2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar bu arada bebeişimiz akrep burcu oluyor özelliklerine baktınız mı ben baktım
baya zor bi cocuk geliyor allah kolaylık versn :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::nazar:
Valla bu durumda ben sizlerden bir sıfır ondeyim, arkadaşlar :KK47:
Oğlum 9 kasimli, öyle burclardan anlamam, açıp okumamda, ama kısaca bahsedebilirim oglumdan
*aşırı anneci
*aşırı duygusal
*aşırı merhametli
*aşırı iyi niyetli
Inanin hiç abartmiyorum, dahada böyle uzayıp gider liste :KK200:

akreplerin iyisi cok iyi kötüsüde çok kötü olur diye söylenir bildiğim kadarı ile

kindar, yapılanı asla unutmayan
duygusal,
sezgisel,
gizemli ve ketum olurlar farklı etkiler almadığında..

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı veeeeee bebişimi gördüm :-) kalbi pıtpıtpıt pıtpıtpıt ayy çok mutluyum darısı başınıza :-D
Adina Cok sevndm canim Rabbim mutlulugunu daim etsinnn :) amiinnn canim ben daha keseyi birak muayene bile olamadim off gunler gecmio resmen yaa

Kızlar Merhaba bende 7 haftalik hamileyim perşembe günü kalp atışını duyduk çok şükür ama normalde 6+6 iken 28 ekim dogum gorunuyordu usg 6+1 gorundu doktor geç döllenme olmuş dedi evet o ay ovu testi kullanmıştım hakkaten geç yumurtlamis tim o yüzden sat 26 ocak olarak hesapladi ve Kasım a denk geliyor ben hamilelik takvimini duzeltemedim

OTE="melekkk_, post: 45584156, member: 695472"]cuma çağırdı bakalım hayırlısı,perşembe senden alırız güzel haberi sonra bnden :)[/QUOTE]
Inşallah cnm

X