2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım keşke bu kadar erken öğrenmeseydin. Beklemek çok zor çünkü. Doğum tarihine bakılırsa daha yeni dollenmistir.

Adetim günü gününe olur normal de saati bile en fazla bi iki saat şaşar bi gün gecikince belirtilerimde çok olunca gecen hafta pazartesi test yapıp öğrendim sanırım o zaman daha bir buçk haftalıktı

Günaydın kızlar.
Bugün kan vercm inşallah değerim güzel yükselmiştir.dua edin.
Bi de sizde de sık sık tuvalete çıkma durumu var mı.
Yaa geceleri beni mahvedio.
Normalde zaten 1 kere kalkardım şimdi 3 4 5 uyuyamiorm uykumu bölüo sürekli.
Bi de doktorum daha önce kimyasal yasadgmdn ve hasimato hastası oldgmdn zannediorm progestan verdi önlem olarak.o da uyku baş dönmesi falan yapıo.Gece wc ye kalktgmda gecircem bi yere sonunda

İnşallah güzel değerle dönersin. Ben de progestan kullanıyorum, uyku yapıyor. Baş dönmesi yapıyorsa ani hareketlere dikkat et ve yavaş ağır adım at. Tedbirli ol yani... ama progestan bende işe yaradı. Tuvalete bende çok gidiyorum, hamilelikte normal, bu yüzden dert etme, en güzel belirtilerden biri bu

Günaydın güzel anne Çok şükür geçen günki kahverengi lekelenme geçti, progestan kullanmaya devam ediyorum. Mide bulantım çok oluyor, sizde de oluyor mu?
Sen nasılsın S selin_78 ?
Gunaydin .. benim sabahlari cok oluyor ve kizarmis yag kokusu aldigimda midem inanilmaz bulaniyor. Birde geceleri saat 4 yada 6 civari bulantiya uyaniyorum. Allah im bebeklerimizi korusun.

Günaydın güzel anne Çok şükür geçen günki kahverengi lekelenme geçti, progestan kullanmaya devam ediyorum. Mide bulantım çok oluyor, sizde de oluyor mu?
Sen nasılsın S selin_78 ?
Canım benim de pazartesiden beri var kahverengi akintim 200luk progestani akşamları fitil olarak kullanıyorum ama hala akintim bitmedi. Senin ki kaç gün surdu?

Canım benim de pazartesiden beri var kahverengi akintim 200luk progestani akşamları fitil olarak kullanıyorum ama hala akintim bitmedi. Senin ki kaç gün surdu?
2 gün sürdü, 100 lük günde 3 kez kullanıyorum. Akıntı kırmızı olmadığı müddetçe sıkıntı yok diyorlar ama tabi dikkat etmekte fayda var. Sırf bu yüzden rapor aldım evde dinleniyorum. Ayağını yukarı kaldırarak dinlen diyorlar yatarken de soluna yat

Benim de sol kasiigim agriyor arada hafif bulantim oluyor ve çok uykum geliyor
Değerin için maşallah; )
Bende de sağ genelde ağrıyor. Bebeğin yerleştiği yere yakın yer mi ağrıyor acaba bilemedim.. bende bulantı çok uyku az, ani harekette de baş dönmesi oluyor. Günlük beslenmeye dikkat ediyor musunuz? Mesela hergün süt, ev yapımı bir kase yoğurt, fındık, ceviz, meyve vs... bunlara çok dikkat etmek lazımmış. Tam kan tahlili yaptırmadıysanız yaptırın, vitamin rezervleriniz önemli. Ben yarın yaptırıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…