2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gözün aydın canım çok sevindim, darısı bizlere ins

Çıkıntı gördüyse erkek geliyor canım büyük ihtimal hayırlı olsun çok sevindim. Önce sağlıklısı tabi ama bende erkek istiyorum ilki kızdı biliyosun hayırlısını allah bilir o isteyince herşey olur

Kızlar slm nasılsınız ben hamusligimi 1 martta öğrendim 363 sonrasında geçen cuma günü kan verdim 1442 oldu sizce normal yükseliyor mu
bence normal cnm bende 2 martta ogrendim 1000,0 cuma gunu 3544,5 yukselmis rabbim sag salim.kucagimiza almayi nasip etsin insallah

kesen kac mm canim bende bugun gittim 5.mm dedi hafta olarakta 4+4 dedi cnm hadi gozumuz aydin

Hadi hayırlısı canimmmm

Çok şükür maşallah. Canım senin ikizdi dimi tek yumurta ikizimi kese 1 mi 2 mi
sagol cnm tek kese gordu ikiz istiyordum bunada sukur canim rabbim herkezin melegini nasip etsin insallah amin tek yumurta ikizi isede kalp atisinda ogrenebiliriz ama sanmiyorum tektir galiba

sagol cnm tek kese gordu ikiz istiyordum bunada sukur canim rabbim herkezin melegini nasip etsin insallah amin tek yumurta ikizi isede kalp atisinda ogrenebiliriz ama sanmiyorum tektir galiba
Belli olmaz canım benim teyzemin gelini tek yumurta ikizi doğurdu. 10 hafta farketmiş doktor. Biri daha küçük olunca kalp atışı geç duyulurmuş. Ama bir olsada olsun sağlıklı kavuş inşallah bebişine.

Belli olmaz canım benim teyzemin gelini tek yumurta ikizi doğurdu. 10 hafta farketmiş doktor. Biri daha küçük olunca kalp atışı geç duyulurmuş. Ama bir olsada olsun sağlıklı kavuş inşallah bebişine.
amin canim.insallah hepimiz sag salim kucaklariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…