2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sen beni gaza getirmeseydin ben hala bihaberdim bu durumdan ya. Hiç umudum yoktu ilginç bir tesadüf oldu. teşekkür borçluyum sana :)
Yok canim estagfirullah ben ne yaptim ki ama hislerim kuvvetlidir hamile kalacaginu biliyordum sukurde oyle oldu rabbim saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin insallah :)

Kızlar günaydın. Dün tam 4 tane serum yedim kaç gündür yemek yiyemiyorum doktorum bulantı ilacı verdi biraz daha iyi gibiyim sanki sizlerde durum nasıl?

Teşekkür ederim sağolun günlerdir ağlıyordum biliyordum böylr olacağını en kötüsüde ben doğum hanede bebeğimden ayrılırken yan doğumhanede bebek dünyaya gelmesiydi hayat işte ....
üzme canım kendini nasip Allah büyük vakti zamanı gelince yanında kucağında olcak inşaALLAH benimde nisanda kürtajım oldugunda yan tarafta bebiş olmustu ve aynı gun kuzenım dogum yaptı nasip işte ama o günü birgün bende yaşayacağım inşaALLAH dedim bebeğin gelişi sesi falan çok etkilemişti nasip 2 ay korunduktan sonra 1 kerelik beraberlikle bana ve babasına süpriz yaptı ramazanda Allahıma şükürler olsun bu sefer benım aılem dısında kımsenın haberı yok :) İnşaAllah yakın zamanda olur sıkma canını

Canim tuzlu cubuk kreker ye bir iki tane uyandiginda yatagin basinda olsun hemen iki uc tane tuzlu kreker ye iyi geliyormus

Ay sabah serviste 1 paket çubuk kraker bitirdim banamısın demedi,sade sodaya limon sıktım onu içiyorum şimdi biraz iyi gibi ama herşeyin etkisi çabuk geçiyor.:KK1:

Kraker iyi diyolar gerçekten de. Remes Remes haklı :) ilk senden aldık bu ay o grupta haberi ya valla çok acayip geliyo bana şu an her şey. Hala tam anlamıyla idrak edemiyorum zaten.

Evet canlarım,ama diğer topicten gözümü alamıyorum yine de.Orda güzel haberlerini beklediğim arkadaşlar var.İnşaallah rabbim onların da yüzünü güldürür:KK68:

geçmiş olsun canım beyaz leblebi yemeyi denedin mi mide bulantısına iyi geliyor

Saol canım.Ay uzun süredir diyetteydim ve beyaz leblebiyi o kadar çok tükettim ki uzaktan bile göresim gelmiyor:63:

Canim bilmiyorum arkadasin 6 haftalikken baslamis kisiden kisiye degisiyorr ama bazilarinin hic bulantisi bile olmuyor

Ya benim bayramın 2.günü müthiş bir ishal ve mide bulantısı başladı,tam 4 gün boyunca bağırsaklarım bi felaketti.Dün doktora gittim serum filan yedim ishal geçti ama bu bulantı yapıştı kaldı.Gebelik bulantısımı yoksa hastalıktanmı kaldı bilemedim.Benim 2.cocuğum olucak inşaallah ilk çocuğumda hiç bir şekilde bulantı yaşamadım 9ay boyunca.

Evet canım 2-3 kilo kaybettim nerdeyse. 3 gündür sadece dün az patates haşlama az da haşlanmış makarna yiyebildim su bile içemiyorum.
Canim haslama patates iyi olmus ama onu yogurtla yesen daha iyi olur hem proteinde almis olursun hem bulantina iyi gelir insallah

hmm biliyorum halil güldeni canım bende telek'de metin beye gidiyorum oda çok iyi

evet eğer bizde sonuç alamasaydık değerlendirmemizin içinde telek tüp bebek merkezide vardı

bence afyonun kıymetini iyi bilin sudan ucuz hastaneleriniz ve tedavileriniz denizli ve birçok il yamyam gibi olmuşlar iyice özel bir hastanede operatör bir kadın doğum uzmanının muayenesi 50 tl den başlıyor tahliller hariç

hoşgeldin seninle muhtemel doğum tarihlerimiz aynı. ben kan vermeye diye gittim pazartesi. ultrasondan keseyi gördük. ama bana pek normal gelmedi. ben erken mi yumurtaladım ne yaptımsa anlamadım ama bhcg 4600 lere yükselmiş, 13 mm de kesem olmuş. haftaya pazartesi yeniden gidicem. bence sen de bir an önce kanlarını vermeye git. tsh ımda sorun çıktı keşke daha önce gitseydim dedim.
canım haftaya çarşamba doğum günüm benim o gün gitmek istiyorum ilk muaneye bebeğimi gördüğüm ilk an özel olsun istedim biraz :) benim ilk kan verdiğimde bhcg 668 di iki gün sonra tekrar verdim 1369 olmuştu. umarım haftaya gittiğimde kalp atışınıda duyabilirim

evet eğer bizde sonuç alamasaydık değerlendirmemizin içinde telek tüp bebek merkezide vardı

bence afyonun kıymetini iyi bilin sudan ucuz hastaneleriniz ve tedavileriniz denizli ve birçok il yamyam gibi olmuşlar iyice özel bir hastanede operatör bir kadın doğum uzmanının muayenesi 50 tl den başlıyor tahliller hariç
canım aslında samsunluyum keşke orda olabilsem afyon bana çok çok uzak bi kavram ama bakma yaşamak zorundayız :)
neyse işte elimizde allahtan iyi bir doktor var hem dediğin gibi pahalı değil doktorumdanda memnunum şükür bakalım ilerleyen zaman ne gösterir

X