2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar merhaba bende bugun ogrendim bata iki gun kala 33 cikti beta ama bat daha gecmedigi icin doya doya sevinemedim nedense 33 nasil sizce
Canım benim bata iki gün kala 26 çıkmıştı, 2 gün sonra ise 118 oldu ve 2 gün sonra yani bugün biraz önce kan verdim sonucumu bekliyorum. İnşallah değerlerimiz güzel artacak

Bence iyi canım baksana yükselmiş çok sukur senin geç döllenme olabilir inslh sahada yükselir bakalım bende 22 de vericem kanı allahtan hayırlısı sağlıkla kucagimiza alırız meleklerimizi

Bana verdigi kagitta 9.5 mm yaziyor. Haftasi da 5+5 gorunuyor. Yanlis mi bakti acaba benimki
sat kac canim 1 subat benim cuma gunu degerim 1000.0 degerim cuma 3544.5 cikti cuma gunu kesem gorunmedi bugun gorundu cnm

Kuzum sonucum 368 çıktı, 2 gün önce 118 di nasıl artış sence? Daha öncekini yüksek değerde öğrendiğim için pek bilmiyorum yorumlamasını
canim degerin guzel hamilesin iste birde okumustum betahcg dusukse erkek yuksekse kiz diye bilgi okudum dogruluk payi varmi bilmiyorum hadi sevin artik hamilesin cnm sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah

Kızlar geldim kan vermeye dua edin yüksek ciksin
hadi insallah canim ikimizinde dogumu ayni canim ben bugun keseyi gordum sende gorursun canim deger onemli degil vucuttan vucuda degisiyor yada bebegin cinsiyetiyle alakali bthcg yuksekse kiz dusukse erkek diye okumustum canim mesala bugun benim degerim 14178.20 kesem 5.mm hafta 4+4 cnm

Kızlar sizde de pembe kırmızı lekelenme oluyor mu? Akıntı gibi

canim degerin guzel hamilesin iste birde okumustum betahcg dusukse erkek yuksekse kiz diye bilgi okudum dogruluk payi varmi bilmiyorum hadi sevin artik hamilesin cnm sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah
Amin canım hepimiz alırız inşallah. Bilgi içinde çok teşekkür ederim. Kız erkek sağlıkla alırız inşallah kucağımıza

Kızlar sizde de pembe kırmızı lekelenme oluyor mu? Akıntı gibi
Canım benim pazartesiden beri kahverengi akintim var doktor problem yok dedi tedbir amaçlı ilaç verdi ama ben yine de çok huzursuzum. Ayrıca pembe kırmızı olursa hemen gel dedi bence sende ihmal etme.

Canım benim pazartesiden beri kahverengi akintim var doktor problem yok dedi tedbir amaçlı ilaç verdi ama ben yine de çok huzursuzum. Ayrıca pembe kırmızı olursa hemen gel dedi bence sende ihmal etme.

Benim doktorum niye demedi ya deliricem

Canım o akintilar olduktan sonra gittin mi doktora? Ben olur olmaz gittim keseyi gördük çok şükür ama hala içim rahat degil. Mümkün olduğunca uzanıp dinlenmeye calisiyorum

Ya benim herşey hastane de oldu daha çok yeniymiş yerleşme kanaması olabilirmiş. Muayne olduktan sonra akıntım gelmeye başladı söyledim doktora işte bktim pek önemsemedi olabilir dedi.

Ya benim herşey hastane de oldu daha çok yeniymiş yerleşme kanaması olabilirmiş. Muayne olduktan sonra akıntım gelmeye başladı söyledim doktora işte bktim pek önemsemedi olabilir dedi.
Canım keşke bu kadar erken öğrenmeseydin. Beklemek çok zor çünkü. Doğum tarihine bakılırsa daha yeni dollenmistir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…