2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Insallah canim, yüksek degerlerle dön
Tuvalete cikma durumu bendede var canim, geceleri hic yoktu ama simdi en az 1 sefer uyanip gidiyorum.
Bide uykumu alamiyorum ben, sabahlari sanki hic uyumamis gibi kalkiyorum. Sanirim tam dalamiyorum
Bide asiri siskinlik var bende

Canım benim de ne bulantım ne göğüs hassasiyetim ne de ağrımvar sadece yorulunca sağ kasığım ağrıyor ama tuvalete çıkma sıkılığı bende de vahim gün içinde çık gidiyorum hadi tamam ama gece doğru düzgün uyuyamaz oldum 5 kere uyanılır mı yahu buarada değerlerin güzel çıkar inşallah

merhablar :)
4 haftalık gebeyim ve çok heycanlıyım ilk gebeliğim.Rabbım ısteyen herkese nasip etsin inşallah
kısmetse doğum 15 kasım gibi
Hayırlı olsun canım benim de ilk gebeliğim, inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız ilk yavrumuz sevincimiz olur

Doğru diosun cnm belirti görünce İnşallah sagliklidir die umudum artio.benm göğüs ucumda büyüdü gibi ve rengi koyulasti.Onu da görünce mutlu oluyrm.Bakalm inşallah sevnclrmz daim olsun.12 de sonucumu alcam inşallah.
Progestan da bana güven verio yardımcı olcak inşallah.Biraz baş dönmesi yaptı bende de ama yarım saat sürdü sürmedi geçti hemen çok şükür.

Gündüz 1 saat mutlaka uyuyorum ben, yoksa aynen hiç uyumamış gibi uyanıyorum.. Şişkinlik bide kabızlık vardı ben de canım, doktor bi ilaç verdi baya rahatladım.. İçeriği de doğal magnezyum ve kalsiyum :)

Bende çok verimli uyuyamiyrm cnmcm yaa.sabahları erken uyanirm normalde.ondan uyuyamiorm ama gözlerim gidio yani.bi de doktor işlerim rayına otursa bende rahat edeblrm inşallah

Sorma cnmcm yaa mahvoluyrm resmen.çok su içerim normalde de tuvalete sık çıkan biriyim.gündüzleri hadi sıkıntı yok da geceler geceler ahh geceler yani
Benmde henüz bulantım yok sabahları uyanınca hafif mide boşluğu bulantı gibi biseyle hissediorm ama hiç rahatsız etmio.göğüs hassasiyetim bayadır var.bat.tan sonra ucunn rengi degismeye başladı ve büyüdü.şok olmustm görünce

Canım hayırlı olsun. Allah sağlıklı ve hayırlı olarak kucağına almayı nasip etsin hepimize. Doğum tarihlerimiz aynı
teşekkür ederim canım
Hayırlı olsun canım benim de ilk gebeliğim, inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız ilk yavrumuz sevincimiz olur

amin canım benım çok teşekkür ederim:) snınde hayırlı ugurlu olsun bebeğin. inşallah sağlıkla kucağına aldığın günleri görürsün :)

Kizlarr kabızlık için zeytinyağı tavsiye ediorm. şu dönemde başlayıp doğum sonrası da dvm etmeyi dusunuyrm.dün wc De biraz zorlaninca hemen 1 yemek kaşığı içtim.
Komşum Kasım ayında doğum yaptı.hamilelikten itibaren hergün 1 bazen 2 yemek kaşığı zeytinyağı içti ve hiç kabızlık problemi yaşamadı.hâlâ içmeye dvm edio ve bebeği 4 aylık oldu maşallah hiç ne gaz ne De kabizlik gibi bi problem yaşamadı.resmen çocuk rahat rahat yapıo tuvaletini sesli sesli ve hiç rahatsız olmadan.maşallah diyorum darısı başımıza

Kızlar ben geçen hafta pazartesi 29 şubatta sat dan 2 gün sonra kan testi yaptırmıştım.beta hcg 350 idi Bidaha tahlil yaptırmadım cumartesi doktora gitcem. Beta bu aralar tahmini kaçtır sizce kese. Görünümü?

adini soylermisin ilacin bendede ayni sorun var doktoruma yazdirrim canim

Canım zeytinyağı çok şifalı kesinlikle katılıyorum, her sabah ılık 1 bardak su ve zeytinyağı içiyorum.. Hem de marketten alma değil, doğal sıkım içmeye çalışıyorum.. Folik asit ilacını içmediğim günler böyle bi şikayetim yok ama o ilaç beni mahvediyor doktor da bebek için çok önemli mutlaka iç dedi onun içinde bu destek ilacını verdi.. Bakalım belki zamanla düzene girer :/

tabiki gorunur canim hem kalp atisida duyabilirsin dogum 2 kasim ben 7 kasim dogum dun keseyi gorduk canim senin icin hesaplim bthcgni :)

Folik asite hamilelik başlamadan en az 2 ay önce başlanıp hamileliğin ilk 3 ayı mutlaka kullanılması gerekiyor.onu ihmal etme, bebeğin gelişimi için çok önemli

canim dun 5600 bthcg yarin da 11200 pazartesi 350 cikti degilmi ordan hesap ettim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…