2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar merhaba herkese bugün kontrolüm vardı keseyi gördük çok şükür sizlerle paylaşmak istedim.21 martta kalp atışlarını duymak için çağırdı doktorumuz nasıl geçecek günler bilmiyorum...Sat a göre 6+2 ama doktor ultrasona göre 5+2 olduğunu söyledi.

Kese kac mm dedi dr

BENİM BUGUN GECİKMENİN 9. Günü HESAPLAMALARDA 5+4 GÖRÜNÜYO BANA ERKE. GİBİ GELİYO AMA DEĞERİMDE 4000 ÜSTÜ NE KARIŞIK İŞLER
Canim takvimlerimiz aynı
Ama sen benden bi tık ondesin
Benim degerim daha düşük, ama olması gerektiği gibi ilerliyor, cok şükür
Bende pazartesi ilk randevum a gidicem
Inşallah ikimizde (ve tum bekleyenler ) hayırlı haberleri alırız :emir_bebek:

kızlar bu arada bebeişimiz akrep burcu oluyor özelliklerine baktınız mı ben baktım
baya zor bi cocuk geliyor allah kolaylık versn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::nazar:

Kızlar ben bugün kan verdim değerim 138 çıktı adetim 4 gün geçti sonucum normal mı sizce.?

canım benım de dün adet günümdü evde sbh 7de gebeik testi yaptım silik çizgi çıkınca aksam işten sonra kan testi yaptırdım
beta degerim 68 cıktı

doktor gec döllenmedir dedi

2 gun snra tekrar test istedi ben daha önce dıs gebelik gecirdiğim için benım için çok önemli

yarın aksam yaptırıcam tekrardan

sende 2 gun sonra mutlaka yaptır sayet degerin 2 katı yada en az %60 oranında artar ise endişelenicek bir durum yok demektir.

allah hepimize kolaylıklar nasip etsin inşallah sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucagımızı almaya nasip eder

bu arada wc fazla gitmeler sizde de basladı mı

kasık agrım arada oluyor ama olmadıgı zamanlar cok iyi hissediyorm kendimi

artık agrımasın endişeleniyorm agrı oldugunda :anneadayı::KK1:

bu arada wc fazla gitmeler sizde de basladı mı

kasık agrım arada oluyor ama olmadıgı zamanlar cok iyi hissediyorm kendimi

artık agrımasın endişeleniyorm agrı oldugunda :anneadayı::KK1:
Evet ya basladi ama ayaklarim usuor ondan mi yoksa gebelikten mi gdiorum anlamadm

Canim takvimlerimiz aynı
Ama sen benden bi tık ondesin
Benim degerim daha düşük, ama olması gerektiği gibi ilerliyor, cok şükür
Bende pazartesi ilk randevum a gidicem
Inşallah ikimizde (ve tum bekleyenler ) hayırlı haberleri alırız :emir_bebek:
Canım inşallah yaa kişiden kişiye değişiyo değerler önemli olan düzenli artması şu kalp atışlarını duysakta rahatlasak

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı veeeeee bebişimi gördüm :-) kalbi pıtpıtpıt pıtpıtpıt ayy çok mutluyum darısı başınıza :-D
CANIM RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH BENDE 1 HAFTA SONRA SENİN GİBİ YAZABİLİRİM ÇOK KORKUYORUM HERŞEY GÜZEL GİDERKEN BOZUL MASINDAN

Ayyy maşallah yaaa, ne güzel canım benim
Biz daha kesemizi göremedik, sen aldın başını gidiyon :KK73::nazar::nazar::KK200:
Hayatım aramızda 1 hafta var sabret sende duyacaksın inşallah. Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Bu arada Kasım anneleri ilk kalp atışı bizden geldi galiba ayağımı sürüdüm arkamızdan gelin :-)

X