2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Önce kadınlar kulübü gebelik hesaplama sitesine bir oraya son adet tarihini yaz adet dongunu yaz daha sonra hesapla de sonra kendi kişisel bilgilerine gel orda hamilelik takvimi yazan yere hesaplanan tarihi yaz değişiklikleri kaydet de tamam dır canim

Hoşgeldin Canım. İçin rahat olsun biz gittik bir şey göremedik daha.4/5 haftada kese görülmüyor zaten. İlk değer için çok iyi bence. İkiz mi acaba?
Cevap için çook teşekküler canım:) 2 tane embriyo transfer edildi ama doktor kontrolde anlarız dedi:) Bakalım valla ben ikizden ziyade şu an sağlıklı ilerliyor mu die kygılaniorum. Bugün de kan aldııcaktı sonra vazgeçtim 3 gün geçsin dolu dolu dedim. Sen tüp mü normal mi canım?

Ya ben adet degik dusuk yasadim onu adet baz alirsam 11 gun gecikmeeyle keseyi gorduk. Soyke soyliyim gecen hafta sali gunu 31 di bhcg carsamba 81 bu cumada keseyi gorduk.
BENİM BUGUN GECİKMENİN 9. Günü HESAPLAMALARDA 5+4 GÖRÜNÜYO BANA ERKE. GİBİ GELİYO AMA DEĞERİMDE 4000 ÜSTÜ NE KARIŞIK İŞLER

Slm güzel annecikler sizlere bisey sorucam folbiol kullanıyorum ama Dr yanında gno ferro sanol verdi ben onu sadece birgün kullandım sonrasında kullanmadim midemde acayip yanma yaptı bu sabah çok çok aferdersiniz lavvboya gitti çok ozur dileyerek yaziyorum diskinin rengi hafif siyah gibiydi acaba bu ilaçla bi alakası varmı dır böyle durum yaşayan varsa yazabilir mi
Merhaba canım. bahsettiğin ilaç demir ilacı mı? Demir ilacı sebep olur.

Kızlar merhaba herkese bugün kontrolüm vardı keseyi gördük çok şükür sizlerle paylaşmak istedim.21 martta kalp atışlarını duymak için çağırdı doktorumuz nasıl geçecek günler bilmiyorum...Sat a göre 6+2 ama doktor ultrasona göre 5+2 olduğunu söyledi.

arkadaslar ben ça

canım çalışıyorum ben :KK43: hemde sabh 8 aksam 7 sbh 45 dk otobüs 10 dk da yürüme mesafem var
cumartesileride 5 saat çalışyorum.

hiç dinlenemicem gibime geliyor :KK43: 12 saat oturuyorum. arada wc gitmek dışında.

buranın yemekleri de berbat sadece corba içebiliyorum öğlenleri.. yemege de bir çözüm bulmam gerekicek..

aramızda beylikdüzünde oturan var mı ?

Beylikdüzünde doktor önerisi rica edicektim... özel hastane kabulum.. devlette çünkü ilgi alaka sıfır..
hadi ya bak bu kotu olmuss :KK43: ama calisanlarda evlat sahbi oluo canini skma dikkat etmeye calis yinede

Kızlar merhaba herkese bugün kontrolüm vardı keseyi gördük çok şükür sizlerle paylaşmak istedim.21 martta kalp atışlarını duymak için çağırdı doktorumuz nasıl geçecek günler bilmiyorum...Sat a göre 6+2 ama doktor ultrasona göre 5+2 olduğunu söyledi.
Hadi gozun aydin canim hayrlisyla kalp atsnda duyarsn insallah

hamiş anneler :) ben gebe kalabilmek için eşim ve ben organik arı sütü kullandık

keçiboynuzu özü ve ben bebek tutunması için rahmi kuvvetlendiren aslan pencesi çayı içtim

aslan pençesi çayı hamile oldugunuzu ögrenene kdr içilmesi gerekiyor. onu bıraktım artık

sabhları keçiboynuzu özü ve arı sütü kullanıyorum sizlere de tavsiye ederim ama arastırın ve doktorunuza danısın.

arı sütü bebegin beyin gelişimi çok faydalı deniliyor

kadınlar kulubun de bu konu hakkında yapılan arastırmalarda var forumda bulabilirsiniz

bana malatya pazarı aktarcısı var ya onlar tavsiye etti. 20 tane cam ampul olanından aldım ben biraz pahalı ama bütcesi olana tavsiye ederim 20 gun kullanılıp 10 gun ara veriliyor yanı ayda 1 defa alınıyor.

sadece tavsiyedir doktora danısılmadan kullanmayınız

X