2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hamisler merhabaa ☺ gebelikte kahverengi akintilar normal ve az olan akintilar akntinin rengi kirmizilastikca ve kramp gibi agrilarla geldiginde kanama bu dusuk riski demektir. Rabbim kimsenin evladini almasin elinden. Dsukler kotu ama saglikli durumlar bence cunku vucut saglikli olan bebegi tutuyor sagliksiz olani tutmuyor. Dusunun ki bebek dogdu ama Allah muhafaza gelisim veiligi veya engeli var hem ona hem ebeveynlere gercekten yasam zorlasir Allah hepimize saglikli evlatlar versin insallah ☺

hayırlı sonuçlar alırsın inşallah
Canım 5 gün oluyo günüm geceli iki gün önce idrarda pozitifi gordum..betahcg baktirdim bugun doktor bugun geldi...sabah tuvalette peceteye pembe akintim geldi...3 dusuk yapinca malum panik oldum..sizdede oldumuydu boyle 4.haftada bu tarz..

arkadaslar gece çok kotu ruya gordum ben yaa aglayarak uyandım resmen ruyamda kan geliyordu ama pıhtı seklınde boyle yogun bır kanama, hemen doktora gidiyorduk bebek dusmus dıyordu. bi uyandım ruyaymıs nasıl şükrettim rüya olduğuna anlatamam

bende koru da aylin hanım'a gitmeye karar verdim bugun dogum paketi için gorusucem. sen paket aldın mı sorması ayıp ne kadara anlastın?

tatlım paketler 5.500 müş galiba ama henüz paket almadım bu hafta bende paket almayı düşünüyorum. paket mantıklı fiyatlara baktım şöyle bir hatta çok çok uygun bile geldi

arkadaslar gece çok kotu ruya gordum ben yaa aglayarak uyandım resmen ruyamda kan geliyordu ama pıhtı seklınde boyle yogun bır kanama, hemen doktora gidiyorduk bebek dusmus dıyordu. bi uyandım ruyaymıs nasıl şükrettim rüya olduğuna anlatamam

kan rüyayı bozarmış tatlım takma kafana rahat ol :)

tatlım paketler 5.500 müş galiba ama henüz paket almadım bu hafta bende paket almayı düşünüyorum. paket mantıklı fiyatlara baktım şöyle bir hatta çok çok uygun bile geldi
aynen canım daha ucuza geliyor ben bugun ya da yarın gidip paket için pazarlık yapıcam biraz kaça kadar indirebilirsem kar mutlaka sonucunu sana da söylerim

Hamisler merhabaa ☺ gebelikte kahverengi akintilar normal ve az olan akintilar akntinin rengi kirmizilastikca ve kramp gibi agrilarla geldiginde kanama bu dusuk riski demektir. Rabbim kimsenin evladini almasin elinden. Dsukler kotu ama saglikli durumlar bence cunku vucut saglikli olan bebegi tutuyor sagliksiz olani tutmuyor. Dusunun ki bebek dogdu ama Allah muhafaza gelisim veiligi veya engeli var hem ona hem ebeveynlere gercekten yasam zorlasir Allah hepimize saglikli evlatlar versin insallah ☺
haklısın canım benim ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı çok üzülmüştüm ama genetik problem olduğunda düşük oluyomuş sağlıksız olan gebeliklerde düşük oluyomuş . şu an ikinci gebeliğinm başta çok stresliydim eşim de bende tam sevinemedik bile korkudan her akıntıda tuvalete koşar oldum. ama allahıma şükürler olsun bir problem yok şu ana kadar. allah hepimize anne olmayı napis etsin inşallah

Canım 5 gün oluyo günüm geceli iki gün önce idrarda pozitifi gordum..betahcg baktirdim bugun doktor bugun geldi...sabah tuvalette peceteye pembe akintim geldi...3 dusuk yapinca malum panik oldum..sizdede oldumuydu boyle 4.haftada bu tarz..
canım ben seni tüp bebek bölümünden hatırlıyorum kendiliğinden gebe kalman çok iyi düşüklerin sebebini araştırdınızmı yerleşme kanaması olabilir benim 8 haftaya kadar kahverengi geldi

haklısın canım benim ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı çok üzülmüştüm ama genetik problem olduğunda düşük oluyomuş sağlıksız olan gebeliklerde düşük oluyomuş . şu an ikinci gebeliğinm başta çok stresliydim eşim de bende tam sevinemedik bile korkudan her akıntıda tuvalete koşar oldum. ama allahıma şükürler olsun bir problem yok şu ana kadar. allah hepimize anne olmayı napis etsin inşallah
Insallah canim birde su varki sakinan goze cop batiyor nazar degiyor soyleme kimseye dost var dusman var bosver karnin cikana kadar bilmesin uzaktakiler ben bunu anladim yeni ☺

Gunaydin kızlar, doktordan geliyorum. Bebisim 6mm olmus gum gum atıyor kalbi cok sukur. Sat a uyumlu gidiyor simdilik. Allah saglıkla kucagımıza almayi nasip etsin bebislerimizi insallah :KK68:
Gunaydin kızlar, doktordan geliyorum. Bebisim 6mm olmus gum gum atıyor kalbi cok sukur. Sat a uyumlu gidiyor simdilik. Allah saglıkla kucagımıza almayi nasip etsin bebislerimizi insallah :KK68:
Ayy masallah canim ya boyle haberleri duyunca cok mutlu oluyorm bende yarin gitcm ins duyarim yaa simdiden heycanlaniyo insan

Arkadaslar aranizda pembe akintisi olanlar doktor ne dedi...sordunuz mu..silimce mi geliyo..benim sabah oldu korktum daha yeni gebeyimde..2015 mart anne adayiydim gecen sene bayramdan so ra dusurdum 10.haftada...3 kez dusuk yasadim korkuyorum...panikledim...yardim lutfen..

Arkadaslar aranizda pembe akintisi olanlar doktor ne dedi...sordunuz mu..silimce mi geliyo..benim sabah oldu korktum daha yeni gebeyimde..2015 mart anne adayiydim gecen sene bayramdan so ra dusurdum 10.haftada...3 kez dusuk yasadim korkuyorum...panikledim...yardim lutfen..
korkma canmm bende de oluoyor dınlen bol bol yat bısey yapma pazar gunu benım akıntı dwegl ıdrar gıbı oldu hast gıttık bısey yok dedı dr kese yapişmaya çalışıyor ondan olmuş dedı her kanama düşük olmaz dedı ama ben bayramda memlekete gııtım dınlenemedım onunda etkısı oldu

Sen daha iyi bilirsin ama prpgestan verip yat diyor
Sende yat ayaklarini yuksekte tut icin rahat etmiyorsa dr.a git
zaten dusukte her kanama biraz daha fazlalasiyor.senin sadece peceteye gelmis korkutma kendini

Canim yaklasik bende senin haftalarinda iken pembemsi lekelenmelerim oldu...
Yerlesme kanamasiymis ...
Birkac gun cok cok az surdu..
Silince geliyordu genellikle...
Sonraki haftada ise kahverenkli kanamam oldu dusuk tehlikesi o zaman var dedi doktorum...
Su anda cok sukur bir sikintimiz yok...
Buyuk ihtimal sende yerlesme kanamasi yasiyorsun ...
Kirmizi renkli yada kahverenkliye donerse dusuk tehlikesi var demek oluyormus canim...

Kızlar iki hafta önce hamile olduğumu öğrendim 3 gün öncede ikizlerim olacağını. Gerçekten çok mutluyum ama bir yandanda endişeliyim biraz.

allah korusun canım çok stres yapıyorsun galiba

X