2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

portakal suyu için faydalı olur. birde tavsiye; mideniz bulanmıyor diye günde 3 bardak süt içeyim hergün yumurta yiyeyim diye uğraşmayın bence. neden derseniz mide bulantınız başladığında hepsinden çok tiksiniyorsunuz. ben ilk haftalarımda günde 3 bardak süt, hergün 1 yumurta yerdim. mide bulantılarım 5. haftada başladı ve 12. haftaya kadar canımı okudu valla :KK43: şuan süt içemiyorum yumurta yiyemiyorum zevkle. zorlayarak deniyorum. ilk zamanlarınızda az az yiyin herşeyden tiksinmemek için.
acıkcası süt içimi bulandırıyor bırkaç akşam denedim ki yoğurtta aynısını yapıyor aksam yemeklerınde yogurt yedıgımde kı ben cok severdım mıdem rahatsız oluyor ve ozur dılerım ıstıfra ettırıyor bır sure sonra nıye kı :110:

Ya benimde çıkmıyor cnm ama gaz oluyormuş internette araştırdım hamilelikte artan progesteron hormonu karında gaz yapıyormuş hatta bu gazda bağırsaklarda dışkının ilerlemesini yavaslattigi içinde kabız olunuyormuş cnm hamilelikten yani ama bu bildiğimiz gaz değil herhalde cnm çıkmıyor dediğin gibi hep karında duruyor herhalde ...
göbüşüm azdı çoğaldı daha sımdıden gobus yaptım ya ben :KK70::KK70::KK70:

Aaa valla hamilelik belirtisi bunlar ben söyliyeyim :) cnm sen @missyaman à sordu sordun diye o cvp vericeksin diye bişey demedim.bence artışın normal ve bebeğinin cinsiyeti kız :-) cnk benim eltimin de seninki gibi artıyordu şimdi 10 aylık tombik bir bebeği var :) ayrıca 48 saatte ıkı katı deniyor ya 48-72 saatte 2 katına katlamasi gerekiyor senınkı de gayet normal cnm
Şu anda çok çaresiz hissediyorum zaman geçmiyor, genel sorular sordum pek cevap veren olmadı arkadaşta bikaç şey sorunca bi umut atlayıp belki bana da cevap verir diye ona sordum yoksa 1 kişiyle birebir konuşma içerisinde değilim. İnsan böyle zamanlarda medet umuyor cevap arıyor, anne olmayı sabırla bekleyip sonrada endişe edenler beni anlayabilir diye düşünüyorum.Yinede cevap verdiğin için teşekkür ederim umarım dediğin gibi çıkar Allahım herkesin yardımcısı olsun...

Bi Allahın kuluda bana cevap yazmamış neyse herkese sağlıklı günler dilerim...

canım benim test kagıdımda yazanlarr.. bence sen haftana göre uyumlusun.

Eklentiler

• IMG_3115.JPG
    IMG_3115.JPG
    84,2 KB · Görüntüleme: 45
ama yazdik ama niye oyle diyorsun :KK200:
ama cevap vermiştik o_O
Kızlar biliyorum cevap vermiştiniz ama bu gün değerim 551 çıktı yani salı 317yken cuma 551 çıkınca ben çok üzüldüm neler neler kuruyorum bi bilseniz 32 yaşındayım 5 yıllık evliyim bu yavrumda ilaç tedavisiyle oldu değer biraz düşük olunca ne yapacağımı bilemedim yoksa çok destek oldunuz ilk günden beri farkındayım çok teşekkür ederim .Allah sizin miniklerinizide size bağışlasın...

Yaaaaa uyumlumuyum gerçekten umarım öyledir Allahım yardım etsin çok teşekkür ederim...

hiç kafanı yorma canım. herşeyde oldugu gibi bu hormonda da alt ve üst sınır var.
sonuçta sen sınırların içindesin. merak etme çok yakın zamanda pıt pıtlarıda duyarsın ve iyice rahatlarsın:anneadayı:

Şu anda çok çaresiz hissediyorum zaman geçmiyor, genel sorular sordum pek cevap veren olmadı arkadaşta bikaç şey sorunca bi umut atlayıp belki bana da cevap verir diye ona sordum yoksa 1 kişiyle birebir konuşma içerisinde değilim. İnsan böyle zamanlarda medet umuyor cevap arıyor, anne olmayı sabırla bekleyip sonrada endişe edenler beni anlayabilir diye düşünüyorum.Yinede cevap verdiğin için teşekkür ederim umarım dediğin gibi çıkar Allahım herkesin yardımcısı olsun...

tatlım sakin ol biraz... sezenorhan sezenorhan a katılıyorum bunlar hep hamilelik belirtileri :) değerlerin bence gayet iyi bir sorun yok benim bildiğim 120 hcg den 2 gün sonra 150 olursa sorun war demek ama senin gayette iyi artmış... maşallah maşallah annesi üzme bebişi

sabir guzelim gözukur insAllah

Gayet guzwl 5. hafta benim 3600 du

Vajinadan koy yan etkisi yok cnm
gayet guzel iki hafta sonra git dra kalb atisibi bile gorursun

Yoo gayet iyi keseyi gormussun canim sabir biraz
duduk tehliken yoksa birsey olmaz canim

Eğer herhangi bir düşük tehlikeniz yoksa yapabilirsiniz. Bu arada gebeliğinizi ne kadar erken öğrenmişsiniz maşallah. Kanda mı çıktı?

Yaaaaa uyumlumuyum gerçekten umarım öyledir Allahım yardım etsin çok teşekkür ederim...

Canim insallah bi sorun yoktur ama lutfen iki gun sonra tekrar yaptir ve doktorunu gidisattan haberdar et. Ben bir donem kadin dogum hekimligi yaptim mutlaka kötü bir sey demek degil ama takip gerektiriyor lutfen ihmal etme

Canim insallah bi sorun yoktur ama lutfen iki gun sonra tekrar yaptir ve doktorunu gidisattan haberdar et. Ben bir donem kadin dogum hekimligi yaptim mutlaka kötü bir sey demek degil ama takip gerektiriyor lutfen ihmal etme
Pazartesi tekrar kan veriyim diyordum artık kesin veririm. Araştırdığım kadarıyla dış gebeliklerde yavaş ilerleme söz konusu oluyormuş ondan çok endişe ettim,inşallah düşündüğüm gibi şeyler olmaz sadece benim gibi ağır kanlı bi bebeğim olacaktır...

Düşük tehlikem var mı bilemiyorum cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Henüz öğrenmedim bebişimi ancak çok istiyorum Allah nasip ederse.
Gögüslerimde şişlik ve hassasiyet var ve vücud ısımı yüksek hissediyorum.
Daha önce hiç böyle olmazdı adete bu kadar cok zaman varken.
Cok umutluyum insallah 1- 2 hafta sonra guzel haberi almak istiyorum.

Canım emin ol seni çok iyi anlıyorum. 2008 den beri evliyim ve yaklaşık 6 yıldır çocuk istiyorduk. 2012 yılında ve bu yıl şubat ayında hcg değerim yavaş ilerleyerek gebelik kayıpları yaşadım. Allah seninkini inşallah kucağına aldırsın. Bu yüzden bu sefr hcg iki kattan fazla artmasına ve doktorum sadece bir kere istemesine rağmen 3 kere hcg baktırdım. Kalp atışını görmemize rağmen sanki kaybedecek gibi korkuyorum. Sana da bu yüzden cevap vermedim. Inşallah seninkisi bana benzemez.

Mrb. Ben de Allah nasip ederse Mart annesi Olacağım.Ben pko şu Olduğum ıcın Döllenme sonucu hamile kaldım.Gecen hafta ilk yaptırdığın veya hcg :224, 2 gun sonraki yani pazartesi
Gunu 684 oldu.Bugun ise keseyi görmemiz gerekiyordu ama Dr. Göremedi daha sonra tanığımız bir radyoloji doktoru karnımdan bakmasına rağmen GÖRDÜ hatta 6.6mm dedi, sonra kadın dogum hastanesine gittim orda da bakıldı ve yine şükür kese gozukdu.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama boyle bir durumla karışanınız oldu mu???

X