2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde canm acayip peynir istiyo çeşit çeşit aldırdım :)) ama 3 bardak süt yerine kalsiyumu paylaştığım sabah peynir öģlen yoğurt akşam süt yapıyorum :)

olabilir canım yaa çok korkuyorum nedense hani daha önce böyle bir sey de yasamadım ilk gebeliğim ama korkuyorum işte :):)
ama sen rahat ol ki bebiş de rahat rahat büyüsün kafanı dağıtmaya düşünmemeye çalış canım başka şeylerle uğraşmaya çalış

daha once bulent beye gitmistim egepole 4 agustosa randevu aldim ondan testlerimi de yapat muhtemelen orda icim rahat eder :)

daha once bulent beye gitmistim egepole 4 agustosa randevu aldim ondan testlerimi de yapat muhtemelen orda icim rahat eder :)

benim folio

meraba kizlar gece beni sitma tuttu tir tir titremesim zor örtunup isindim bu seferde sirilsiklam olmusum sabaha kadar
böyle olaniniz varmi

Merhaba Arkadaşlar bende inş mart annesi olacağım....4 yildir beklediğim mucizem geldi ins...ilk değeri pazartesi 76 ikinci değer carsamaba gün 170 cikti...doktorum 10 agustosta gel dedi....ama bana cok uzak geldi bu tarih...bu vakite kadar keseyi falan gormemiz mümkün degil mi...

öncelikle hayırlı olsun bebişin artışlarına göre muhtemelen önümüzde perşembe kese görüle bilir fakat doktorun kalpatışlarınıda aynı zamanda duymak istemiş bence o nedenden seni o vakit çağırmış olabilir acele etme sakin sakin hem kapl atışı hem kese hem bebişini görürsün o tarihlerde inşallah :)

erken gitmen strese sebeb oluo
beklemen mantikli canim keseyi bebegi kalb atisini birden görursun hayirli olsun bu arada

selamlar..bugün doktora gittim bende tekrar,6+1 im şuan,kesenin boyutu 1,8 cm olmus, kalp atısı zaten henüz beklemiyoruz dedi doktor,haftaya tekrar gidicem insallah duyarız, Kalp atışı duymadan emin olamıyorum bi türlü,inşallah herşey yolunda gider..

Gurbetguzeli... efce...teşekkür ederim rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin...4 sene bekledim 2 hafta daha beklerim ins. :)....ama korkuyorum birşey olacak diye....ya değerim düşerse diye... rabbim korusun...

Gurbetguzeli... efce...teşekkür ederim rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin...4 sene bekledim 2 hafta daha beklerim ins. :)....ama korkuyorum birşey olacak diye....ya değerim düşerse diye... rabbim korusun...
eğer bukadar stres yapıyosan bence bekleme iki günde bir artışı mutlaka aynı yerde aynı saatte takip et 1500 olunca ve geçincede keseyi görmeye git hadi inşallah güzel haberlerin olur

Çok sevindimm bende çok istiyorum ikiz belkide öyledir yarın kontrole gidicem bakalım ne güzel ya :)
Benim hiç beklemediğim birşey oldu bu aslında. Ailede filanda hiç ikiz gebelik yoktu. Daha 4 ay önce bıraktım doğum kontrol haplarını. Doktor bir yılı bulur demişti vücudun hamileliğe hazırlana kadar. Gerçekten çok sürpriz oldu benim için :)

eğer bukadar stres yapıyosan bence bekleme iki günde bir artışı mutlaka aynı yerde aynı saatte takip et 1500 olunca ve geçincede keseyi görmeye git hadi inşallah güzel haberlerin olur

Teşekkür ederim cnm yaa...çok sagolasinz bana Yoldaş oldunuz...pazartesi bir daha kan vermeyi düşünüyorum ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…