2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Meraba kızlar sağlık ocağına gittim kan tahlili sonucunu aldm... Salı günü beta 1541 perşmbe günü yaptığım 2854... İki ye katlanmadı çok üzüldm kızlar sizce neden böle çıkmış olabilir... Salı günü testim saat 12 de oldu perşmbe günü saat 9 da; sizce bi ilgisi olabilir mi... :KK43:

Meraba kızlar sağlık ocağına gittim kan tahlili sonucunu aldm... Salı günü beta 1541 perşmbe günü yaptığım 2854... İki ye katlanmadı çok üzüldm kızlar sizce neden böle çıkmış olabilir... Salı günü testim saat 12 de oldu perşmbe günü saat 9 da; sizce bi ilgisi olabilir mi... :KK43:
Olabılır canım. Daha önceki testlerin 2 ye katlanmışmıydı?

Olabılır canım. Daha önceki testlerin 2 ye katlanmışmıydı?

Sadece bu iki testi yaptm... Ptsi günü idrar testi ile öğrendim... Koyu çıktı ikinci çizgi çok şükr... Bilmiyrm neden böle çıktı çok korkuyrm bi düşüğüm var.. bugn hürmetine dua edin bana kızlar...

Bugn aile doktorumuz akşm özel muayeneye gel dedi keseye bakalım gidp görürsem çok rahatlıycm,,, yine göremezsem ctesi günü özele gidp kan testi yapmayı düşünüyrm... Ya da ptesi beklerim aksi bi durum olmazsa İnşlh...

Günaydın arkadaşlar
Benim sabah bulan tim ve istahsizligim var verimli kahvaltı yapamıyorum yumurta hiç yiyemiyorum. Su an midem bulanıyor ve iştah sıfır ne yesem iyi gelir acaba?

Ne zaman başladı bulantılar. Ben de 5 haftalığım çok sükür bulantım yok hala
Canım ben hamileliğim öğrenmeden mide bulantısı başladı. Hatta acaip kavun aşerdim. 4-5 gün sonra öğrendim hamile olduğumu. Yani bu bulantı ve benzeri haller gebelikte kişiden kişiye değişir mesela benim ilk hamileliğimde ne aşerdim ne bulantı çektim ama hep uyurdum bunda daha değişik.

Bugn aile doktorumuz akşm özel muayeneye gel dedi keseye bakalım gidp görürsem çok rahatlıycm,,, yine göremezsem ctesi günü özele gidp kan testi yapmayı düşünüyrm... Ya da ptesi beklerim aksi bi durum olmazsa İnşlh...
Canım bence artışın iyi çünkü doktorum artışın en az %60 olması lazim demişti 2 kat olmamış diye üzülme hic

canim bugun doktora gitsen kese gorunur bthcg ile kesenin gorunmesi alakasi yok kardesim 780 degerle keseyi gordu olumlu dusun tatlim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Herkese merhaba,
buraya yeni üye oldum bende.5 şubatta en son rengli olmuştum bende.Dün gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı.Yarın için randevu aldım ilk muayene olacak hayırlısıyla. 4 hafta 6 günlük olarak hesaplama yapılıyor.Acaba şu an doktor keseyi görebilir mi.Sanırım bir çok testte isteyecektir.Bilgileriniz paylaşabilirseniz çok sevinirim

Canım yaptığın yer ve yaptığın saatler değerde değişiklik gösterir. Ayrıca tamı tamına ikiye katlaması gerekmiyor . moralini bozma

cnmcm bencede çok takma değerin çok güzel.1.5 kat artmasına da normal kabul ediolar.ilk değerinde yüksek oldğu için normal bence.doktoruna git için rahatlasn cnm

X