2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım ben çünkü bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim :):) tahmini doğum 23 mart gibi görünüyor inşallah tabi. size sormak istediklerim var yardımcı olursanız cok sevinirim. birincisi doktora kaçıntı haftada gidilmeli benim su an SAT a gore 4+5 görünüyor. birde şimdi gidersem alltan muane ederler mi hiç istemiyorum açıkçası. son olarak da Koru hastanesi düşünüyorum takip ve doğum için ama aylin hanım ve ümit bey arasında kaldım. aslında bayan tercihim olur ama çook iyi doktorsa çocuğum için erkek doktorda olabilir. bana yol gösterirseniz sevinirim:)
hoşgeldin seninle muhtemel doğum tarihlerimiz aynı. ben kan vermeye diye gittim pazartesi. ultrasondan keseyi gördük. ama bana pek normal gelmedi. ben erken mi yumurtaladım ne yaptımsa anlamadım ama bhcg 4600 lere yükselmiş, 13 mm de kesem olmuş. haftaya pazartesi yeniden gidicem. bence sen de bir an önce kanlarını vermeye git. tsh ımda sorun çıktı keşke daha önce gitseydim dedim.

merhaba kizlar ben de yeni katildim araniza ilk bebegim olcak insallah e biraz heyecan var tabi haliyle sat 18 haziran gecen hafta idrar testinde pozitifi gorduk ama bayram girdi araya bugun kan verebildim anca persembe de dr.a gidebilcem insallah her sey yolundadir bulanti fln yok cok sukur de feci bel agrisi var gecer umarim rabbim hepimize sag salim kavusmak nasip etsin bebislerimize
aynıyız hoşgeldin aynı şeyleri yaşamışız. ben de bayramı bekledim dün kan verdim. betam biraz yksek gibi geldi ultrasonda da doktor keseyi gördüğünü söyledi. bulantı ben de hafif arada oluyor. bel ağrım da geçti. inş hepimiz için herşey yolundadır.

Selam herkese bugün kanamam birden kahveden kırmızıya döndü, acil dr uma gittim 3 ayrı dopler ultrason çekildi 9 +3 günlük olması gereken gebeliğim 6+3 de durmuş bu sebepten kürtaj oldum çok acıymış Allah kimseye yaşatmasın hepinize hayırlı hamilelikler,,,
Benden ufak bir tavsiye 3 ay olmadan kimseye söylemeyin şimdi tek tek haberi olanlara bildirmek zorunda kaldım .bu da ayrı bir acı......
çok geçmiş olsun Birdaha yaşatmasın mevlam

Selam herkese bugün kanamam birden kahveden kırmızıya döndü, acil dr uma gittim 3 ayrı dopler ultrason çekildi 9 +3 günlük olması gereken gebeliğim 6+3 de durmuş bu sebepten kürtaj oldum çok acıymış Allah kimseye yaşatmasın hepinize hayırlı hamilelikler,,,
Benden ufak bir tavsiye 3 ay olmadan kimseye söylemeyin şimdi tek tek haberi olanlara bildirmek zorunda kaldım .bu da ayrı bir acı......
çok geçmiş olsun. allah sabır versin.

hoşgeldin seninle muhtemel doğum tarihlerimiz aynı. ben kan vermeye diye gittim pazartesi. ultrasondan keseyi gördük. ama bana pek normal gelmedi. ben erken mi yumurtaladım ne yaptımsa anlamadım ama bhcg 4600 lere yükselmiş, 13 mm de kesem olmuş. haftaya pazartesi yeniden gidicem. bence sen de bir an önce kanlarını vermeye git. tsh ımda sorun çıktı keşke daha önce gitseydim dedim.
Canim sen kac haftalikken kesen 13 mm di

Canim sen kac haftalikken kesen 13 mm di
doktordan hiç memnun kalmadım açıkcası sata göre 4+ 4 idim doktor dört haftalık tam olması gereken boyutta dedi. ancak benim önceki gelişmeyen gebeliğimde beşinci haftada 5 mmlik kesem vardı. haftaya başka bir doktora gideceğm

doktordan hiç memnun kalmadım açıkcası sata göre 4+ 4 idim doktor dört haftalık tam olması gereken boyutta dedi. ancak benim önceki gelişmeyen gebeliğimde beşinci haftada 5 mmlik kesem vardı. haftaya başka bir doktora gideceğm
Benimki kucuk o zaman gecen hafta 4+6 DA 8.9 mm di bu cuma kalp atisi icin gitcz ins duyarim korkuyorum da bi sikinti olur diye acaba doktor beni de erken mi cagirdi bu cuma 6+2 olcz

Canim ultrasyn kagidi vermedi mi orda yazar ama 13 mm herald belki erken dollenme olmustur
yok kaağıt vermedi devlet hastanesine gittim. hatta hiç önemsemedi. folik asit içiyormusun diye bile sormadı. sadece beş dakikada muayene eti gönderdi. ya benim içim de rht değil

Iyi geceler guzel anneler:) ben iyice geri kalmaya basladim okiyamiyorum tum yazilanlari pek vaktim yok maalesef.

yok kaağıt vermedi devlet hastanesine gittim. hatta hiç önemsemedi. folik asit içiyormusun diye bile sormadı. sadece beş dakikada muayene eti gönderdi. ya benim içim de rht değil
Bizim icimiz icimizi yerken onlar ne kadar rahat ya oyle sey olur muymus canim bence sen baska doktora git icin rahat eder en azindan

X