2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ikinci gebeliğim ama doktora kalp atmadan gittiğimizde bişey e bakamıyor hemen yolluyor 1haft sonra tekrar çağırıyor stres olmak istemiyorum o Yüzden ilk gebeliğimden tecrübelerimi göz önünde bulundurcam

image.jpg

Merhaba kızlar
benimde bugun kont vardı gecen hafta bugun 6+0 haftalıktı kese var bebek yoktu
bugunde bebegi gördu ama kalp atısı yok ayrıca 6+1 gunluk görünüyo haftaya
tekrar gideceğim eger kalp atısı yoksa kürtaj olacagım benden
haberler bu kadar Rabbim herşeyin hepimiz için hayırlısını nasip etsin

merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi 2016 mart annesi adayıyım (inşallah hiçbir sıkıntı çıkmaz) :KK70: benide eklermisiniz?
13 haziran sat, ilk hamileliğim, yaşım 25

Merhaba kızlar
Atar inşallah 7-8 haftalıkken kesin bilgi olur olumsuz düşünmeyin

hamileliğinizi ilk öğrendiğinizde beta hcg niz kaçtı? bazı forumlarda 1000 küsür yazmışlar benim adetime 3 gün kala 45 ve adet günümde 140 çıkmıştı, sizlerin nasıl?

Goguslerdeki ağrı azaldimi siz dede bende sanki azaldı ama mide bulanmasi sabhlari başladı biri gidiyor diğeri geliyor :emir_bebek::oops:

Merhaba kızlar
Allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah, bu mart annelerinde ne kadar çok fire vermeye başladık :KK43:(( sağlıklı gebelik olanlar kadar sağlıksız olanlarda çok malesef :KK43:((((((((((

ben klomen kullanmıştım pko vardı bende 3 yumurtam vardı 22 mm çatlatma iğnesini vurdum ertesi günde (oruçtan kalan 3-4 saat içinde ) yaptık tuttu :KK70: kısmet işte döllenme zamanlarına bağlı olarakta değişiyor beta hcg
geçen pazartesiden beri hiç kan testi yaptırmadım çarşamba gideceğim doktora inşallah hakkımızda hayırlısı olsun :)

Herkese bebden de gunaydin calisan annekere Allah bir kkat daha yardim etsin...bulantilar basdonmesi hat safhada bende evde yesem birturlu yemesem burturlu midem agzimda sanki
aynen, baş dönmesi değil mübarek sanki oturduğum yerde dandik bir otobüste gider gibi bir haldeyim öyle feci bir dönme benimkisi :mad:

X