2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar nasılsınız gecede grup olunca ordan yazıyordum bayadır girmiyorum buraya beñi kizcem de büyüdü şükür tuvaletini öğrendi uykumuzda ıyi küçücüğüm abla oluyor bugün öğrendim supriz oldu korunuyordum çünkü hayırlısı artık şimdide 2019 ağustos annelerindeyim

Erken konuşmuşum. Benim sıpa 4 5 gündür uyumuyor gündüz uyutmak 2 saati buluyor. Krizlerle.... Bugün sordum uyumak için ne istiyorsun diye. Hadiiiii düüüüit dedi .Evet arabada dolaşmak istiyor :) Hurdunya Hurdunya Deniz gibi :KK66:
Oysa bu konuyu çözdük sanıyordum ben

Kızlar nasılsınız gecede grup olunca ordan yazıyordum bayadır girmiyorum buraya beñi kizcem de büyüdü şükür tuvaletini öğrendi uykumuzda ıyi küçücüğüm abla oluyor bugün öğrendim supriz oldu korunuyordum çünkü hayırlısı artık şimdide 2019 ağustos annelerindeyim
Hayırlı olsun kaçıncı oluyor bu 4 mü :))) Allah kolaylık versin sağlıkla bu yavrunu da kucağına almayı nasip etsin.ne güzel erkenden öğrenmiş kızın tuvaleti var mı bize bir tavsiyen :) bende başlayacaktım ama 3 hafta sonra şehir dışına çıkacağız erteledim ondan

Erken konuşmuşum. Benim sıpa 4 5 gündür uyumuyor gündüz uyutmak 2 saati buluyor. Krizlerle.... Bugün sordum uyumak için ne istiyorsun diye. Hadiiiii düüüüit dedi .Evet arabada dolaşmak istiyor :) Hurdunya Hurdunya Deniz gibi :KK66:
:KK43:((( Napcaz bu sıpaları yaa bizde öğlen sıkıntı yok ama geceleri çok fenayız çok :KK43:

E Emnis Y yilfasa he yaaaa derdiniz ne???
Bugün baya bir sinirlendim. Eşim geldi aldı Ediz'i kendine gel şu an eğitim kural falan değil sadece inatlaşıyorsun çocukla, dedi. Şu an bakıyorum evet inatlaştık ama kötü bir şey değildi yani öyle aman ama değil.
Baya baya 2 yaşı geçtiler bunlar. Ne zaman uyku sorunu geçecek!!!
2 gün iyi 10 gün köyü. Daha beninki gece uyurken emiyor. Onu bırakmak bile gözümde o kadar büyüyor ki. Sinirlerim bozuluyor cidden . bugün uyku sorununa baktım netten, uyku eğitimi bile 2 yaşa kadar anlatılmış.

kızlar gebeligim çok riskli devam ediyor lütfen bana dua edin çok ihtiyacım var az az suyum sızıyor dua bekliyorum
Rabbim saglikla zamaninda kucagina versin insallah bol bol havuc suyu tuket ayaga kalkma dinlen dicemde cocuk var biri yardima gelsin cnm prenses geliyor sanirim saglikla gelsin prenses yada prens ..ecmain

Avatar daki kizinmi masallah kacinci bebis geliyor :) rabbim verdiyse vardir sebebi korunurken gelmis bebisin saglikla gelsin insallah

2 gün iyi 10 gün köyü.
Aynı cümleyi her gün sarf ediyorum bende.gittikçe ümitsizleşiyorum emmeyi bıraksın uyuyacak lafları da boş çktı.hergün bin tane hesapla yatağına koymaktan ( oda ısısı nemi havalandırılması karnının ne çok tok ne aç olması altının temizliği pijama inceliği kalınlığı evin sessizliği kapı ziliniin ses ayarı blablabla ) ve bunca hesaba karşın dalga geçer gibi yatırdıktan 15 dk sonra anneeee diye uyanmasından artık çok yoruldum .seni de iyice gömmek istemiyorum ama bu konuda teselli ve gaz verecek konumda değilim:KK43: intihara meyilliyim yahu :)))

Çooook fenalardayım hiç açma o konuyu.. :KK43:
Dün çıkmadık zorlamadım da uyumadı, akşam erken yattı buraya kadar süper ama bugün öğlen saat 1 den sonra başına vurdu resmen, söyleneni yapmayan, vuran kıran bişeye dönüşüyor, şu vurma işi krize döndü zaten :KK43: iki katır kuvvetinde ve benim de canım azaldı :KK43:
Eşim önce gelmeyecekti, yemeğe yetişirim diyince dün de görüşmemişlerdi, saat 4 te attım arabaya, kontağı çevirmeden uyudu , buz gibi hava, sıcacık evden çıkıp araba ısıtmaya çalışıyoruz :/

Aynı cümleyi her gün sarf ediyorum bende.gittikçe ümitsizleşiyorum emmeyi bıraksın uyuyacak lafları da boş çktı.hergün bin tane hesapla yatağına koymaktan ( oda ısısı nemi havalandırılması karnının ne çok tok ne aç olması altının temizliği pijama inceliği kalınlığı evin sessizliği kapı ziliniin ses ayarı blablabla ) ve bunca hesaba karşın dalga geçer gibi yatırdıktan 15 dk sonra anneeee diye uyanmasından artık çok yoruldum .seni de iyice gömmek istemiyorum ama bu konuda teselli ve gaz verecek konumda değilim:KK43: intihara meyilliyim yahu :)))

Ay ne hissetsen haklısın :KK43:
Ben son günlerde çok çaresiz hissediyorum zaten kendimi ... şu uyku işi çok bozuk, bari ufaklık uyusa.. sadece bunu dileyebiliyorum :)
Seninki zaten tez yazdırır insana hakikaten... yorulmuyorlar da yeterince, kış tam bir trajedi ..

Aa bak şimdi sen böyle sıralayınca kendimi iyi hissettim bizde bir tuvalet kaldı odasını ayırdık buraya taşınınca odamda bir rahat yatıyorum şükür eskiden sıpa yorganın hışırtısına uyanır diye yatakta dönemiyordum bile :))
Yer yatağında yatırıyorum aklım kalmıyor düşer mi falan diye.
Tuvalete de başlamayı düşünüyorum yoksa çocuk kendi öğrenecek :) tuvaleti geldiğinde herkesi odadan çıkartıyor şakkk diye suratımıza kapatıyor kapıyı bitince de çıkıp yanımıza geliyor :) tek gözümü korkutan gece çok uyanması o uyandığı arada bişey yaparsa hiç zıbın pijama uğraşasım olmaz ne yapmak lazım kararsızım.
Bu arada sen ne güzel oda falan da aldın niye geçirmedin odasına

Önce gündüzle başla.. öyle kitaplarda yazdığı gibi gece gündüz bir arada olmuyormuş pratikte :KK66:
Zamanla gece tutabilir hale geliyorlarmış zaten.. uykuları az, bir de çiş için bölersek vay halimize :KK43:

Ay ne hissetsen haklısın :KK43:
Ben son günlerde çok çaresiz hissediyorum zaten kendimi ... şu uyku işi çok bozuk, bari ufaklık uyusa.. sadece bunu dileyebiliyorum :)
Seninki zaten tez yazdırır insana hakikaten... yorulmuyorlar da yeterince, kış tam bir trajedi ..
Bence sizin ki geçici bir durum emmeyi yeni bırakmasının verdiği bir düzeen bozukluğu vardır o yüzden kendini kötü hissetme ve evet inşallah sağlıklı hayırlı mışıl mışıl uyuyan huzurlu bir bebeğin olur :KK36:

Önce gündüzle başla.. öyle kitaplarda yazdığı gibi gece gündüz bir arada olmuyormuş pratikte :KK66:
Zamanla gece tutabilir hale geliyorlarmış zaten.. uykuları az, bir de çiş için bölersek vay halimize :KK43:
Aynen sırf o yüzden vazgeçiyorum yakın zamanda bir İstanbul'a gitme durumu var o aradan çıksın başlayacağım ev 27 derece zaten yazı beklenmeyeceğim. Merkezi sistem bizi kuruttu valla

Çooook fenalardayım hiç açma o konuyu.. :KK43:
Dün çıkmadık zorlamadım da uyumadı, akşam erken yattı buraya kadar süper ama bugün öğlen saat 1 den sonra başına vurdu resmen, söyleneni yapmayan, vuran kıran bişeye dönüşüyor, şu vurma işi krize döndü zaten :KK43: iki katır kuvvetinde ve benim de canım azaldı :KK43:
Eşim önce gelmeyecekti, yemeğe yetişirim diyince dün de görüşmemişlerdi, saat 4 te attım arabaya, kontağı çevirmeden uyudu , buz gibi hava, sıcacık evden çıkıp araba ısıtmaya çalışıyoruz :/
Uykuları düzenli olmayınca çocuklar çok agresif ve hareketli oluyorlar ya emrede Nadiren güzel uyudugında bala dönüyor çocuk oradan biliyorum :))

X