2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Herkese merhaba,
buraya yeni üye oldum bende.5 şubatta en son rengli olmuştum bende.Dün gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı.Yarın için randevu aldım ilk muayene olacak hayırlısıyla. 4 hafta 6 günlük olarak hesaplama yapılıyor.Acaba şu an doktor keseyi görebilir mi.Sanırım bir çok testte isteyecektir.Bilgileriniz paylaşabilirseniz çok sevinirim

Genelde 5. Hafta içerisinde görünmeye başlıyor kese. Test konusuna gelince genel gebelikte yapılması istenilen tahlilleri istiyor. Ben asilamayla hamile kaldım 5+0 da keseyi gorduk. Tahlilleri kalp atışından sonra dedi doktor. Keseden 2 hafta sonrada kalp atışı için çağırdı

Herkese merhaba,
buraya yeni üye oldum bende.5 şubatta en son rengli olmuştum bende.Dün gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı.Yarın için randevu aldım ilk muayene olacak hayırlısıyla. 4 hafta 6 günlük olarak hesaplama yapılıyor.Acaba şu an doktor keseyi görebilir mi.Sanırım bir çok testte isteyecektir.Bilgileriniz paylaşabilirseniz çok sevinirim

merhaba cnm hoş geldin.benmde 8 şubattı en son.haftaya inşallah keseyi görürz dedi doktorum.ama kişiden kişiye değişio hemen git kan ver bence.belki görünür:KK39:

Ayrıca progestan kullanan hatunlar. Yan etki yapmasin derseniz ilacı vajinal alın. Akıntı yapıyor o şekilde ama yan etkisi olmuyor .

Aynen cnmcm inşallah sıkı sıkı tutunduklrndandr.bende öğleden sonra gidince konuscm bakalm.ama bende kısa sürdü en fazla 15 20 dk.tansiyon eklenince aslında sıkıntılı oldu.hurma yiyince iyi geldi çok şükür.
Cvbn için çok sağol.içimi rahatlattın cnm:KK15:

Insallah canim insallah. Bende bir Saat Kadar sürdü canim malesef :KK43: dinlendikten sonra gecti bende.
benimde icim rahatladi canim. Bu Sabah islakligi görünce baya korkmustum

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Herkes için hayırlı bir süreç olur inşallah.Yarın gidip öğreneceğiz artık :) Hangi hastaneye gidiyorsunuz acaba doktorlarınızdan memnun musunuz.Ben bir doktora karar verdim ama yine de tavsiyelerinizi bilmek isterim

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Herkes için hayırlı bir süreç olur inşallah.Yarın gidip öğreneceğiz artık :) Hangi hastaneye gidiyorsunuz acaba doktorlarınızdan memnun musunuz.Ben bir doktora karar verdim ama yine de tavsiyelerinizi bilmek isterim

Nerede yaşıyor ki canım ? Ben İst. Medipol mega da Günseli ozdemire gidiyorum

Rabbim isteyen herkese nasip etsin Can'ım.
canim rabbim insallah ikizlerini kucagina almayi nasip eder ilk bthcg kac cikti canim kac gun gecti reglinden bende istiyorum ikiz bthcg yuksek cikti benimde kismet tabiki rabbim gonlune gore evlat nasip etsin insallah kiz erkek olur canim

Kızlar dün Dr A gittim. Vajinal ultrason ile keseleri gördük. Yani ikizler ☺️ 9 yıl sonra Rabbim iki tane yollamış 23 martta da kalp atışı için gidecez. Dua edin kızlar. Hayırlı cumalar bu arada.. Kabızlık ne durumda sizde. Progestron arttıkça kabuzlık olacakmış. Bana şurup verdi doktor. Gece de 2-3 defa kalkıyorum. Şimdilik bu kadar kızlar.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

oy masallah annesiiii. Rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin ikisinide :emir_bebek::emir_bebek:

Canım ben hamileliğim öğrenmeden mide bulantısı başladı. Hatta acaip kavun aşerdim. 4-5 gün sonra öğrendim hamile olduğumu. Yani bu bulantı ve benzeri haller gebelikte kişiden kişiye değişir mesela benim ilk hamileliğimde ne aşerdim ne bulantı çektim ama hep uyurdum bunda daha değişik.
acaba cinsiyetle alakalımı bulantı :)

Canım bence artışın iyi çünkü doktorum artışın en az %60 olması lazim demişti 2 kat olmamış diye üzülme hic

canim bugun doktora gitsen kese gorunur bthcg ile kesenin gorunmesi alakasi yok kardesim 780 degerle keseyi gordu olumlu dusun tatlim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Canım yaptığın yer ve yaptığın saatler değerde değişiklik gösterir. Ayrıca tamı tamına ikiye katlaması gerekmiyor . moralini bozma

cnmcm bencede çok takma değerin çok güzel.1.5 kat artmasına da normal kabul ediolar.ilk değerinde yüksek oldğu için normal bence.doktoruna git için rahatlasn cnm

Allh razı olsn kızlar çok Mutlu oldm İnşlh sağlıkla kucağımıza alırz.. Çok duygulandım... ☺️

X