2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar yaa ben cok acikiyorum ve doyamiyorum sanki, ilk hamileligimde boyle degildim. Cok acikip yemeye baslayinca da ilk lokmalarda elim ayagim titriyor :KK43:
Niye boyle oluyor ki acaba ?
Ben öncekinde de çok iştahlı idim bunda da ne güzel iste, yiyip içmek için en özgür zaman iste tadını çıkaralım:)

Kizlar doktora gittim, keseyi gorduk :)
2 hafta sonra da kalp atisi icin cagirdi. Kan idrar tahlili verdim. Cok aciktigimi, elimin ayagimin titredigini soyledim, erken baslamissin dedi :KK70:
Mide bulantisi icin sabah yataktan kalkmadan tuzlu bi seyler at agzina dedi, gun icinde de kuru ve tuzlu seyler atistir dedi :)

Merhaba arkadaşlar ben de kasım annesi olacağım inşallah,bu sabah öğrendim henüz doktora gitmedim, Allahim hepimize sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin,9 yaşında bir kızım var, inşallah hepimiz sorunsuz bir hamilelik geçiririz

2 hafta sonra da kalp atisi icin cagirdi. Kan idrar tahlili verdim. Cok aciktigimi, elimin ayagimin titredigini soyledim, erken baslamissin dedi :KK70:
Mide bulantisi icin sabah yataktan kalkmadan tuzlu bi seyler at agzina dedi, gun icinde de kuru ve tuzlu seyler atistir dedi :)

hadi gözün aydin canim. Iki hafta sonra kalp atisinida duyarsiniz insallah :KK200:

Aa öyle mi çok sevindim hem doğum tarihimiz ayni hem bransimiz:) çalışıyor musun canım
Yok canım şuan Selçuk ünivdrie mühendislik tamamlıyorum.. Bu sene öğretmen memur mühendis her alandan tercih yapıp atanmaya niyet ettim bakalım :KK70:

Gözün aydın cnm inslh ben de gorurum yarın kesemizi beta kaçtı senin cnm

MaşallahUOTE="benseniyerim, post: 45520560, member: 466620"]Kizlar doktora gittim, keseyi gorduk :)
Mide bulantisi icin sabah yataktan kalkmadan tuzlu bi seyler at agzina dedi, gun icinde de kuru ve tuzlu seyler atistir dedi :)[/QUOTE]
Masallah cnm ins kalp atislarinida birlikte duyariz bebis te gorunuyormuydu icinde kesenin

Maşal
Maşallah :nazar: biz de haftaya gidicez kalp atışları için, çok heyecanlı yahu:KK48: açlık ve bulantı meselesine gelince :) ben ilk testi sağlık ocağında yaptırmıştım, ebe hamımın ilk tembih ettiği şey az az sık sık ye oldu:) ani açlık hissettiğinde galeta leblebi yada kraker yemek, hele de yoğurtla yemek çok iyi oluyor.. Bir de gün içinde mutlaka bi çay kaşığı kadar da olsa tarçın tüket, suyla, tatlıyla, yoğurtla, sütle neyle istersen.. İnsülini düzenler ani acıkmaların azalır:kk77:

Maşal

Maşallah :nazar: biz de haftaya gidicez kalp atışları için, çok heyecanlı yahu:KK48: açlık ve bulantı meselesine gelince :) ben ilk testi sağlık ocağında yaptırmıştım, ebe hamımın ilk tembih ettiği şey az az sık sık ye oldu:) ani açlık hissettiğinde galeta leblebi yada kraker yemek, hele de yoğurtla yemek çok iyi oluyor.. Bir de gün içinde mutlaka bi çay kaşığı kadar da olsa tarçın tüket, suyla, tatlıyla, yoğurtla, sütle neyle istersen.. İnsülini düzenler ani acıkmaların azalır:kk77:
Bilgilerin için sağol canım tarçın kullancam bende ilk doğumunda 20 kilo almıştım tarçın işe yararsa daha az kilo alırım inşallah bu sefer

Bende medline hastanesinin karşısında tıp yolunda oluyorum canım baya uzağız.bana başkent çok yakın oraya gitcem inşallah sen hangi hastane düşünüyosun
Özel selçuklu da güler hanım var, pek meşhur bilirsin belki :) ona gidiyorum canım, gebelik öncesinde de gitmiştim, annem de son 4 5 yışdır ona gidiyor.. Çok ilgili bilgili nazik bi bayan :) sadece herkese sezeryan ısrar ediyomuş diye duydum, ne kadar doğrudur bilmiyorum ama doğumda zaten başka şehirde olucam.. Şimdilik iyiyiz bakalım :) başkentte kime gitmeyi düşünüyosun

X