmet tabi

Canım ben kendi adıma konuşayim bilgi sahibi olmadığım bir konuya cevap vermiyorum bence diğer kızlar da öyle ve yeni yeni tanışıyoruz zaman geçtikçe bir sorun kalacagini düşünmüyorum

Sağol canim benim:)) adetim den 2 gün önce baktirdim 128 di adetim 2 gün geçince baktirdim 822 di. İlk gittiğimde daha çok çok yeni bir gebelik demişti doktor ondan dedim ama kısmet tabi
Keseyi falan görebildin mi? Bence benden daha iyisin. Ben gecikmenin 2. Günü 209 gördüm. Dün yani 4. Gün 516 ydı. Keseyi ve kalp atışını duysam bi nebze rahatlıycam valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…