2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende aynu dertten muzdaribim 5+6 sat a göre ama usg de 1.08 cm yazıyor uyumlu dedi ama 5+1 gözüküyor acaba bir terslik mi var
Yok bence canim seninki normal cunku 5. Haftaya girildiginde 1 cm gecmesi gerekiyomus usg deki hafta dogru oluyo buyuk ihtimalle gec dollenme olmustur

Yok bence canim seninki normal cunku 5. Haftaya girildiginde 1 cm gecmesi gerekiyomus usg deki hafta dogru oluyo buyuk ihtimalle gec dollenme olmustur
Sat benim 11 haziran 5.hafta da iken de dr 3.5 mm görmüştü 4 haftayla uyumluydu hiç bir belirti yok bende sadece çok gaz şişkinlik ve kasiklarim ağrıyör senin ilk keseyi ne zaman gördün kaç mm

Sat benim 11 haziran 5.hafta da iken de dr 3.5 mm görmüştü 4 haftayla uyumluydu hiç bir belirti yok bende sadece çok gaz şişkinlik ve kasiklarim ağrıyör senin ilk keseyi ne zaman gördün kaç mm
Benimde sat 9 haziran canim ilk 4+6 da gittim 8.9 mm di bu cuma kalp atisi icin gitcm 6+2de benim sabahlari bulantim oluyo gaz siskinlikte vardi ama doktor yogurdun icine yulaf ezmesi kat ye dedi onun faydasi oldu kasiklarimda da agri var benimde

Gunaydinn canimm :) insallah guzel haberler duyalim bende saglik ocagina gidicem bakalim degerler yukselmis mi insallah yukselmistir dua edin
Canım olumlu düşün iyi şeyler olsun tabi ki yukselmistir Allah ın izniyle hiç merak etme dönünce haberdar et bizi

X