2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepimize sağlık, huzur, bereket, iman kuran nasip etsin. Kimseyi darda zorda bırakmasın. Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara ödeme kolaylığı versin. Allahim hiç kimseyi evladıyla sınamasın. Hepimizin ölmüşlerine rahmet eylesin. Cumamız mübarek olsun.
Rabbım evlatlarımızı vatanımıza milletimize ailemize hayırlı evlat etsin.

Hey kızlar bebekleriniz grip başlangıci yada gripken ayaklarının altına üstüne limon suyu sürün nasıl iyi geliyor anlatamam
İlk defa duydum denicem mutlaka benim 7 yaşındaki kızada olur mu ki? Ha bide senin boya işine aklım ermedi biz kuru boya dışına çıkamadık henüz Bi iki kere pastel verdik facia yarattı:bicak: ablası ödev yaparken kaçacak yer arıyor kuzum herşeyi yırtıp dağıtıyor

Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepimize sağlık, huzur, bereket, iman kuran nasip etsin. Kimseyi darda zorda bırakmasın. Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara ödeme kolaylığı versin. Allahim hiç kimseyi evladıyla sınamasın. Hepimizin ölmüşlerine rahmet eylesin. Cumamız mübarek olsun.
Rabbım evlatlarımızı vatanımıza milletimize ailemize hayırlı evlat etsin.
Amin amin amin canım benim

İlk defa duydum denicem mutlaka benim 7 yaşındaki kızada olur mu ki? Ha bide senin boya işine aklım ermedi biz kuru boya dışına çıkamadık henüz Bi iki kere pastel verdik facia yarattı:bicak: ablası ödev yaparken kaçacak yer arıyor kuzum herşeyi yırtıp dağıtıyor
Olur olur büyük insanlar bile suruyormus valla biz boyuyoruz bizimkide batırır her yeri ama napiyim batarsa batsın temizliyorum ben nasılsa

TaeYang TaeYang canım çok gecmıs olsun. Pekı suan annen nasıl. Patalojiye gıtmıstır herhalde sonuç bellımı.
Canım çok teşekkür ederim.
Nasılsın görüşmeyeli?
Patoloji ameliyat öncesi kanser olduğu belliydi zaten, çok şükür erken evre çıktı.
Bu hafta radyoterapi başlıyor inşallah bakalım.
Sonrasında muhtemelen 5 sene ilaç kullanacak inşallah iyi olacak.

Sulu boya mı? Cesaretin için tebrik ederim :KK66:
Denizin kalem ya da parmak boya bile geçse eline, kaşla göz arasında duvarlara sanat eserleri yapmaya başlıyor :/ beraberde olsak tüyüyor bir şekilde.. hele o oyun hamuru yok mu! Asla bir noktada durup bişey oynamıyor, her yer ama heryer hamur.. uğraş dur sonra :KK43:
Tüm evi boyatalı 10 gün oldu galıba. Ama duvarlarım yine kalemle cıZıldı her yerı. Boyunun erdıgı yere kadar hemde. Yaz bası yine badana olcak muhtemelen. Ne sınır bozucu bir durum degılmı. Sabır sabır sabır

Bizde de durum aynı.ne etkinlik yaptırıyor ne de odev.bu sene anaokulu olunca fazla sıkıntı degil de seneye nasil oluruz bilemiyorum... normalde anlasabiliyorlar mi canim nasil araları

Tüm evi boyatalı 10 gün oldu galıba. Ama duvarlarım yine kalemle cıZıldı her yerı. Boyunun erdıgı yere kadar hemde. Yaz bası yine badana olcak muhtemelen. Ne sınır bozucu bir durum degılmı. Sabır sabır sabır

Yaptırma Gönül’cüm sende, canına yazık değil mi ? Ne mutlu bize ki yaratıcı çocuklarımız var :KK66:
Bizim saten boya, yeni sildirdim, salon dahil.. elimden geldiğince kontrol etmeye çalışıyorum ama ne yapayım, elimde bezle de gezemem ya sürekli, zaten ciflemeden de çıkmıyor :)

X