2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben spora başlamıştım ama sanırım dizlerime bisey yaptım hiç bukemiyorum bağlar mı zedelendı noldu anlamadım oturduğum yerden kalkamıyorum resmen

Gönülcüm ilaçtan olabilir. Kist filan varsa ondan da olabilir.
Yalnız bir kereden bişey olmaz deme bence :)

Yaa tandem mi yapacaksın ne güzel :)
Ben de çok istiyorum nasip kısmet artık.

Ins ilaç veya kıst kaynaklıdır. Affedersin ama ıce bosalma olmadı baya dıkkat ettı esım.
Bana noluyor anlamadım. Oğlumda aylarca kızımda 4 ay beklemeden sonra hamıle kaldım. 3. Yu anlamadım zaten. 4. De gelırse pes dıycem artık. Ceket atsa hamıle kalcam herhalde. Fazla çalışır oldu herhalde yumurtalıklar. Halbukı yumurtlama sorunum vardı benım.
Benı düşündüren erken Doğum. Insanlar bır sürü laf etcek artık. Kayınpeder baya üzülecek bu işe.
Ara ara kasık agrım var. Sımdı eve Zeynep i taşıdım yolda uyuyunca.kasıgımda ufak bı Ağrı oldu. Mıde bulantım var strestendır dıyorum. Bu gece göğsümde sızlama başladı. Yine strest kaynaklıdır diye umuyorum.
2 defa test yaptım negatıf. Normalde hemen bellı olurdu benım. Olsa çıkardı dıyorum. Acaba kanama uzun sürünce geç döllenme mı oldu. Ilıskı tarıhınıde tam hatırlayamıyorum. Kafamda bır sürü delı sorular.
Gönülcüm ilaçtan olabilir. Kist filan varsa ondan da olabilir.
Yalnız bir kereden bişey olmaz deme bence :)

@emnis canım geçmiş olsun.ani ve ters hareket yapmışsındır büyük ihtimalle.gerekli ısınma olmadan başladıysan ve uzun süredir spor yapmayıp aniden başladıysan büyük ihtimal ondandır. Ama dikkatli ol demiştim sana bennn

Çok zorluyor böyle canım dün gece misafir vardı birde gittiler bende geçmyatırdım bu gün pazar uyuruz diye sabaha kadar en uzun uykusu yarım saattir emzirmeyi bırakmayı hiç istemiyorum ama böyle bir hamilelik çok çok zor olacak

Çok haklısın canım kardeşliği tatsınlar inşaallah ilk çocuğumla ikinci arşı 7 yaş çok rahat oldu evet ama keşke daha yakın olsalaradı dedim hep yeniden sil baştan başlamak çok zor geldi şimdi zaten zorluğa alışmışken olması iyi oldu aslında rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.. emzirme konusu çok zor gerçekten seni tebrik ediyorum ben şimdiden çok zorlanıyorum geceleri hiç uyumuyorum emmek istiyor sürekli ama hiç bırakmayı da düşünmedim daha bakalım zaman neyi gösterecek

Maşallah bayada hamılemız varmış ya başka varmış bakmadım yakındakılerı etıkwtledım elimde ikinciye geçelim artık diyor ne düşünüyorsunz bu konuda gerçi bebeklerimiz doğmuş olsa daha iyi yardımcı olurdnz

Maşallah bayada hamılemız varmış ya başka varmış bakmadım yakındakılerı etıkwtledım elimde ikinciye geçelim artıkdiyor ne düşünüyorsunz bu konuda gerçi bebeklerimiz doğmuş olsa daha iyiyardımcı olurdnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…