2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende c.tesi gunu ctlatma ignesi oldum c.tsi pazar sali persembe c.tsi iliski onerdi doktor catlma bu kdar gec oluyomu acaba hepimiz icin hayrlisi bakalim
Cnm banada doktorum çatlatma iğnesinden sonra 36 . saat ve 72. saatte ilişkş önerdi... Yumurta en erken 36 saat en geçte 72 saatte çatluyor... Ama doktorun tavsiyesine uy tatlım belkı değişiktir iğnelerimiz... Bu ay ikimşz içinde hayırlıısı olur inş :KK66:

Kizlar bende aranıza yeni katıldım hayırlı sonuçlar alırız inşallah sat 31 ocak denemeler e geçen ay başladık olmadı bu ay deniyorum inşallah iyi haberler aliriz

kızlar bugün 20 lik diş çekimim vardı anestezi alacağım için dün beta testi yaptırıp gideyim dedim
sonuç negatif beklenen adet tarihim 26 şubat
sanırım bu ay negatif
ama diğer ay olursa bu sefer gerçekten kasım annesi olacağım için buraya yazmaya devam edeceğim
kısmet artık

Herkese merhaba kizlar...
Ben de kasim annesi olmak istiyorum, son adet tarihim 1 Subat :)
Kizlar ben dayanamayip bugun evde idrar testi yaptim, negatif cikti, adetime de daha 7-8 gun var. Bebis varsa bile su an testte cikmamasi normal mi ? Erken mi ??
Bayaga moralim bozuldu da :KK43:

Herkese merhaba kizlar...
Ben de kasim annesi olmak istiyorum, son adet tarihim 1 Subat :)
Kizlar ben dayanamayip bugun evde idrar testi yaptim, negatif cikti, adetime de daha 7-8 gun var. Bebis varsa bile su an testte cikmamasi normal mi ? Erken mi ??
Bayaga moralim bozuldu da :KK43:
Cnim bnimde sat 1 subat bat 1mart dha 11 gun var sen kac gunde adet goruyosun ama bnce cok erken

Cnm banada doktorum çatlatma iğnesinden sonra 36 . saat ve 72. saatte ilişkş önerdi... Yumurta en erken 36 saat en geçte 72 saatte çatluyor... Ama doktorun tavsiyesine uy tatlım belkı değişiktir iğnelerimiz... Bu ay ikimşz içinde hayırlıısı olur inş :KK66:
Bayadr birlikte bekliyoruz insallah bu ay ikimzde kaliriz cnm hayrlsi olsun

31 ocak sat pardon .ya kizlar ilk ilişki ayin 7 de olmuştu test yapsam silik te olsa belirti veririm sizce ayin 16 da yumurtlama oluyo yani üzerinden 3 gün geçti yumurtlama zamanimin

Yazmayım yazmayım dedim ama yine dayanamadim
Eylül annelerinden tanidigim arkadaşlar var. Gönül isterdiki sizi gormeyim burada ama burasi son olur inş ve tez zamanda kavuşursunuz bebişlerinize. Bende henüz bklemedeyim :KK43: sat 27 ocak ama prolaktinim yuksek ciktigi icin ilaç kullanıyorum ve adet düzenim yok. İnsallah bi mucize olur da bende kasım annesi olurum.

Bence test yapip boşuna moralinizi bozmayın bekleyin günümüze kadar en azından

31 ocak sat pardon .ya kizlar ilk ilişki ayin 7 de olmuştu test yapsam silik te olsa belirti veririm sizce ayin 16 da yumurtlama oluyo yani üzerinden 3 gün geçti yumurtlama zamanimin

Insallah hayirlisiyla Mart başından yavaş yavaş hamile haberleri verir ve alırız hep birlikte en iyisi bekleyip Sabret mek ama pek kimse yazmiyoo bol bol sohbet etsek te kaynaşma herseyi paylaşıp heyecanla sonuçları öğrenip sıcak bi sohbet ortamı kursa keske

X