2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayırlısı olsun canım inşallah, Allah herkesin gönlüne göre versin

41 kere maşallah annesi ne mutlu sana. Darısı bizlerşn başına

Amin inşallah. Sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin rabbim.

Ben de kasim annesiyim gecen sene bu zamanlar ayni heyecanlari yasiyorduk arkadaslarla.. zaman o kadar çabuk geçiyor ki.

Allah hepinizin yardımcısı olsun

Amin inşallah. Sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin rabbim.

Ben de kasim annesiyim gecen sene bu zamanlar ayni heyecanlari yasiyorduk arkadaslarla.. zaman o kadar çabuk geçiyor ki.

Allah hepinizin yardımcısı olsun

Bende geçen sene kasım annesi adaylarından biriydim ama 4,5 aylıkta kayıp ettim oğlumu daha sonra burada sizler gibi arkadaşlarla üye olarak tanıştım ve yine bir kasım ayı anne adayıyım. bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almamızı, mis kokusunu içimize çekmemizi, eşlerimizle, varsa kardeşleri yoksa olacak kardeşleriyle birlikte tüm evrelerini ( ölüm hariç) görmemizi Allah nasip etsin inşallah.

Canım ben saat 10 gibi gidicem totem yaptım çünkü gece uğurlu geliyor inslh değerlerimiz yukselir

İnşallah canım. Aslında ben hep gece saat 11 gibi verdim ama evde misafirlerim olduğu için iş çıkışı birazdan verip eve geçeceğim. Benim totemim 3 tane küçük çorap almıştım geçen ay ve olursa doğum günümde paketleyip hem eşimin ailesine hem de kendi aileme vererek böyle duyuracaktım bebişimi ve yapacağım Allah nasip ederse. Doğum günüm 17 mart

hosgeldin canimm :) aminnnn rabbim cümlemizden razi olsun insallah.
Saglikla alalim yavrularimizi kucagimiza

Amiinnn cnmcm inşallah.

Kisslar bişey sormak istiyorm da ben daha Yeni öğrendim hamile olduğumu yarın tekrar beta hcg ye bakcaz yükselmiş mi die ama Ne kadar zaman sonra kese görünüo merak ediorm.değerim de çok yüksek değil 83 tu p.tesi inşallah yeter kadar yükselir de.kese ne zaman görünüo merak ediorm

Kizlar merhaba bende bugun ogrendim bata iki gun kala 33 cikti beta ama bat daha gecmedigi icin doya doya sevinemedim nedense 33 nasil sizce

İki gün sonra kendini ikiye katlarsa güzel bi değer. Bende aşılama ile hamile kaldım ama testi erken yaptım 32 çıktı iki gün sonra kendini katladı. İnşallah yanında keseyi görebiliriz

İki gün sonra kendini ikiye katlarsa güzel bi değer. Bende aşılama ile hamile kaldım ama testi erken yaptım 32 çıktı iki gün sonra kendini katladı. İnşallah yanında keseyi görebiliriz
Evet bugun idrar da gorunce dayanamayip kan yaptirdim ama keske gunumu bekleseydim diyorum simdi inşallah her sey yolunda gider canim hepimiz saglikla kucagimiza aliriz yavrularimizi

Meraba; bugn doktra gittik ama bebeği tam göremedik... Bi göründü bi kayboldu... Sizler gördünüz mü... Beta 1541 görünmesi gerkmz mi.. ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…