2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi günler bende yeni katıldım aranıza idrar testi ile öğrendim hamileliğimi ama doktora gitmedim hala
benim bulantım falan da yok normal mi bu kendi hesabıma göre 4+2

herheste aynı olmuyormuş canım kimisinde daha sonradan başlayabiliyormuş bende de henüz bulantı falan yok ama bence bir kan testi yaptır iki gün sonra tekrar yaptır bhcg artışını kontrol et iki katına çıkmalı.

Hic bilmiyorum ki dr a gittigimizde soralım aslında ben icmiyorum normal cay falanda icmememiz gerek ya vucutta bir vitamin eksikligine sebep olabilir diye önlem olsun diye sadece su iciyorum
Ben de sadece süt ve su içiyorum belki zararlı olur diye çekiniyorum bitki çaylarına ama valla bu şişlik artık günlük hayatıma etki etmeye başladı hamile elbisesiyle gezecek kıvama geldim resmen :KK70: :oops:

Selam kızlar hamileliğini yeni öğrenenleri, keseyi görenleri,kalp atışını duyanları ayrı ayrı tebrik ederim. dün bizde gittik dr a pembe akıntım geliyordu dr endişe edilecek bişey olmadığını söyledi. kesemiz büyümüş henüz kalp atışı yok haftaya yada sonraki hafta duyucaz inşallah. 5.haftadaymışım ben sat a göre 7 ama gec yumurtlamışsındır dedi. progestan verdi, düşüğü engelleyici nitelikte değil kasık ağrını hafifletir dedi. progetanla ilgili bilgisi olan varmı?
canım bende kullanıyorum sabah akşam her hangi bir tehlikeye karşı tedbirimizi alalım dedi doktorum ama inanılmaz bir uyku halsizlik yaptı bende iş yerinde resmen ayakta zor duruyorum akşam içtiğimde sorun olmuyor zaten hemen uyuyorum :)

G grafakir canım sıkma canını az kalmıs bak yinede icin rahat etmezse sen bir daha git dr a baska bi dr a da görünebilirsin kritikse daha sık kontrol etmesi gerekli cünkü benimde ilk gittigim dr kese yok görünmüyo dedi aynı gün baska dr a gittim kese burada üstelik 6mm dedi bence baska dra da görün

gibigibiyim gibigibiyim bizim bu lokumcuklarla isimiz var :) 8 ay daha nasıl gecicek acabaaaa :)

herheste aynı olmuyormuş canım kimisinde daha sonradan başlayabiliyormuş bende de henüz bulantı falan yok ama bence bir kan testi yaptır iki gün sonra tekrar yaptır bhcg artışını kontrol et iki katına çıkmalı.
cumartesi doktora gideceğim ama nisan ayında boş gebelikten kürtaj oldum o yüzden korkuyorum şu anda

cumartesi doktora gideceğim ama nisan ayında boş gebelikten kürtaj oldum o yüzden korkuyorum şu anda
hiç olumsuz düşünme inş çok güzel olur her şey şimdilik içini ferah tutmaya çalış eskiler der ya kötü düşünmek kötüyü çağırır diye ben çok inanırım

hiç olumsuz düşünme inş çok güzel olur her şey şimdilik içini ferah tutmaya çalış eskiler der ya kötü düşünmek kötüyü çağırır diye ben çok inanırım
öyle canım ya aklıma geldikçe başka şeyler düşünmeye çalışıyorum seninde 5 haftalık sanırım sen hiç gittin mi doktora

öyle canım ya aklıma geldikçe başka şeyler düşünmeye çalışıyorum seninde 5 haftalık sanırım sen hiç gittin mi doktora

yok ben hiç gitmelik testle hamileliği ögrendim iki gün arayla kan verip hcg ye baktım o kadar bekliyorum şimdilik haftaya giderim diye düşünüyorum şimdilik hastane doktor araştırıyorum. başladığım yerde tamamlamak istiyorum çünkü

yok ben hiç gitmelik testle hamileliği ögrendim iki gün arayla kan verip hcg ye baktım o kadar bekliyorum şimdilik haftaya giderim diye düşünüyorum şimdilik hastane doktor araştırıyorum. başladığım yerde tamamlamak istiyorum çünkü
doktora güvenmek çok önemli gerçekten umarım sevebileceğin işinde iyi birisi denk gelir

doktora güvenmek çok önemli gerçekten umarım sevebileceğin işinde iyi birisi denk gelir

aslında koru hastanesi aylin anıl arslan 'a karar vermiş gibiyim ama yüzyüze görüşmeden tam da emin olamıyorum sonuçta frekanslarında uyması lazım doktorlar 9 ay boyunca hayatımızda olacak en önemli kişi

ewet cnm yarın gıdıcem yazarım keseyı gordukte ınsallah yarın bebısle kalp atıslarını duyarızzz :) ama ınankı bulantıdan hıc bırseyın tadı tuzu yok kendımede esımede hayatı zından etmekten baska bı ıse yaramıyorum :KK43:
Bende oykeyim dun esime mazeretim var beni mazur gor dedim...mide bulantisi can sikintisi yapiyor usteluk bugun belimde cok agriyor..ama sanki bulantim gecen haftaya gore daha iyi...bazen insanlarin istahka herseyi yedigini gorunce nasil becerdiklerini dusunuyorum...hamilelik oncesi nasildik valla unuttum

En son iki hafta once gittim ben. O zaman bebek 5+5ti ve kalp atislari vardi bebek gorundukten sonra kesenin boyutunun onemi yok zatrn. Daha da gitmedim henuz haliyle. Iyidir herhalde bebis, bilemiyorum ki..
Ya ne bileyim benimki bir hafta geruden geluyor. 6+2 de 4.67 idi burda bazi arkadaslar 5. Haftalarinda 8 mm oldugunu yazmislar kafam karisti onun icin sordum doktor oldugunu bildigim icin yanilmiyorsam karitirmadiysam...neyse yarin kontrolum var bakalim

X