2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oda 22 derece ince pijama takımı giyiyor corapsiz yatıyor üstü hep açık kalın giydirsem terliyor şaşırdım bende
Benimkiler de hep ustu açık yatıyor da herkesten farklı seyler duyunca sizinkileri merak ettim.kimisi cok sicak tutup ince pijama ile kimisi serim tutup uyku tulumu ile vs. Çoğalıp gidiyor...

Kuzum 20 derecede rahat uyuyor mu ustunu açmadan yatıyor mu. Esim 20 derecede donar bizim evde
Bizim evde donan benim. Ben çok üşüyorum. Bizim ev 22 dereceyi hiç geçmez zaten. Gece burunkarimiz here tıkanır hiç uyuyamayız ben ve çocuklar. Onun için gece mümkün olduğunca sıcaktan uzak durmaya çalışıyoruz. 20 derecede bile üstlerini açıyorlar. Bizim kız sagolsun gecenin çoğunu bizim yanımızda uyuyarak geçiriyor.

Bizim 23 derece 20 derece asla duramayiz soğuk olur sizin soğuk olmuyor mu
Yatak odası 20 derece ben üşüyorum diğerlerinin şikayeti yok. Havalar iyice soğuduğunda da 22 yu hiç geçmez.zamanda peteklere Gece su ıslak havlu vikis falan koyuyorum burunlar tıkanmasın diye.

Bizim 23 derece 20 derece asla duramayiz soğuk olur sizin soğuk olmuyor mu
Yatak odaları sıcak olursa burun tıkanıklığı oluyor odaha çok rahatsız ediyor. Zaten ne sıcak. Ne soğuk ortası olması lazım. Bana kalsa ben de usudugum için 23 yaparım ama ben üşümeye devam

Enfal97 Enfal97 canım cvp yazdınmı bılmıyorum ama Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasıp etsın ıns evladına.
Canım çok sağol gerçekten fırsat bulamıyorum hiçbirşeye şuan iki küçük uyuyor da öyle ikisinin aynı anda uyuması nimet gerçekten çok şükürzoru geçti gibi 20 günlük olduk

Gece 1e kadar uyumadı bizim oğlan ve resmen sinirden ağladım hala kafamin ağrısı geçmedi sinirden. Ya uyku problemi ile mucadele ediyorum resmen az uyuyor ve dinlenmeme firsat vermiyor. Dun 2. Yas günümüzdü ve ilk gününde her sey yine donbasa... offf su an sağlıklı düşünemiyorum galiba.

Uykusuzluk zor destek alamamak zor bazen düşünüyorum diyorum ki ilerde bunların hiç birini hatırlamayacağım o zaman mutlu olayım bari diyorum bazen de aşırı sinirleniyorum. Tek çocuğu olanlar bunun kıymetini bilin kesinlikle 2-3 acayip zor

Uykusuzluk zor destek alamamak zor bazen düşünüyorum diyorum ki ilerde bunların hiç birini hatırlamayacağım o zaman mutlu olayım bari diyorum bazen de aşırı sinirleniyorum. Tek çocuğu olanlar bunun kıymetini bilin kesinlikle 2-3 acayip zor
Ilk cocugumda diyordum ne kadar zor her sey.sonra oglum geldi ve dedim ki tek cocuk ne kadar da kolaymış simdi her sey zor. Normalde 3 cocuk dusuncemiz vardi ama artik korkuyorum iki boyleyse o zaman nasil olur diye... unutuluyor her sey zamanla hem zor hem guzel ve bir daha bu halleri olmayacak

Gece 1e kadar uyumadı bizim oğlan ve resmen sinirden ağladım hala kafamin ağrısı geçmedi sinirden. Ya uyku problemi ile mucadele ediyorum resmen az uyuyor ve dinlenmeme firsat vermiyor. Dun 2. Yas günümüzdü ve ilk gününde her sey yine donbasa... offf su an sağlıklı düşünemiyorum galiba.
Canım kabullenmek en iyisi hiç kendini yorma benim oğlum 5 6aydır gece 1 de uyuyor alıştım artık gece 12.30 olmadan uyku pozisyonuna geçmiyoruz. Ne yaparsam yaparsam yapayım çocuk 1 den önce uyumuyor artık yıpratmıyorum kendimi.
Doğum gününğzde kutlu olsun :KK68:

Ilk cocugumda diyordum ne kadar zor her sey.sonra oglum geldi ve dedim ki tek cocuk ne kadar da kolaymış simdi her sey zor. Normalde 3 cocuk dusuncemiz vardi ama artik korkuyorum iki boyleyse o zaman nasil olur diye... unutuluyor her sey zamanla hem zor hem guzel ve bir daha bu halleri olmayacak
Aynen öyle ömrün de çocuk yetiştirmeyle geçmesin bide çok çok zor :/

Seni okadar iyi anlaşıyorum ki. İnsan bazen çileden çıkıyor ne yapacağını şaşırıyor. Allah yardım etsin

Herseyi anda iki kere yapmaya çalışmak daha da zordur. 2 banyo 2 yemek yedirmek 2 uyutmak 2 ağlayanı susturmak :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

X