2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Anladım cnm ben ekim anneleri nebiraz takilayim "ebyar, post: 45252890, member: 443239"]25 yaşindayim canim
Bence sende çok yazip bağlanma sonra negatif sonuç alinca grupta hamilelerde arttikca insan üzülüyor neden benimki olmadi diye.[/QUOTE]
Anladim

bnimde 3 subat bat...heyecanla gogus agrisi bekloyorum cunku benim ilk belirti adetten 1 hafta once goguslerim yandan elleyince acyip agriyordu sadce hamilelikte bunu yasadim haftaya bu belirti.olursa test bile yapmam

Insallah hayirlisiyla Mart başından yavaş yavaş hamile haberleri verir ve alırız hep birlikte en iyisi bekleyip Sabret mek ama pek kimse yazmiyoo bol bol sohbet etsek te kaynaşma herseyi paylaşıp heyecanla sonuçları öğrenip sıcak bi sohbet ortamı kursa keske
Canım burada kaynaşmaktan yana benim gönlümde. Benim çok fazla yazmama sebebim buraya alışıyorum burada daha sonra hamile haberleri çoğalıyor ve sen negatifi görüyorsun işte o an burafan ayrılmak o kadar üzücü oluyor ki. Tecrübeyle sabit.

ebyar ebyar canım inş hep birlikte mutlu haberi alırız.

Önümüzdeki aylara bbakarızcsnim hherseyinhhayırlısı Ümitsizlikyokk ben ekim aanneleri ne de takılıyorum

31 ocak sat pardon .ya kizlar ilk ilişki ayin 7 de olmuştu test yapsam silik te olsa belirti veririm sizce ayin 16 da yumurtlama oluyo yani üzerinden 3 gün geçti yumurtlama zamanimin
Canim bende sat 28 ocak 31 günde adet oluyorum sanırım netteki hesapta 14 Şubat yazıyordu .14 Şubat 16 Şubat ilişki oldu ama ya daha önce yumurtlamis olabilirmiyim tutmadı miki.Bu günlerde aşırı belim ağrıyor .nekadar dogrudur netteki yumurtlama hesabi

Yazmayım yazmayım dedim ama yine dayanamadim
Eylül annelerinden tanidigim arkadaşlar var. Gönül isterdiki sizi gormeyim burada ama burasi son olur inş ve tez zamanda kavuşursunuz bebişlerinize. Bende henüz bklemedeyim :KK43: sat 27 ocak ama prolaktinim yuksek ciktigi icin ilaç kullanıyorum ve adet düzenim yok. İnsallah bi mucize olur da bende kasım annesi olurum.
Cnm meraba nasılsın? Ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum... Rabbime emanetim.. En hayırlı zamanı o bilir... Hayırlısı olur hepiniz için inş :KK66:

Canim bende sat 28 ocak 31 günde adet oluyorum sanırım netteki hesapta 14 Şubat yazıyordu .14 Şubat 16 Şubat ilişki oldu ama ya daha önce yumurtlamis olabilirmiyim tutmadı miki.Bu günlerde aşırı belim ağrıyor .nekadar dogrudur netteki yumurtlama hesabi
Canim sadece 2 gun mu oldu iliski bende 16 yazıyorduyumurtlama ama 15 te yogun aakıntıve kkasıkaağrım oldu ve öğündu ssanırımyyumurtlama o ggün iilişkioldu 2gun arayla dedeniyorum işte tutar iinş.

Ekim anneleri ne gel bazen oraya da takiliyorum
, post: 45262149, member: 405868"]Canim bende sat 28 ocak 31 günde adet oluyorum sanırım netteki hesapta 14 Şubat yazıyordu .14 Şubat 16 Şubat ilişki oldu ama ya daha önce yumurtlamis olabilirmiyim tutmadı miki.Bu günlerde aşırı belim ağrıyor .nekadar dogrudur netteki yumurtlama hesabi[/QUOTE]
Ekim annelerine

Selam kızlar kurtaj dan sonra ilk regl oldum
Bende Kasım annesi olmak istiyorum olmadı Aralık annesine olabilirim:))) bu ay çalışmalara basliycam hepimiz için hayırlı olsun topiginiz uğurlu olsun :)

Slm kızlar bende 20 aralıkta boş gebelikle dusuk yaptim...1 şubatta adet oldum.40 gün sonra yani..9 12 15 şubatta beraber olduk...Mart 1 i bekliyorum heyecanla

X