2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aranizda betasi dusen varmi bizim ilk betamiz 57.9 du 2 gun sonra yani bugun 51.58 oldu doktorum tutunmiyor bebek diyor dinlen kanaman olmazsa 4 gun sonr tekrar yaptiricaz betayi dedi knman olursada bebek dusmustur dedi cildiricm simdi aglamaktan gozlerim cikicak yokmu bunun caresi hic basina boyle birsey gelen vrmi bi yardim edermisiniz bebegimi kaybetmekten cok korkuyorum

Canım çok endişelenme. Var oluşu da Allah tan, yok oluşu da Allah tan olacaktır. olanda hayır vardır. sabırla bekle. hakkında hayırlısı olur inşallah.
benim ilk değerim 276 olmasına rağmen tam gebelik var diyemem dedi dr.

gibigibiyim gibigibiyim dün veterinerdeydik Kavun un ic dıs parazitlerini yaptık veterinerimiz köpekten birsey olmaz fakat kedi olsaydı dıskısından sorun olabilirdi dedi cıkarsada beni doktorunla görüstür köpekten hic birsey olmaz dedi birde kedilerde de öyle mi bilmiyorum ama Kavun un ic dıs parazitleri ayda 1e indi. Her ay yapılacak artık aklında bulunsun. Bir görüs sende. Olurda beni yavrumdan ayırırlar diye beni günlerdir sevincimi bile yasayamamıstım dün rahatladım :)

Kizlar cok kotuyum.doktordan geliyorum tek kesede cift gebelik yasiyorum.ikiz diye deli gibi mutlu olduk ama tek kese icinde oldugundan doktorum riskli o yuzden takip edemem ddi. Ozel burda meshur olan bi doktora gittik hemen arada hic perdeleri yok boyle en fazla 7 aya kadar gelebildi bu sekilde ni gebelik ddi sonra kordonlari dolandi ikisini de kaybettik ddi.boyle bi durumda en mantiklisi birini sonlandirmak ddi.hemde hemen 7+2 lermis.cok kotuyum ben bunu yapamamki

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/tek-kese-icinde-ikiz-gebelik.301470/

internette araştırırken tavafuk bu sayfa geldi. belki aydınlatan bilgiler olur. bir bak istersen.
hakkında hayırlısı olsun cnm.

Kizlar cok kotuyum.doktordan geliyorum tek kesede cift gebelik yasiyorum.ikiz diye deli gibi mutlu olduk ama tek kese icinde oldugundan doktorum riskli o yuzden takip edemem ddi. Ozel burda meshur olan bi doktora gittik hemen arada hic perdeleri yok boyle en fazla 7 aya kadar gelebildi bu sekilde ni gebelik ddi sonra kordonlari dolandi ikisini de kaybettik ddi.boyle bi durumda en mantiklisi birini sonlandirmak ddi.hemde hemen 7+2 lermis.cok kotuyum ben bunu yapamamki
Canım hangi şehir de yaşıyodun bilmiyorum ama bu çok hassas bi konu ve. Çok iyi arastır cok iyi bikaç farklı dr a görün bazen bi doktorun tezini bi diğeri çürütebiliyor sen elinden geleni yap işinin ehillerine görün bikaç iyi dr da aynı şeyi söylerse ozaman Allaha bırak dediklerini yap

Canım çok endişelenme. Var oluşu da Allah tan, yok oluşu da Allah tan olacaktır. olanda hayır vardır. sabırla bekle. hakkında hayırlısı olur inşallah.
benim ilk değerim 276 olmasına rağmen tam gebelik var diyemem dedi dr.
Bizim asilama oldugu icin net konustu belkide dr ama bunu etkileyebilecek hic ilac ne bileyim bir tedavi yokmu drum bu asamalarda beklemekten baska hic birsey yok diyor
ttabiki rabbimin dedigi olur ama inssan uzulmeden duramiyor cok bekledim cunku bu bebegi :KK43:

kirkma Sllaha havale et huc birsey olmayacak sonlandirmayida dusunme yavrunun katili olma

Aranizda betasi dusen varmi bizim ilk betamiz 57.9 du 2 gun sonra yani bugun 51.58 oldu doktorum tutunmiyor bebek diyor dinlen kanaman olmazsa 4 gun sonr tekrar yaptiricaz betayi dedi knman olursada bebek dusmustur dedi cildiricm simdi aglamaktan gozlerim cikicak yokmu bunun caresi hic basina boyle birsey gelen vrmi bi yardim edermisiniz bebegimi kaybetmekten cok korkuyorum
Canim kimyasal olabilir her serde bir hayir vardir unutma
Kızlar bebişlerinizin kalp atışlarını duyabildiniz mi?
yok bn duyamadim embriyoyu gördük
3 hafta gerideyiz 6+3
9+3 sata göre

Bizim asilama oldugu icin net konustu belkide dr ama bunu etkileyebilecek hic ilac ne bileyim bir tedavi yokmu drum bu asamalarda beklemekten baska hic birsey yok diyor
ttabiki rabbimin dedigi olur ama inssan uzulmeden duramiyor cok bekledim cunku bu bebegi :KK43:
canım dur bakalım kanama yoksa henüz hiç bir şey bitmiş değildir. mümkün olduğunca ayağının altına minder koyarak uzan tuvalet harici kalkma sonrası beklemek dua etmek tatlım

Kizlar cok kotuyum.doktordan geliyorum tek kesede cift gebelik yasiyorum.ikiz diye deli gibi mutlu olduk ama tek kese icinde oldugundan doktorum riskli o yuzden gun takip edemem ddi. Ozel burda meshur olan bi doktora gittik hemen arada hic perdeleri yok boyle en fazla 7 aya kadar gelebildi bu sekilde ni gebelik ddi sonra kordonlari dolandi ikisini de kaybettik ddi.boyle bi durumda en mantiklisi birini sonlandirmak ddi.hemde hemen 7+2 lermis.cok kotuyum ben bunu yapamamki
Canim hakkinda ne hayirlisiysa o olsun inan cok uzuldum baska bi doktora daha git ama benim kuzeniminde gebeligi ikizdi tam olarak ne olmustu bilmiyorum ama 2. ayinda ikizlerden birini düsürmüstü suan kizi 2 yasinda uzulme demekbki hayirlisi boyleymis bide boyle.dusun

Canim cok zor bi durum iki ay once bende yasadim bu durumu benim degerim de 40 lardaydi kahverengi lekelenme ve arkasindan da kan geldi doktor bebek tutunammis saglikli gebelik olmadigi icin vücut atiyo kendiliginden demisti inan hic uzulme hemen gectigimiz ay tekrar hamile kaldim ins bu sagliklidir Allahm sanada yakin zamanda verir tekrar kendini fazla yipratma demesi kolay biliyorum bende cok aglamistim ama elimizden gelen hic birsey yok Allah yardimcin olsun

canım dur bakalım kanama yoksa henüz hiç bir şey bitmiş değildir. mümkün olduğunca ayağının altına minder koyarak uzan tuvalet harici kalkma sonrası beklemek dua etmek tatlım
Hemen izne ciktim zaten yatiyorum simdi pazartesiye kadar yaticam yarin tekrar baktiricaz beta ya ama aglamanin onune gecemiyorum bir turlu icim cikicak simdi cok kotuyum

Canim cok zor bi durum iki ay once bende yasadim bu durumu benim degerim de 40 lardaydi kahverengi lekelenme ve arkasindan da kan geldi doktor bebek tutunammis saglikli gebelik olmadigi icin vücut atiyo kendiliginden demisti inan hic uzulme hemen gectigimiz ay tekrar hamile kaldim ins bu sagliklidir Allahm sanada yakin zamanda verir tekrar kendini fazla yipratma demesi kolay biliyorum bende cok aglamistim ama elimizden gelen hic birsey yok Allah yardimcin olsun
Insallah tekrarina gerek kalmaz ne diyimki zor bulunan bebek oldu koly kaybetmek zoruma gidiyor iste

gibigibiyim gibigibiyim dün veterinerdeydik Kavun un ic dıs parazitlerini yaptık veterinerimiz köpekten birsey olmaz fakat kedi olsaydı dıskısından sorun olabilirdi dedi cıkarsada beni doktorunla görüstür köpekten hic birsey olmaz dedi birde kedilerde de öyle mi bilmiyorum ama Kavun un ic dıs parazitleri ayda 1e indi. Her ay yapılacak artık aklında bulunsun. Bir görüs sende. Olurda beni yavrumdan ayırırlar diye beni günlerdir sevincimi bile yasayamamıstım dün rahatladım :)
doğru söylemiş canım kediler daha tehlikeli dışkıları sebebiyle.. Ama dışkı temassızlığı ve düzenli aşı sorun yaratmıyo diye biliyorum.. Benim 3 tane kedim var ikisi annemin evinde kaldılar bi tane de yaşadığım evde onlar benim herşeyim alerjilerle savaşıyorum yıllardır ilaçlarla yaşıyorum onlar için evladım gibiler hiçbirine kıyamam Allah korusun ters bişey olmaz inşallah ama çok arkadaşım var kedisi olup doğum yapan bi sorun çıkmadı bende de olmaz inşallah pozitif düşünmek lazım sonuçta her toksoplazma da hayvandan kaynaklanmayabiliyo hiç evcil hayvanı olmayan insanlarda da olabilir biz Allah korusun diyelim bişey olmaz Allah'ın izniyle sen de içini ferah tut

Bence inançlı bir doktor bulmanı tavsiye ederim.En son haberlerde görmüştüm bu şekilde gebelik sonlandırmak için kullandıkları yöntem,ikizlerden birinin kalbine iğne batırarak yaşamına son veriyorlar.Bir anne için bundan daha acı bişiy olamaz.Hatta bu haberde anne de çocuklarda birlikte vefat etmisti.Büyük vebal,çok araştırılmalı.Amacım moralinizi daha çok bozmak değil aksine herşeyin iyiye gidebileceğine inanıp daha iyi bir doktor bulmanız temennisi.Allah yardımcınız olsun.

Hemen izne ciktim zaten yatiyorum simdi pazartesiye kadar yaticam yarin tekrar baktiricaz beta ya ama aglamanin onune gecemiyorum bir turlu icim cikicak simdi cok kotuyum
Sana arkadaşımın yaşadığı bir olayı anlatayım. O da çatlatma iğnesi ve klomen sonrasi baktirmisti kanına 19 çıkmıştı dr tamam olumlu demişti sonra 2 gün sonra tekrar baktırdı 9 çıktı bir kaç dr sorduk hepsi bebek düşüyor dedi ağlamalar kuz harap olfu ama şimdi 5 aylık hamile inşallah seninde öyle olur canım

Sana arkadaşımın yaşadığı bir olayı anlatayım. O da çatlatma iğnesi ve klomen sonrasi baktirmisti kanına 19 çıkmıştı dr tamam olumlu demişti sonra 2 gün sonra tekrar baktırdı 9 çıktı bir kaç dr sorduk hepsi bebek düşüyor dedi ağlamalar kuz harap olfu ama şimdi 5 aylık hamile inşallah seninde öyle olur canım
Yarabbim cok şükür olumlu bir sey duydum allahhh razi olsun insallah bizimde en kotu ihtimalimiz bu olur
en enteresanida dr umuz pregeston veya asprin hic birseyin faydasi olmaz diyor yarin baska bir doktora daha gidicem tekrar allah razi olsun

canım bende eskişehirliyim doktora eskişehirde mi gidiyorsun peki
eşimin işi nedeniyle Konya'da yaşıyoruz orada gidiyorum doktora canım

Ben de 9. Haftamdayım, hersye yolunda bulantılarım azalıyor gibi.. Cuma kontrolum var:)
Sabah akşam bulantı bazende kusma durumum oluyor canım doktora 7.haftamda gittik çok şükür herşey yolunda dedi 1ay sonra 11.haftanda gel dedi.. benim soğuk olan vücudum hamilelik dolayısıyla yanıyor sanki bulantı haricinde birde yanma durumum var sendede oluyor mu?

Va
Yarabbim cok şükür olumlu bir sey duydum allahhh razi olsun insallah bizimde en kotu ihtimalimiz bu olur
en enteresanida dr umuz pregeston veya asprin hic birseyin faydasi olmaz diyor yarin baska bir doktora daha gidicem tekrar allah razi olsun
Benim dr aşılama sonrası da klomen ve çatlatma iğnesi sonrasi da progestan vermişti hep ama dr daha iyi bilir inşallah bebeğin sana tutunur

X