2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar cok kotuyum.doktordan geliyorum tek kesede cift gebelik yasiyorum.ikiz diye deli gibi mutlu olduk ama tek kese icinde oldugundan doktorum riskli o yuzden takip edemem ddi. Ozel burda meshur olan bi doktora gittik hemen arada hic perdeleri yok boyle en fazla 7 aya kadar gelebildi bu sekilde ni gebelik ddi sonra kordonlari dolandi ikisini de kaybettik ddi.boyle bi durumda en mantiklisi birini sonlandirmak ddi.hemde hemen 7+2 lermis.cok kotuyum ben bunu yapamamki
bir başka doktorlara da gidin Hayırlısı olsun canım

Ilk gebeliğim kimyasal gebelik di.betam gün be gün düşüp adet kanamasıyla sonlanmıştı aslında hiç üzülmeyin diyecem olmayacak çünkü Döllenme sağlıksız olduğu için düşüyormuş değer aynı zamanda kimyasal gebelik geçiren bir rahim birdahaki hamileliğe kendini Çok güzel yenilermiş
Aranizda betasi dusen varmi bizim ilk betamiz 57.9 du 2 gun sonra yani bugun 51.58 oldu doktorum tutunmiyor bebek diyor dinlen kanaman olmazsa 4 gun sonr tekrar yaptiricaz betayi dedi knman olursada bebek dusmustur dedi cildiricm simdi aglamaktan gozlerim cikicak yokmu bunun caresi hic basina boyle birsey gelen vrmi bi yardim edermisiniz bebegimi kaybetmekten cok korkuyorum

bir başka doktorlara da gidin Hayırlısı olsun canım

Ilk gebeliğim kimyasal gebelik di.betam gün be gün düşüp adet kanamasıyla sonlanmıştı aslında hiç üzülmeyin diyecem olmayacak çünkü Döllenme sağlıksız olduğu için düşüyormuş değer aynı zamanda kimyasal gebelik geçiren bir rahim birdahaki hamileliğe kendini Çok güzel yenilermiş
Peki ne kadar sure sonra tekrar hamile kaldiniz sat dan sonra kacinci gununuzde dustu bebek

Kizlar cok kotuyum.doktordan geliyorum tek kesede cift gebelik yasiyorum.ikiz diye deli gibi mutlu olduk ama tek kese icinde oldugundan doktorum riskli o yuzden takip edemem ddi. Ozel burda meshur olan bi doktora gittik hemen arada hic perdeleri yok boyle en fazla 7 aya kadar gelebildi bu sekilde ni gebelik ddi sonra kordonlari dolandi ikisini de kaybettik ddi.boyle bi durumda en mantiklisi birini sonlandirmak ddi.hemde hemen 7+2 lermis.cok kotuyum ben bunu yapamamki
canım üzülme güçlü ol birini kurtarmak elinizde en azından öyle düşün, Allah yardımcınız olsun. hayırlısı nasılsa öyle olsun de canım dualarım sizinle...

Aranizda betasi dusen varmi bizim ilk betamiz 57.9 du 2 gun sonra yani bugun 51.58 oldu doktorum tutunmiyor bebek diyor dinlen kanaman olmazsa 4 gun sonr tekrar yaptiricaz betayi dedi knman olursada bebek dusmustur dedi cildiricm simdi aglamaktan gozlerim cikicak yokmu bunun caresi hic basina boyle birsey gelen vrmi bi yardim edermisiniz bebegimi kaybetmekten cok korkuyorum
arkadaşım üzülme vardır herşey de bi hayır, üzülmek daha kötü etkiler unutma.

gercekten evlat gibi oluyorlar evcil hayvani olmayan bizi anlayamaz hem hayvanlarla buyuyen bebeklerin psikolojileri ve iclerindeki insan hayvan sevgisi daha iyi oluyor buna tamamen inaniyorum annem bana hamileyken ve dogdugumda da annemin kopegi varmis ustelik kangal :) gibigibiyim gibigibiyim

selam arkadaşlar,
inanamıyorumm bende bu forumdayım. hep imredim hamilelerin forumlarına :) 3 yıl tedaviler git geller çaresizlik ümitsizlik vs. Allahım yüzüme güldü ve 6 temmuzda hamile olduğumu öğrendim. çok şükür kalp atışını da duyduk. ve bende inş.. mart annesiyimm..

Selam canim hosgeldin o kadar iyi anliyorum ki seni kendimde degil fakat yengemde 6 yil cok yakinen yasadim.. Gozun aydin canim allah saglikla kucagimiza alacagimiz gunleride gostersin

Arkadaşlar merhaba,

Ben de mart annesi olacağım bir aksilik olmazsa :) 5 haftalık hamileyim internetten hesapladığıma göre. ( sat 14 haz)
Adetime 3 gün kala dayanamadım ve erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Üzüldüm tabi. Adetim çok düzenlidir 2 gün gecikince tekrar ümitlenip test yaptım. Pozitif çıktı. İnanamadım 2 tane daha test yaptım :) yine pozitif çıktı. 14 temmuzda doktoruma gidip kan tahlili yaptırdım. Hatta çok küçük olmasına rağmen kesesini bile gördük. Haftaya salı günü tekrar gideceğim :)
Başka kan tahlili yaptırmadığım için artış oldu mu olmadı mı bilmiyorum tabi. İlk testte b-hcg 1439 çıkmıştı. Boş gebelik diye bir şey okudum biraz endişelendim....

Masallaaahh canim hayirli ugurlu olsun gozun aydin hic oyle seyler okuma insanin kafasini karistiriyor supheye dusuyor ben ne aklima getiriyorum ne arastiriyorumru ne olursa olsun Allah tan.. Allah saglikla kucagimiza alacagimiz gunleri gostersin.. Tebrik ederim

Denizlilisryr üzülme canım benim benimde beta hcg az artmış adete gunu 13 unde 140 di şimdi 22 sinde 895 çıktı keseyide tam göremedi dr çok üzülme ama okudum çok yaşayan varmış böyle durumu senin de cikar belki bende ümit ediyorum cuma bir daha veri cem kan

Mart anneleri bir cevap verin sat 23 haziran 30günde bir olurum bugün bhgc 1000 çıktı kese gözükmedi doktor on gün sonra gel dedi gözükmemesi normal değil mi ya 4+1 sonuçta

Peki ne kadar sure sonra tekrar hamile kaldiniz sat dan sonra kacinci gununuzde dustu bebek[/QUOTE

Adet günümün gelmesinden sonra 1hafta içinde düştü kanama ile.. 3ay beklememizi istedi doktor rahim kendini toparlasın dedi akabinde de 3.ayımda kalmıştım kızıma hamile

Mart anneleri bir cevap verin sat 23 haziran 30günde bir olurum bugün bhgc 1000 çıktı kese gözükmedi doktor on gün sonra gel dedi gözükmemesi normal değil mi ya 4+1 sonuçta
Canım beta hcg iyi senin benim sat 13 haziran u daha 895 hcg :KK43: benim görünmedi kesme vajinal baktı 8mm gördü gibi oldu ayrıca 1000 hyde çekmiyor 10 gun sonra görürsün hayırlı olsun

yaaa sorayım bakalım canım yoksa sabahları bırakmak bile istiyorum çalışmakta zorlanıyorum pc ye bakamıyorum :)
Hamile kaldıgından ayrıca yorgunluk oluyor canım , o tatlı yorgunlugumuza yapacak bir sey yok :) ama fitil olarak kulllanabilir miyim diye sor bakalım...

Tabi ki normal benim sat da 18 Haziran bu Yüzden daha gitmedim doktora 1haffa daha geçsin istiyorum öyle gidecem kızımda öğrenir öğrenmez gitmiştim hamileliğimi doktora kese oluşmuş daha kalp atmıyordu tekrar gel Demişti o Yüzden baya stres olmuştum bu sefer çok merak erdemde beklemeyi tercih ediyorum

Ben 6. Haftamda gormustum canım

Toparladim baya kendimi daha iyiyim tesekkur ederim
Ben iki defa yaşadım birinde senin gibi oldu ikincisinde iki kat arttı birden kanama başlayıp yarıya düştü. Ne kadar zamanda kaldın hamile? Bu üçüncüsü benim inşallah bu sefer iyi olur o nedenle biraz tedirginim.allah hayırlısını nasip etsin sağlıkla bir an önce versin canım

X