2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam herkese bugün kanamam birden kahveden kırmızıya döndü, acil dr uma gittim 3 ayrı dopler ultrason çekildi 9 +3 günlük olması gereken gebeliğim 6+3 de durmuş bu sebepten kürtaj oldum çok acıymış Allah kimseye yaşatmasın hepinize hayırlı hamilelikler,,,
Benden ufak bir tavsiye 3 ay olmadan kimseye söylemeyin şimdi tek tek haberi olanlara bildirmek zorunda kaldım .bu da ayrı bir acı......
Çok geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın. Ben de hala işyerime söylemiyorum bu sebepten.

Çok geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın. Ben de hala işyerime söylemiyorum bu sebepten.
Amin gerçekten çok sinir bozucu bir durum nerdeyse 9.5 haftadır hayatımı hallaç pamuğu gibi değişmişti bu kadar emeğe kayıp çok üzücü ama rabbimden gelenede boynum kıldan ince sizin sağlıklı,hayırlı olsun inşallah

biraz once arayan hemsire 2060 bhcg tebrik ederim dedi :) allahim sukurler olsun saglikla gelsin kuzular.. ben ne zaman doktora gitmeliyim sizce kizlar?

Hadi gozun aydin canim saglikla kucagina almayida nasip etsin Allah. Bence bugunlerde git keseyide gorsunler benden tahliller istedi drum mesela kalp atisi icin geldiginde bunlarda hazir olsun dedi senden de isterse sende yaptirirsin bir daha bir daha ugrasmazsin

Gittim canım doktora kesemizi gördük yarın kismet olursa kalp atışı için gitmez senin bebis nasıl buaralar baya yoğunluk var o yüzden arkadaşlar çok yazamıyorum en yakın zaman da gelip hepinizi tanıyarak takip etmek istiyorum

hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyarsın inşallah cnm..bende gecen hafta salı duydum klp atısını yarın yıne gıdıcem

Amin gerçekten çok sinir bozucu bir durum nerdeyse 9.5 haftadır hayatımı hallaç pamuğu gibi değişmişti bu kadar emeğe kayıp çok üzücü ama rabbimden gelenede boynum kıldan ince sizin sağlıklı,hayırlı olsun inşallah

cnm gecmıs olsun..rabbım en yakın zamanda hayırlı sağlıklı gebelık nasıp etsın ınsallah

Selam herkese bugün kanamam birden kahveden kırmızıya döndü, acil dr uma gittim 3 ayrı dopler ultrason çekildi 9 +3 günlük olması gereken gebeliğim 6+3 de durmuş bu sebepten kürtaj oldum çok acıymış Allah kimseye yaşatmasın hepinize hayırlı hamilelikler,,,
Benden ufak bir tavsiye 3 ay olmadan kimseye söylemeyin şimdi tek tek haberi olanlara bildirmek zorunda kaldım .bu da ayrı bir acı......

canım çok geçmiş olsun :KK43:

Gerçekten insan başına gelmeden bilemez tabi ama inşallah bu üzüntünün üzerine allahım sana en hayırlısından bir evlat nasip eder. İyi dileklerin için de teşekkür ederim açıkcası brn de endişeliyim lekelenmelerimden ötürü :KK43: seni üzmek istemem ama bu süreçte kalp atışını duymuş muydun? Cevap vermek zorunda değilsin cnm.

Gerçekten insan başına gelmeden bilemez tabi ama inşallah bu üzüntünün üzerine allahım sana en hayırlısından bir evlat nasip eder. İyi dileklerin için de teşekkür ederim açıkcası brn de endişeliyim lekelenmelerimden ötürü :KK43: seni üzmek istemem ama bu süreçte kalp atışını duymuş muydun? Cevap vermek zorunda değilsin cnm.
üzülmüyorum artık kalp atışını 6.haftada duyar gibi olduk ama tam değil demişti dr sonraki 7. Hafta kontrolde duyamamıştık, malesef

Merhaba arkadaslar bebislerini kaybeden arkadaslarimiz olmus ck uzgunum bende ilk bebisimi kalp atislari durdugu icin kurtaj olmak zorunda kalmistim tarifi anlatilmaz bir aci rabbim kimseye yasatmasin uzerinden yillar gecmesine ragmen hala ultrason resmine bakar oper aglarim unutulmuyor aglayin aglayin ki iciniz acilsin bol bol dua edin bebislerimiz bizim icin dua edicekler dr ilk gebeliklerde oluyor rahim hazirliyor 2. Gebeliginiz hemen tututunur insallah rabbim saglikla sihhatle hayirli evlatlar nasip eylesin meleklerimiz cok ozleniyor rabbim sabirlar versin bu arada aramiza yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz

Canim cok uzuldum ...hakkinda hayirlisi olsun...umarim saglikli bebislerine tekrar kavusursun...dedigin dogru bende herkese soyledim dusuk olursa bende ondan cok korkarim...Rabbim hepimizi saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

kızlar merhaba... bende dr a gittim bugün geç döllenmeden dolayı satım değişti. bebeği gördük kalp atışını gördük dinletmedi 2 hafta sonra gel o zaman dinlersin şuan çok küçük dedi. böyle işte. kayıpları olan arkadaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum inanın hepiniz için çok üzüldüm. Rabbim en yakın zamanda tekrar versin inşallah... yeni gelenler hoşgeldiniz. artık kayıplar olmasın :KK43:

kızlar merhaba... bende dr a gittim bugün geç döllenmeden dolayı satım değişti. bebeği gördük kalp atışını gördük dinletmedi 2 hafta sonra gel o zaman dinlersin şuan çok küçük dedi. böyle işte. kayıpları olan arkadaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum inanın hepiniz için çok üzüldüm. Rabbim en yakın zamanda tekrar versin inşallah... yeni gelenler hoşgeldiniz. artık kayıplar olmasın :KK43:
Cnm kac haftalik viktin biz 9 kusur olmamiz gerekirken 6 kusur bebek var kalb atisi yok

merhaba kızlar, ben de sanırım ucundan kıyısından yakalayarak Mart annesi olucam :) ama size sormak istediklerim var. sat 23 haziran, bat dündü. ama ben tatile gideceğim için 14ünde yani battan 6 gün önce beta hcg yaptırdım. gebelik yoksa tatilde rahat etmek adına. <2.00 çıktı. ben de negatif dedim. her neyse bugün adet olmadım henüz diye öylesine ucuz idrar testlerinden yaptım. ikinci çizgi silik çıktı. akabinde hemen kan testi yaptırdım. 209.25 çıktı beta. çok şaşkınım ve korkuyorum birden böyle yükseldi ama dış gebelik kimyasal gebelik vesaire riskim var mıdır sizce?
Canım hamilesin :) hiç aklını böyle seylerle yorma bence:)

X