2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tek kişilik oda istersin sende odayı süslersin üzülme önemli olan doktorun
Evet canım tek kişilik oda isterim eğer orada devam edersem bu arada ben İstanbulda yaşıyorum eşim mersinli Ben baba tarafından manisa anneden de elazığlıyım sormuştun cevap vermeyi unuttum :)

canım bence de arada fayiş fark var. bende avrupa yakasında çalışıyorum. sende fiyat araştırırsan sevinirim.
bu yakada da yaptırabilirim. benim sat 30 mayıs kızlar.

imkanı yok yiyemiorum şuan et balık köfte.. halbuki ne iştahla yerdim. ama midem kalkıyor resmen.
cevizi bile yiyesim gelmiyor bilmiorum ne olcak böyle

Evet canım tek kişilik oda isterim eğer orada devam edersem bu arada ben İstanbulda yaşıyorum eşim mersinli Ben baba tarafından manisa anneden de elazığlıyım sormuştun cevap vermeyi unuttum :)
sıkma yani canını 1 gün kalınıyor hastanede önemli olan doktor canım
baba tarafın bize yakınmış bende izmirliyim

Merhaba kızlar sezeryan ameliyat izlediniz mi hiç tüylerim diken diken oldu ....resmen
Ewet bn izledim ama zaten uyuşturuyolar hissetmiyorsun acıyı. Sonrasında da ağrı kesiciler veriyolar. Ama ben kısmet olursa normal doğum yapmayı düşünüyorum. Ooo biz daha yolun başındayz bunlara daha çok var

Benim henüz 5+1 gözükmedi kese. O kadar huzursuzlanıyırum ki keseyi göremedim diye
Hic korkma bazen gec görenler oluyor gec döllenme vs ama söylede birsey var.
Benimde öyle oldu 4+0da kese görünmedi 4+5te bi daha gittik yine görünmedi esim o gün cok arastırdı panikledi normalde görünüyormus o aksam apar topar baska dr a götürdü ultrasonu karnıma koyar koymaz kese göründü 6 mmdi bence sende baska dr a git
Birde benim bir arkadasım var biraz kilolu onun 8 haftalık göründü vajinalde bakılmasını istemedi 8. Haftada ancak göründü 5 aylıkken cinsiyetini ögrendi onunkide kilodandı simdi 1 yasında oglu

Merhabalar benim de 9. Hafta kontrolum var yarın. Ne sormamı onerirsiniz doktora? Bize de goruntu verecek mi acaba , cd falan mı verildi?
Canım doktor bize bi önceki kontrolde usb getirin demişti. Ona kaydetti. Bazı doktorlar cd de verebiliyor. Ben doktora gidince aklımdaki tüm soruları unuttuğum için senin de öyle olacaģını düşünüyorum☺ boşver zaten bi problem olsa doktorlar söylüyor. Rahat ol

Belki önemsiz yerleşme kanaması ama ciddi bi durumun habercisi de olabilir bence bi doktora görün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…