2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar dün Dr A gittim. Vajinal ultrason ile keseleri gördük. Yani ikizler ☺️ 9 yıl sonra Rabbim iki tane yollamış 23 martta da kalp atışı için gidecez. Dua edin kızlar. Hayırlı cumalar bu arada.. Kabızlık ne durumda sizde. Progestron arttıkça kabuzlık olacakmış. Bana şurup verdi doktor. Gece de 2-3 defa kalkıyorum. Şimdilik bu kadar kızlar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Masaallah canim benim ya :nazar:Rabbim su mubarek gunde dualarimizi kabul etsin bebeklerimize saglik versin insaallah :anneadayı::anneadayı:

Nerede yaşıyor ki canım ? Ben İst. Medipol mega da Günseli ozdemire gidiyorum

Ümraniye oturuyorum.Sütlüce de çalışıyorum.O nedenle hafta sonunda ancak gidebileceğim doktora.Bende Koşuyolu medipolden randevu almak istedim ama full dolu uzun süre.O nedenle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hisar Hastanesine gideceğim.Doktoru ilk defa göreceğim.Umarım memnun kalırım bende.

Ümraniye oturuyorum.Sütlüce de çalışıyorum.O nedenle hafta sonunda ancak gidebileceğim doktora.Bende Koşuyolu medipolden randevu almak istedim ama full dolu uzun süre.O nedenle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hisar Hastanesine gideceğim.Doktoru ilk defa göreceğim.Umarım memnun kalırım bende.

Bunu gorusup anlarsın cnm. Bazı doktorlar popüler oluyor ama foss çıkıyor bazıları ise istediğin gibi. Zaten gorustugunde hissedersin devam edip etmeyeceğini

Canım haklisindikkat et ama arada bir in yuu hava al özellikle güneşli havada ilk bebek mi senin kese gorundumu en son beta kacti
Ben sali gunu kan da baktrdm 220 di bidahada yaptrmadim daha dktrada gdemedm randevu 22 marta buldum ozaman gdecem folik ast kullaniorum sdece .ikinci gebeligim birincsi dustu 6 ay once

icimi rahatlattin canim. Normalede günlük ped kullaniyorum ama bu gece sanirim ped kaymis o nedenle ic camasirim islanmis. Belkide ped oldugu icin fark etmiyordum ben simdiye kadar.

The_new The_new bak canim demekki Progestandan :)

Aynen canım ilk zamanlar ilacı koyunca bende ped koyuyordum rahatsız olunca çamaşırı değiştirmeye başladım . çamaşır da net belli oluyor zaten progestan kaynaklı olduğu yağlı bi yapısı var ilacın .

Aynen canım ilk zamanlar ilacı koyunca bende ped koyuyordum rahatsız olunca çamaşırı değiştirmeye başladım . çamaşır da net belli oluyor zaten progestan kaynaklı olduğu yağlı bi yapısı var ilacın .

ben sürekli ped kullaniyorum canim rahat edemiyorum yoksa. Benimki yagli gibi degildi bugün canim ya bildigin seffaf su gibi yani

Kızlar doktorlar Protestanı herkese veriyomu tutunsun bebişler diye yoksa özel bi nedeni varmı? Ben sağlık ocağına kan testi yaptırmıştım 2 hafta önce aile hekimi sadece folidoce verdi doktor randevum yarın. Merak ettim. Kullanmamız gereklimiydi cvp verirseniz sevinirim. Doktorlar hangi durumda progestan veriyor?

Bilmiyorum cinsiyetlemi ilgili ama inşallah ağzın bal yesin. Bi kızım var bide erkek isteriz :-) ama sağlıklı olsun en başta
amin canim.saglikli olsun rabbim gonlumuzdekini versin insallah bende kiz cok istiyorum benim bulantim yok simdilik sendede olmamis kizinda banada nasip olur insallah kiz evladi tabiki saglikli

Kızlar doktorlar Protestanı herkese veriyomu tutunsun bebişler diye yoksa özel bi nedeni varmı? Ben sağlık ocağına kan testi yaptırmıştım 2 hafta önce aile hekimi sadece folidoce verdi doktor randevum yarın. Merak ettim. Kullanmamız gereklimiydi cvp verirseniz sevinirim. Doktorlar hangi durumda progestan veriyor?

hayir canim herkese vermiyorlar. Benim kanallar hafif yapisikmis, rahim filmi esnasinda acildilar. Doktorumda fazla beklemeyelim diye Klomen kullanmami söyledi yumurtlamam normal oldugu halde. Sonra catlatma ignesi yaptim ve iki gün sonra Progestana basladim ve 10. haftanin sonuna kadar kullanmam gerekiyormus. Ben normal sürece destekleyici olarak kullandim canim.

Kizlar benim gögüslerim aldi basini gidiyorlar. yavas yavas catlak önleyici kullansammi diye düsünüyorum gögüslerime. Siz ne dersiniz?

hayir canim herkese vermiyorlar. Benim kanallar hafif yapisikmis, rahim filmi esnasinda acildilar. Doktorumda fazla beklemeyelim diye Klomen kullanmami söyledi yumurtlamam normal oldugu halde. Sonra catlatma ignesi yaptim ve iki gün sonra Progestana basladim ve 10. haftanin sonuna kadar kullanmam gerekiyormus. Ben normal sürece destekleyici olarak kullandim canim.
Sağol canım bilgi için. Birde folikasit hariç vitamin desteği veriyolar dimi

X