2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Slm kızlar bende 20 aralıkta boş gebelikle dusuk yaptim...1 şubatta adet oldum.40 gün sonra yani..9 12 15 şubatta beraber olduk...Mart 1 i bekliyorum heyecanla
Mrb canm gunlerimiz ayni benimde sat 1 subat bat 1 mart 1o.12.13.14 birlikte olduk doktr bu gunlrri verdigi icin hayrlisi bakalm ilki dogal yollami olmustu

Kuzuma hasretim, post: 45273748, member: 635224"]bende variiiim[/QUOTE]
Hosgeldin cnm sat kaç?

Mrb canm gunlerimiz ayni benimde sat 1 subat bat 1 mart 1o.12.13.14 birlikte olduk doktr bu gunlrri verdigi icin hayrlisi bakalm ilki dogal yollami olmustu
Evet canım korumayı bırakmıştık kendiliğinden oldu...benim 3.çocuk olcak bu kısmet olursa

tweety ve sinkarcigim ekimm anneleinden takip ediyordum sizi bende ekim annelrindeydim ama olmadi kasimda birlikteyiz benim yumurtlamadan sonra 5.gunum bugun goguslerim cok hafif agriyor sizlama gibi acikcasi cok umutluyum

Kizlar kimse yokmuu herkes son adet tarihini yazsaaa

Ben yazayim. :))

Bat : 04 mart
Sat : 04 subat

tweety ve sinkarcigim ekimm anneleinden takip ediyordum sizi bende ekim annelrindeydim ama olmadi kasimda birlikteyiz benim yumurtlamadan sonra 5.gunum bugun goguslerim cok hafif agriyor sizlama gibi acikcasi cok umutluyum

Ben de yumurtlama donemindeyim. Gogus agrim var. Neden acaba. Ilk defa oldu.

Cnm meraba nasılsın? Ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum... Rabbime emanetim.. En hayırlı zamanı o bilir... Hayırlısı olur hepiniz için inş :KK66:
İnşallah Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin canım. Bende ilaç kullanmaya başladım bu ay hayırlısı bakalım ınş hep beraber güzel haberler alırız.

Canım burada kaynaşmaktan yana benim gönlümde. Benim çok fazla yazmama sebebim buraya alışıyorum burada daha sonra hamile haberleri çoğalıyor ve sen negatifi görüyorsun işte o an burafan ayrılmak o kadar üzücü oluyor ki. Tecrübeyle sabit.

ebyar ebyar canım inş hep birlikte mutlu haberi alırız.
Amin canım ınşallah yaa.

X