2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese bebden de gunaydin calisan annekere Allah bir kkat daha yardim etsin...bulantilar basdonmesi hat safhada bende evde yesem birturlu yemesem burturlu midem agzimda sanki

merhabaaa
yıllardır bu siteyi takip ettim her yazılanı okudum
4 yıllık evliyim 2 kere kist ameliyatı oldum 3 kere aşılama yaptırdım
çoookk dua ettim Rabbim kendiliğinden verdi şükürler olsun
4+4 hamileyimmm beni de aranıza alınnn :)

canım çok sevindim tebrik ederim Allah sağlıklıca kucağımıza almak nasip etsin isteyene de versin inşallah
biz tam 6 haftalıkta hem keseyi gördük hem bebişimizi gördük hem de kalp atışlarını duyduk vajinal ultrasonda
4 ağustosta randevumuz var 9 haftalık olacak Allah nasip ederse :KK200::anneadayı:

merhabaaa
yıllardır bu siteyi takip ettim her yazılanı okudum
4 yıllık evliyim 2 kere kist ameliyatı oldum 3 kere aşılama yaptırdım
çoookk dua ettim Rabbim kendiliğinden verdi şükürler olsun
4+4 hamileyimmm beni de aranıza alınnn :)

canım çok sevindim tebrik ederim Allah sağlıklıca kucağımıza almak nasip etsin isteyene de versin inşallah
biz tam 6 haftalıkta hem keseyi gördük hem bebişimizi gördük hem de kalp atışlarını duyduk vajinal ultrasonda
4 ağustosta randevumuz var 9 haftalık olacak Allah nasip ederse :KK200::anneadayı:

mrb herkese ben dun geceyi hastsnede gecirdim aksam kanamam oldu ilk defa oldugu icin beni cok korkuttu cok sukur bebegim iyi bir sorum yok bir an kaybedecgim korkusuna kapildim cok kotu oldum ama cok sukur iyiyz ....insallah sizler yssamazssiniz

Biz doktora gittik geldik hersey yolunda tik tik hiphizli atan kalp seslerinide duyduk cok sukur darisi bekleyenlerin basina

Eklentiler

• 20150720_121840.jpg
    20150720_121840.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 80
mrb herkese ben dun geceyi hastsnede gecirdim aksam kanamam oldu ilk defa oldugu icin beni cok korkuttu cok sukur bebegim iyi bir sorum yok bir an kaybedecgim korkusuna kapildim cok kotu oldum ama cok sukur iyiyz ....insallah sizler yssamazssiniz
Geçmiş olsun bende 23.00 civarı hastanedeydim kahverengi akıntı korkuttu ama kese düzgün dedi dr kalp atışı için 24 temmuzu bekliycem vakit geçmiyor endişem hat saffada bebekde bir gelişim geriliği var diye aklım çıkıyor.

Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün.
Amin canim gelisim geriligi falan olmaz hic korkma bende gec dolleme yasadim adete gore gecen gittigimde 4+3 dum simdi 6+2 olmam gerekiyodu ama guzel gelismis ultrason 6+6boyutunda oldugunu gosteriyo dedi doktor sikinti yok cok sukur

Geçmiş olsun bende 23.00 civarı hastanedeydim kahverengi akıntı korkuttu ama kese düzgün dedi dr kalp atışı için 24 temmuzu bekliycem vakit geçmiyor endişem hat saffada bebekde bir gelişim geriliği var diye aklım çıkıyor.

canm benimki baya kanamaydi sok oldum gorunce panikledim zaten gun icerisinde bir surru aksilik yasadik ama yetisdik hastaneye

kalp atislarini da duymak ne guzell darisi basimiza..progestan almiyormusunuz folik asit ve kan sulandirici ilac?

Amin canim gelisim geriligi falan olmaz hic korkma bende gec dolleme yasadim adete gore gecen gittigimde 4+3 dum simdi 6+2 olmam gerekiyodu ama guzel gelismis ultrason 6+6boyutunda oldugunu gosteriyo dedi doktor sikinti yok cok sukur
Benimde geç döllenme ama dün dr keseyi ölçtüğünde hala 1.6 mm di embriyoda 2-3 mm di geçen haftada aynıydı o yüzden canım sıkıldı 4 gün var mucize olması lazım sanırım, Hayırlısı ise olur inşallah olmazsa da rabbim bebeği sürpriz yapmıştı bana Verende o Alacaksa da o ...

Kubrali5454 hayirli olsun saglikla kucagina al inşallah benim yarin tam 6 hafta oluyor carsamba 6+1 de duyulur mu acaba kalp atışı sabirsizlaniyoruz sorun olmaz inşallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz

Benim birde 2006 ocak dogumlu oglum var...aynen sansliyiz bizimkiler buyudu ama benim bulantim cok bisey yiyemez oldum hersey kokuyor migdem cok fena normal halimiz nasildi onu bile unuttum..cok fena oldum hele bu sabah
kızımda hiç bulantı vs yaşamamıştım bu gebelikde Biraz var umarım geçer
Ben

bende aynı seyler oldu hemen hemen ama sanırım psıkolojık cunku adet sancılarım cogaldı bırde göguslerımde hiç degısıkkık yok benım
Merdivenlerden inerken bi sızlama oluyor bende de biraz daha dolgunlaştı zamanla olur sizde de

Habibte henüz duymadım bugün Bhcg yaptırdım 341.43çıktı değerim reglimden 4gün geçti daha ne zaman gitsem acaba doktora

kalp atislarini duydunuz mu kizlarrre ben daha yeniyimm duymam 2 3 haftaya kadar sanirim:nazar:

kızımda hiç bulantı vs yaşamamıştım bu gebelikde Biraz var umarım geçer
Merdivenlerden inerken bi sızlama oluyor bende de biraz daha dolgunlaştı zamanla olur sizde de

Habibte henüz duymadım bugün Bhcg yaptırdım 341.43çıktı değerim reglimden 4gün geçti daha ne zaman gitsem acaba doktora
canimmm doktora git gun al o sana gun verecekk bu zamanda gel diyecekkk doktorunu ara randevu al...ill bebisin mi?

X